Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcap17%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcap29%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcap31%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcap23%cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_voting_barcfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??

Shko poshtė 
+34
jona
Nightmare
Slash
Grifsha
Glamours' Master
don corleone
*...BE YOURSELF...*
Iron Snake
lovelygirl
bituku85
Rej
Child Of Darkness
hot_spicy
Realkatil
cobain
alex_anto
morpheus
ceku
odise
aurel_m131
dj jero
Child In Time
SIMPATIKU_DR
Burzgoroth
Lacuna_Coil
fefe_
Mars
RioT
Soldier Of Fortune
SupergirL
rapper_girl
Endi
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
38 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:16 pm

Burzgoroth shkruajti:
isha e vogel o goc aty do e kisha menjen un?

po mir mi thash 8vjec ndoshta e mban mend.
e ke mir ti goce qe se vret mendjen. haha Razz
nejse une besoj se duhet te jet dicka e keqe por se kam menduar kurr qe mund te me ndodhi.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:35 pm

S.A.M shkruajti:
RioT shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
te mit kan 7 vjet qe jan divorcuar dhe sme ben fare pershtypje
me vjen keq,,edhe une motrat e mdhaja i kam nga babi,,edhe kam nejt per nje kohe te gjat pa prinder,,per disa arsye te cilat nuk po i them,,u shkatrrova athere u detyrova te ikja nga shpia,,


per Burzgoroth e dija un dhe i kam then qe me vje keq.por ti RioT tallesh miiii
Shocked Shocked
pse per tu tall eshte kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
Adoleshent



Male
Numri i postimeve : 49
Mosha : 27
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:36 pm

vetem drroga eshte zgjidhja e vetme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:38 pm

RioT shkruajti:
S.A.M shkruajti:
RioT shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
te mit kan 7 vjet qe jan divorcuar dhe sme ben fare pershtypje
me vjen keq,,edhe une motrat e mdhaja i kam nga babi,,edhe kam nejt per nje kohe te gjat pa prinder,,per disa arsye te cilat nuk po i them,,u shkatrrova athere u detyrova te ikja nga shpia,,


per Burzgoroth e dija un dhe i kam then qe me vje keq.por ti RioT tallesh miiii
Shocked Shocked
pse per tu tall eshte kjo?


se dija pranaj thash njs mvje keq te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:39 pm

SIMPATIKU_DR shkruajti:
vetem drroga eshte zgjidhja e vetme
mire se e morem vesh,,ik drogohu tani,,
sa per sam,,ska gje se kaloi Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:44 pm

po vet the droga eshte zgjidhja vetme,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
Adoleshent



Male
Numri i postimeve : 49
Mosha : 27
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:45 pm

po thash dhe cfare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:46 pm

edhe the qe me jan ndar prinderit,,
dhe meqe e dike zgjidhjen,,drogohu pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 2:24 pm

as qe do perpiqesha ti ndaloja, shum mir do benin, me mir te jetoje secili i lumtur sesa te dy bashk dhe jo te lumtur, ashu as femijet nuk jan te lumtur per shkak te grindjeve
nqs ato e ken menduar qe kjo esht zgjidhja me e mir per to ateher le te ndahen, kshu do ishte me mir per te gjith Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 8:31 pm

e di ca do beja une do beja dasem do bej qejjjjjjjjjjffffffffffff se te pakten nuk do zihenin me ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:44 pm

ndoshta do ishte me mire,,ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 10:59 pm

NQS PRINDERIT DO TE DIVORCOHESHIN JETA E SICILIT PREJ NE DO TE ISHTE NDRYSHE,JO E NJEJTE...eshte nje gje shume e keqe divorci.une kshu mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:27 pm

do kalonim nji periudh shum te keqe...se imagjinoj dot veten me prinder te divorcuar..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:30 pm

nuk mund ta imagjinoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 29
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 11:13 pm

nuk do beja as nje gje do i lidhja prap hihihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
morpheus


Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:43 pm

do ishte dita me e bukur e jetes time dita qe prinderit e mi do ndaheshin!!!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:45 pm

morpheus shkruajti:
do ishte dita me e bukur e jetes time dita qe prinderit e mi do ndaheshin!!!! :D

do tvrassssssssssssssssssss Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
morpheus


Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:47 pm

S.A.M shkruajti:
morpheus shkruajti:
do ishte dita me e bukur e jetes time dita qe prinderit e mi do ndaheshin!!!! :D

do tvrassssssssssssssssssss Mad Mad Mad

pse ca ka ??? Razz
meqe spo ndahen ata me njoni tjetrin... shpresoj te ndahem une se shpejti nga ata!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:49 pm

morpheus shkruajti:
S.A.M shkruajti:
morpheus shkruajti:
do ishte dita me e bukur e jetes time dita qe prinderit e mi do ndaheshin!!!! :D

do tvrassssssssssssssssssss Mad Mad Mad

pse ca ka ??? Razz
meqe spo ndahen ata me njoni tjetrin... shpresoj te ndahem une se shpejti nga ata!!!


haha kjo dhe ndodh.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:50 pm

nuk eshte aspak mire, ndoshta ngaqe se keni provuara prandaj flisni keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 7:05 pm

te them te drejten nuk e di si do reagoja por nuk mendoj se do arrija deri tek droga dakort do shkoja ne traum por jo traum deri ne ate pike, une edhe duhanin tani ne kete moshe qe jam e kam shume e jo me drogen. per simpatiku_dr mendoj se ke gabuar gjithcka. me vjen keq qe prinderit e tu jane ndare por duhet te mendosh pak edhe per prindin me te cilin jeton edhe pse jane ndare ato kane nje dashuri te perbashket i cili je ti dhe te shkaterrosh veten kur ato ty te duan me gjithe shpirt me duket pa vend nuk eshte droga qe po te ndihmon te harrosh pasi ajo plage ty akoma te mbetet. nejse zgjedhja jote nqs e mendon te arsyeshme vazhdo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 2:47 pm

po shpresoj qe te mos ndodh se pastaj nuk e di se cdo beja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 2:48 pm

Child In Time shkruajti:
as qe do perpiqesha ti ndaloja, shum mir do benin, me mir te jetoje secili i lumtur sesa te dy bashk dhe jo te lumtur, ashu as femijet nuk jan te lumtur per shkak te grindjeve
nqs ato e ken menduar qe kjo esht zgjidhja me e mir per to ateher le te ndahen, kshu do ishte me mir per te gjith Smile

jam akoma me kte mendim !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 54
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 10:10 pm

normal do ndjehesh njeriu me kot ne bote...po eshte dicak qe do mesohesh...un se kam provuar dhe me vjen keq per tgjith ato qe i ka ren ky fat i poshter...nuk e di mua te me ndodhi tashi do ndjehem aq kot aq pa kuptim...se kam gjith kto vjet qe jam mesuar me to...githmo nqs...po shyqyr zotit ska shance :D:D:D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 11:02 pm

Do vazhdoja ti bija me dor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Sponsored content





cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??   cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin?? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: