Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcap17%CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcap29%CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcap31%CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcap23%CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_lcapCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_voting_barCA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????

Shko poshtė 
+19
Glamours' Master
SupergirL
angel_wolf
Blue Paradise
odise
Mars
Soldier Of Fortune
dj jero
Lacuna_Coil
Mrs.perfect
rapper_girl
RioT
Endi
ani
free spirit
Child In Time
fefe_
total overdose1
smart devil
23 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 4:23 pm

ndoshta, pse dhjete vjet diference keni ju? Kur ti te jesh 55 vjec a nuk do thuash qe je i njejti brez me motren, ndersa tani nuk qenke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 4:25 pm

ndoshta por tani solder nuk do rri te te shpjegoj ty diferencen ndermejt shakas dhe serjozitetit.
ti nuk e perdor kurr: ahhh te rinjt e sotem???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 4:58 pm

nje tulle kokes bie ne gjume kur zgjohet vetem pak dhimbje koke por kshu eshte normal fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 12:25 pm

Ca te bej,edhe sikur te doja skam shans te merrem do lodhesha kot me pak fjale,mgjt spara ndodh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:40 am

tani kur e kap 5 minuteshi kete motren time i them ta qepi se me can B***....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 8:33 pm

kycem ne dhom se e di qe do e kapi me muu Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 8:34 pm

rri dhe e shoh Razz:P lol
hahahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 9:00 pm

e kam me te vogel dhe e shoh dhe qesh per ta nxe me shum :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 9:12 pm

i bashkohem edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 9:14 pm

i fus i shpull vellait
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 9:14 pm

mier ja ben Razz :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:04 am

e shoqeroj Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:11 am

there with out me shkruajti:
i bashkohem edhe une
vazhdoj me kte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:13 am

hic asgje ca do bej,i them mamit gjoja Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:15 am

spiunja spiunja spiunja. Shif ky Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:18 am

hahhaha ooo po kur ta sjell shpirtin ne maj te hundes ska me spiunllek,po ka dajak Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz
megi me e gjat se une ,e ke parasysh vet ti er,hahaha se perballoj dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:24 am

Lacuna_Coil shkruajti:
hahhaha ooo po kur ta sjell shpirtin ne maj te hundes ska me spiunllek,po ka dajak Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz
megi me e gjat se une ,e ke parasysh vet ti er,hahaha se perballoj dot
hehe Twisted Evil Twisted Evil bjeri thuje ne mes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:44 am

there with out me shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
hahhaha ooo po kur ta sjell shpirtin ne maj te hundes ska me spiunllek,po ka dajak Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz
megi me e gjat se une ,e ke parasysh vet ti er,hahaha se perballoj dot
hehe Twisted Evil Twisted Evil bjeri thuje ne mes Razz

pikerisht ktu esht problemi,se thyj dot.,,,jo se thyj dot se me thyn Razz Razz
tallem,mjafton nje fjal e imja dhe iken cmenduria (para se tme filloi mua) Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:46 am

hahahaha
sa e fort kjo
hahaha e madhe je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 16, 2009 1:37 am

I jap nje duhan!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:19 pm

mvjen ta kap ta rraf por me vjen keq pale pale
asgje
mundohem ti genjej qe ti qetesoj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 30
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:01 pm

fus kufjet n vesh se ajo kte pun ka .... me 5 minutshe esht gjithmon Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:49 pm

boh skam ca ti bej......e le te cmenet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 5:31 pm

nuk bej asgje .... rri e pres sa te qetesohet i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 6:05 pm

futu ne msn ti lart se do cmenem une mduket Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????   CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai???? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» c mendim keni per grupin 'KS3' ""kenet skolina 3 ""????????
» Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!
» I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?
» Cfare na pengon te themi "Me fal"?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: