Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcap17%I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcap29%I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcap31%I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcap23%I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
hot_spicy
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
Darkangel
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
angel boy
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
Child In Time
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
Blue Paradise
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
rapper_girl
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
Mars
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_lcapI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_voting_barI perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?

Shko poshtė 
+17
Lacuna_Coil
dead angel
Rej
lovelygirl
Slash
the space
Joker
fefe_
Mars
toni'world
play_boy
alex_anto
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
Soldier Of Fortune
21 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:43 pm

Question Na tregoni pak se te edukuar dhe te sjellshem jeni me te tjeret!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:47 pm

une jam shum shum e edukuar...i perdor fjalet magjike por meqenese jam tip i pagabueshem fjalen me fal nuk e perdor shum hahahahahhah Razz Razz Razz shak kjo....pffff fjalen me fal e them vetem atehere kur jam 100% e sigurt qe e kam patur gabim...gjithsesi jam shum e edukuar dhe e perdor fjalen te lutem edhe gjithmon mesueset ma ven ne dukje qe jam shum e edukuar!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:49 pm

ate me fal e perdor shume madje edhe aty ku nuk duhet po ate te lutem e perdor nenji her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:52 pm

TE DUJA I PERDOR.TANI KAM FILLU TE PERDOR DHE ....ASGJE TE LUTEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:53 pm

normale qe i perdor kto jan fjalet me te bukura te fjalorit ton,pervec fjales te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:55 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Question Na tregoni pak se te edukuar dhe te sjellshem jeni me te tjeret!

po po lene mos e pyt
un kto fjal i perdor me ironi ne te shumten e rasteve, shum rrall seriozisht Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 7:05 pm

un i perdor gjithmone- e kam vete si zakon, ca t'i besh duhet te bejme sic na kane mesuar
" me fal" " me lutem"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 7:08 pm

me raste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 7:46 pm

ndonje her jo shum shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 7:59 pm

Kur eshte e nevojshme i perdor,nuk e kam fare problem perkundrazi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 9:47 pm

vetem me 1 person !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 9:50 pm

fefe_ shkruajti:
vetem me 1 person !
HMMMMMM ME KE KSHU MI????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 9:52 pm

hot spicy shkruajti:
fefe_ shkruajti:
vetem me 1 person !
HMMMMMM ME KE KSHU MI????

me 1 goc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 38
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 11:18 pm

sbie rasti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:32 pm

sigurisht qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 30
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:39 pm

me raste dhe persona te caktuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 28
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 5:37 pm

pffff,fjalen me fal e perdor por jo gjithmon se nuk jam perher e bindur se e kam gabim . pastaj varet dhe nga situata. kur esht nje person qe e kam inat per vdekje edhe sikur te ket te drejt nuk i them me fal kurrrsesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 5:55 pm

Zakonisht kur flas me 1 goc qe me pelqen dhe kur vjen mamin ne mledhje prindrish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 6:08 pm

me raste me persona qe ja vlen te flasesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 6:45 pm

i perdor vetem ne rastet kur jane te nevojshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 6:46 pm

pak a shum no nji her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 6:50 pm

ehe i perdor shum shpesh.
psh shpar i thash shoqes: te lutem mund te pilesh????
shaka se i perdor me verte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 6:53 pm

shume shum rralle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 7:14 pm

cdo min te dites...me falni te kaloj pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 31
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 7:46 pm

PO SHUM SHPESH SEPSE TREGON EDUKATEN TATE DUKE PERDORUR KTO FJALE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Empty
MesazhTitulli: Re: I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?   I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
I perdorni shpesh fjalet "Me fal - Te lutem"?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mendoni qe "dikush" mund te ndryshoje fatin tone?!
» Fjalet e fundit mbi forumin!
» me ndihmoni pak me dicka ju lutem..
» CA beni kur ju "cmenet" motra ose vllai????
» e keni pare filmin "tre metra mbi qiell"dhe si ju duket ai??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: