Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcap17%sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcap29%sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcap31%sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcap23%sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa e rendesishme nena dhe babai per ju??

Shko poshtė 
+18
angel boy
jona
hot_spicy
bituku85
metallica_death
odise
Child In Time
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
Mars
dead angel
Endi
play_boy
don corleone
SupergirL
almir_metallica_4ever
Venus
vdekja_eshte_mundesia
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:17 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
angel boy shkruajti:
gjeja me e rendesishme per mua....
per ata qe ven dike tjeter para prinderve te pakten tani ne kte mosh per mua jan 0....
varja nuk ja vlen te flasim me njerez te tilll........
llumi i shoqerise Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

per ke e kishe ti mer ??
se pak me lart kam deklaru un qe ve amoren,ke nai hall

po kush e kishte me ty re....booooooo ca robi....
te citova gje une ty........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:19 pm

mesa shoh paska maru qushmi,ik te mama vrap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:19 pm

une i gje smarr vesh
pse qekan llumi???? Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:21 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
mesa shoh paska maru qushmi,ik te mama vrap


:gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
mos me bej te qesh akoma me shum....
se kuptoj se pse te djeg iher.... :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:22 pm

po sepse un kisha postu me lart per mu amorja esht,dhe ti posht meje thu ato qe thu.po pse mer grun mama do ta gjej ty,edhe kur ta bash mames do i marresh leje :D
jan te ndryshme dashurit per te dy palet o njeri dhe mos i jep ma gojes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:24 pm

hot spicy shkruajti:
une i gje smarr vesh
pse qekan llumi???? Shocked Shocked

ta tregon ergysi ty....
dmth si mund te mohosh prinderit e tu qe te kan ushqyer dhe te kan rrit me te gjitha hallet e per nje koh kaq te shkurter te vesh dike para tyre....
po prinderit gjithmone prane do i kesh asnjeher ste mohojne .... kurse i dashuri ndoshta sot eshte e neser jo ....
po them ne kte mosh melisa jo kur te krijosh ti familjen tende........
nejse se ktu do jemi koha do tregoj shum gjera dhe do shohim pastaj do vesh njeri para prinderve apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:26 pm

llum i shoqeris jan ato qe deri para nje muaji mendonin per dashurin e perjetshme benin sakrifica,dhe kur i del nje pengese e vogel perpara e hedhin posht ate dashuri qe supozohej qe ishte e madhe,vetem e vetem se nuk kishin lejen e prinderit ta ndiqte pas ate dashuri :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:26 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
po sepse un kisha postu me lart per mu amorja esht,dhe ti posht meje thu ato qe thu.po pse mer grun mama do ta gjej ty,edhe kur ta bash mames do i marresh leje :D
jan te ndryshme dashurit per te dy palet o njeri dhe mos i jep ma gojes

po nuk je martu mer burr....
nejse nejse se sdu me vashzu me se pertoj....hajt shnet....kalofshi bukur :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:26 pm

ok ok mjaft dolem jashte teme se vjen shefja ktu
per mu secili ka vendin e vet por personalisht dua dike me shume se ato.kaq
mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:29 pm

prinderve i jam mirnjohes per kte qe jam,per gjitha te mirat qe me kan dhen.ato e bejn me dashurin me te madhe.ato sduan asgje ne kembim nga femija i tyre,pervec jetes se lumtur,dhe kur shohin qe ai femije qe ato e kan rrit me aq dashuri esht i lumtur pran vjazes apo djalit qe duan per ato esht permubush misioni ne jet,nuk kerkojn gje ne shkembim
por kjo sdo te thot qe femijet i hedhin poshte prinderit e tyre,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 6:29 pm

kjo eshte nga gjerat me te bukura qe kam lexuar ndonjeher....me nje kuptim kolosal....

U be nje kohe e gjate qe s ke dale ,
Nga varr ,i babes , I shtrir
Cbere per te ti valle
Qe me kot pret nga yt bir
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 5:46 pm

i love you so mach my mam and my daddy :D :D :D :D :D :D :D :D ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 5:47 pm

do ttregoj qe di anglisht ky lart, ppff Razz Razz


sa te rendesishem?? mmm veryyyyyyyyy muuuuuuuuuuuuuuuuch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
honey_girl
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 29
Vendndodhja : Maqedonia
Piket : 23
Data e regjistrimit : 16/08/2009

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 6:54 pm

Jan shuuuuuuuuuuum te rendesishem ne jeten time. I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 11:27 pm

uueeee me rob di casa ca po mlexojn syt perpara
ktu vertetohet qe kur bi brenda tjetri iken per l..esh kshuqe skan faj ergys Laughing
te du une te ''amorsiton'' qe skam kam 8 muaj [b fjala ee mora nr kot, haha] perpara mamit dhe babit????????????? e zeza
nejse kjo varet dhe ca ''tploson'' amorsitoja dhe ca tplotson shpia.
me amoren puthesh ben qef prandaj duhet te duhet me shum se prindi Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 11:43 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uueeee me rob di casa ca po mlexojn syt perpara
ktu vertetohet qe kur bi brenda tjetri iken per l..esh kshuqe skan faj ergys Laughing
te du une te ''amorsiton'' qe skam kam 8 muaj [b fjala ee mora nr kot, haha] perpara mamit dhe babit????????????? e zeza
nejse kjo varet dhe ca ''tploson'' amorsitoja dhe ca tplotson shpia.
me amoren puthesh ben qef prandaj duhet te duhet me shum se prindi Laughing Laughing

ua sa kam qesh buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ohoho sa po qesh,rri juxhen se pak jam n`qef sonte hahahahaha Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 11:45 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
uueeee me rob di casa ca po mlexojn syt perpara
ktu vertetohet qe kur bi brenda tjetri iken per l..esh kshuqe skan faj ergys Laughing
te du une te ''amorsiton'' qe skam kam 8 muaj [b fjala ee mora nr kot, haha] perpara mamit dhe babit????????????? e zeza
nejse kjo varet dhe ca ''tploson'' amorsitoja dhe ca tplotson shpia.
me amoren puthesh ben qef prandaj duhet te duhet me shum se prindi Laughing Laughing

ua sa kam qesh buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ohoho sa po qesh,rri juxhen se pak jam n`qef sonte hahahahaha Laughing


ahahahhaaha me erdhi nje frymezim i momentin kshu per ne pergjithsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 38
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 2:07 am

Qe prindrit jan te lumtur kur behen gjysher kjo nuk diskutohet!
Ndoshta pyetja nuk eshte specifikuar shume per kete lindin dhe debate te kota.
Te 2 rastet jan te drejta per mua.
Me kaq sa di, une do u jepja mundesi prinderve por edhe do kerkoja mundesi prej tyre!
Dmth do i lija dicka ne dore kohes per te kuptuar kush ka te drejte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:27 am

Glamours' Master shkruajti:
Qe prindrit jan te lumtur kur behen gjysher kjo nuk diskutohet!
Ndoshta pyetja nuk eshte specifikuar shume per kete lindin dhe debate te kota.
Te 2 rastet jan te drejta per mua.
Me kaq sa di, une do u jepja mundesi prinderve por edhe do kerkoja mundesi prej tyre!
Dmth do i lija dicka ne dore kohes per te kuptuar kush ka te drejte.

G.M behet fjal per nje adoleshent qe sa ka filluar nje lidhje qe ta themi troc me nje te panjohur, esht pak e cuditshme te degjosh kur thot se sdua njeri nbot, asprinder as vlla para te dashurit. me von vjen nje fare moshe qe mbledh mendjen dhe e kupton me verte kush esht me i rendesishem per ty, por jo qe tani, ppfff
nejse my opinion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:36 am

very very important
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
LEADER
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LEADER


Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 38
Vendndodhja : NE SHTET
Piket : 66
Data e regjistrimit : 16/04/2009

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 9:27 pm

lexova pak me lart rreth punes se qumeshtit dhe me erdhi cudi sepse i tille duhet te quhet ai person qe ne nje teme rreth vjerres a dicka e tille eshte shprehur ne kete menyre:" NUSJA IME DUHET TE RESPEKTOJE JO VETEM NENEN TIME POR TE GJITH FISIN SEPSE PERNDRYSHE E DI VET FUNDIN" keshtu qe .... por nejse te mos merremi me me kete pune por ti rikthehemi temes

mm per mua prinderit jane shume te rendesishem dhe pervec dashurise se madhe qe ndjej per to gjithashtu ndjej dhe shume respekt dhe gjithmone do ti ndjej keto dy gjera per ta do jete gjithmon po kaq e madhe dashuria per ta edhe pse do behem me familje, me grua, me femije te cilet sigurisht qe do ti dua me shume por kjo sdo te thote qe dashuria ime per ta te zvogelohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:18 pm

mjaftueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:20 pm

si nena dhe babai qe me kan dhen jeten,ashtu dhe amorja ime qe po ma ben kte jet te mrekullueshme.por pa melun jeta sdo kishte shum kuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 6:41 am

plaku esht shum i rendsishem n`jeten time, ai m`kan dhen dhe vazhdon t`me japi  gjithe lirine qe dua,sa te dua :D 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa e rendesishme nena dhe babai per ju??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» a sqarohen gjerat e rendesishme me sms?
» Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?
» Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?
» Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?
» mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: