Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcap17%CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcap29%CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcap31%CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcap23%CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
hot_spicy
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
Darkangel
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
angel boy
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
Child In Time
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
Blue Paradise
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
rapper_girl
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
Mars
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????

Shko poshtė 
+19
Glamours' Master
SupergirL
angel_wolf
Blue Paradise
odise
Mars
Soldier Of Fortune
dj jero
Lacuna_Coil
Mrs.perfect
rapper_girl
RioT
Endi
ani
free spirit
Child In Time
fefe_
total overdose1
smart devil
23 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 3:12 pm

un per vete rrij e shof sa bukur ben
pppppppppffffffffffff skam ca ti bej affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 32
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 3:35 pm

tani kur e kap 5 minuteshi kete motren time i them ta qepi se me can B***....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 3:36 pm

hehehehehehehheheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 3:37 pm

i kam ne rregull dhe vellain dhe motren !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 3:38 pm

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 3:38 pm

i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 3:52 pm

i kam ne rregull dhe vellain dhe motren !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 3:53 pm

po mir re po i ke te shuuuuuuuuuuuuuuuum me te medhenj se motra ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 3:54 pm

e shkruajta 2 her se me iku linja dhe i bera refresh faqes prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 4:01 pm

sot i hipi 5 minutshi motres time
u vesh me taka qyqaaaaaaaaaaaaaaaaaa i inatosur iku fare per zotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 4:12 pm

ahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhaha
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 4:13 pm

eeeeeeeeeeeeeeeeeee mir
un po acareohesha aq shuuuuuuuuuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 31
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 4:34 pm

kjo e imja gjat gjith kohes cmenet keshtu qe jam mesuar una ca me i bo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 31
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:34 pm

tema me kot,,,vllai dhe motra pika ime edobet ,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:31 pm

mmmm shyqyr sjan cmen nai her....skan 5 minutsha ato!!!hahah shyqyr!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 10:01 pm

mjer ato qe kan mu...Razz
motren e kap najher 5 minutshi kurse vllain spara e kam po amon HAPI RRUG BUDALLAIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 10:08 pm

nuk para cmndet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 7:34 am

kur e kap 5 minutshi rri dhe e shoh Razz:P:P lol
ka raste kur me kap edhe mua 5minutshi, madje jan te shpeshta Razz:P hahahhahhahaha
vallaj e di sa kot qe marr, se keni idene, filloj e qesh e sdi me ndalu, ma bejn qyqa iku goca, po boll mi apo kur filloj e flas shpejt e ja fus ca gjonave kot Razz:P lol! hahahhahahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 29
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 9:41 am

ndonjehere fshihem posht krevatit qe te mos rrezikoj se e kap keq te shkreten pastaj kur e shoh qe nuk ndalon bashkohem edhe une me te.


apo jo lacuna coil?

jo jo se nuk e kap shpesh, ndonjeher kur mbushet kupa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 10:07 am

rri e shof dhe them: eehhh te rinjt e sotem, gjysmen e vidave te trurit i lejn neper oficina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 3:55 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
rri e shof dhe them: eehhh te rinjt e sotem, gjysmen e vidave te trurit i lejn neper oficina


ahahahahaha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 3:56 pm

hahahaha je dakort??? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 4:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
rri e shof dhe them: eehhh te rinjt e sotem, gjysmen e vidave te trurit i lejn neper oficina

Ti je rinija e djeshme kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 4:09 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hahahaha je dakort??? Razz

kam qejf te kem nje te cmendur ne shtepi sepse shkrihem me lot...me mire shiko ate sesa portokalline :gaga:
jam dakort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 4:21 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
rri e shof dhe them: eehhh te rinjt e sotem, gjysmen e vidave te trurit i lejn neper oficina

Ti je rinija e djeshme kshu?

nuk jam rinija motres, apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????
» Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!
» e keni pare filmin "tre metra mbi qiell"dhe si ju duket ai??
» Cfare na pengon te themi "Me fal"?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: