Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcap17%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcap29%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcap31%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcap23%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??

Shko poshtė 
+34
jona
Nightmare
Slash
Grifsha
Glamours' Master
don corleone
*...BE YOURSELF...*
Iron Snake
lovelygirl
bituku85
Rej
Child Of Darkness
hot_spicy
Realkatil
cobain
alex_anto
morpheus
ceku
odise
aurel_m131
dj jero
Child In Time
SIMPATIKU_DR
Burzgoroth
Lacuna_Coil
fefe_
Mars
RioT
Soldier Of Fortune
SupergirL
rapper_girl
Endi
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
38 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 3:35 pm

e para larg qofte,e dyta do perpiqesha me cdo kusht qe gjera te normalizoheshin dhe po nuk pata se ca me be,do respektoj vendimin e mar nga ta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:50 pm

do jetoja me babin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 12:28 pm

jo ishalla prinderit e mi sillen shume mire. Normale qe do merzitesha shume po do beja te pamunduren qe ata te ktheheshin perseri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 1:30 pm

Nuk e di,do respektoja vendimin e tyre dhe do i mbaja marredheniet konstante me te dy. larg qofte ne fakt sepse duhet te jete tmerr Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 1:47 pm

ska per te ndodhur

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 07, 2010 10:48 pm

hahahah un iki nga shpiaaaaaaaaa hahahh shaka kjo........gje qe nuk do ndodhi kurr sepse ata e duan dhe e rrespektojn njeri tjetrin por dhe nese ndodh me plot keqardhje do me duhej te pranoja vendimin e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ennu
Adoleshent
Adoleshent
Ennu


Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 27
Vendndodhja : para pc :p
Hobi : Te rri :P
Koha e lire : lexoj
Piket : 61
Data e regjistrimit : 15/11/2010

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 15, 2010 10:20 pm

ne fakt une i kam prinderit e divorcuar dhe si rezultat nk e njoh fare njerin prind duke mos e njohur fare ekzistencen e tij nk ia ndjej mungesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleona
Adoleshent
Adoleshent
bleona


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Feb 05, 2011 11:41 pm

nuk e di....... ndoshta ate qe do te ishte fajtori s'do ta duroja dot....nuk ua fal nqs me bejne te rritem vetem me nje prind ne rastin kur te dy jetojne.....s'ja uroj askujt....madje as vetes time......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: