Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcap17%cfare sdo benit kurre? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcap29%cfare sdo benit kurre? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcap31%cfare sdo benit kurre? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcap23%cfare sdo benit kurre? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
Darkangel
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
angel boy
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
Child In Time
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
Mars
cfare sdo benit kurre? I_vote_lcapcfare sdo benit kurre? I_voting_barcfare sdo benit kurre? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare sdo benit kurre?

Shko poshtė 
+18
Darkangel
bituku85
Rej
Child In Time
don corleone
hot_spicy
rapper_girl
Realkatil
Lacuna_Coil
Blue Paradise
dead angel
play_boy
odise
dj jero
Endi
Mars
Venus
vdekja_eshte_mundesia
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 9:45 pm

po te me jepej mundesia do ti beja te gjitha,vetem cdo gje per prinderit perjashtohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 11:53 pm

S'do tradhetoja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 11:57 pm

Sbesoj se eshte vetem nje gje qe sdo e beja po dhe une kurre sdo tradhetoja besimin e dikujt tj ndaj meje apo te braktisja dike qe do kishte nevoje per mua!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 9:15 am

te vrisja.....!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:09 pm

TE KRYEJA MARDHENIE ME NJE CUN Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:01 pm

nuk do ti bija me dore tavolines
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:01 pm

hahahahahahahahahahahahahhahaha
shaka kjo lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:03 pm

hahahahahaha eshte keq kur i bjen me dore tavolines se prishet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:04 pm

po po ashtu eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:05 pm

te tradhetoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:06 pm

dead angel shkruajti:
te tradhetoja
edhe unaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:09 pm

sa kot keto por edhe tradhetia pjese e jetes eshte moj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:10 pm

une per vete nuk e kame fare problem qe do te trradhetoje nje goce tani e kam bere hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:10 pm

odise shkruajti:
sa kot keto por edhe tradhetia pjese e jetes eshte moj
pse ty te pelqen kur te tradhetoj kshu????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:12 pm

jo se me pelqen por do s'do nje her do te tradhetosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:13 pm

odise shkruajti:
jo se me pelqen por do s'do nje her do te tradhetosh
mendimi jot ky lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:54 pm

kill someone

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare sdo benit kurre? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 8:06 pm

te mesoja gjeografin se kam qe simestrin dyte klases se 6 qe nuk e prek me dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 8:08 pm

there with out me shkruajti:
te mesoja gjeografin se kam qe simestrin dyte klases se 6 qe nuk e prek me dore

se keni kok topin p[er mesuese ju dhe sju thot gje,se te kishit portokallin e shifje ti.
mrs perfect e kupto portokallin,apo jo megi? Wink Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare sdo benit kurre? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 8:10 pm

ma shpjego ene mu se car eshte kjo protokallin apo mandarinen se nuk mora vesh gja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 8:11 pm

there with out me shkruajti:
ma shpjego ene mu se car eshte kjo protokallin apo mandarinen se nuk mora vesh gja
ne msn kur te kem kohe Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare sdo benit kurre? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 10:17 pm

TE BEHESHA GAY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 7:20 pm

kurr smund te rri pa marr frym... nqs nuk mor do vdisja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 1:06 pm

sdo anulloja pajtimin si moderatore Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 1:08 pm

sdo lija tme ikte dashuria e vetme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare sdo benit kurre? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare sdo benit kurre?   cfare sdo benit kurre? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare sdo benit kurre?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: