Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcap17%Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcap29%Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcap31%Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcap23%Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
hot_spicy
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
Darkangel
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
angel boy
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
Child In Time
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
rapper_girl
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
Mars
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?

Shko poshtė 
+31
alex_anto
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
Slash
sweet_girl
elbasanlli-puro
fallen angel
&#98243Y3&#9824
dead angel
Child Of Darkness
total overdose1
the doctor 2000
AURORA BOREALIS
odise
play_boy
don corleone
Endi
Enny-Art
COLORED_SPIRIT
RioT
fefe_
Child In Time
rapper_girl
jurgeni
Venus
Mars
Lacuna_Coil
free spirit
Soldier Of Fortune
35 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 3:21 pm

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 31
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 3:23 pm

NJE SHOQERI E MIRE SI KJO QE KAM UNA
SHEQYR ZOTIT QE E KAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 4:21 pm

te jet ne shumicen e rasteve i bindur se e ha keq nga prindi pastaj.... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 11:16 pm

Fsmilja dhe shoqeria me kryesoret pastaj ka shume kshu mbush e zbras ku po them pc po me net se ndryshe ce do geek cel,kto iher per iher :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 2:17 pm

Te ndjerit mire me veten ne radhe te pare, te kete mbeshtetjen e familjes dhe nje shoqeri te hajrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 32
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 5:14 pm

shoqeri
para
shendet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 7:52 pm

te them iher me te rendesishmen fare po fare : te jet i lire po jo deri aty sa te marri kot kuptohet pastaj normale qe shkolla si dhe shoqeria pa te cilen nuk mund te rrime dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 11:33 pm

SHKOLLA DHE TI PLOTESOHEN DESHIRAT JO TE TEPRUARA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 32
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:47 am

edhe sikur te plotesohenin edhe deshirat e tepruara nuk do ishte keq haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 2:31 am

FREEDOM
PEACE
MONEY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 4:15 pm

jurgeni shkruajti:
shoqeri
para
shendet

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 9:07 pm

liria,,te ecesh ne rrug e te mos paragjykohesh per stilin tendshprese per nje jet me te mir,,internet,,shoqeri,argetim,lek per cel,,cola,,kaq i ehr per i her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 10:13 pm

S'dashke shume ti! nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:33 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
S'dashke shume ti! nqef
gjona te vogla Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 31
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 3:55 am

VETVETJA..FAMILJA..ARTI..SHOQERIA..

TPAKTEN KTO JAN GJERAT ME TE RENDESISHME PER MUA..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 32
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 11:41 am

familja,shoqeria,endrrat,liria per "having fun";;.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 5:24 pm

mendoj se familja dhe shoqeria jane sh sh sh te rendesishem ne jeten e adoleshentit!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:17 pm

Enny-Art shkruajti:
familja,shoqeria,endrrat,liria per "having fun";;.
shum dakort!! sidomos ajo e fundit!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:37 pm

te kete sa me shume shoqeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 4:56 pm

I JUST WANNA BE FREEEEEEEEEEEEEEE, I NEED TO BE FREEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 5:00 pm

shoqerija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 5:13 pm

per adoleshentet....
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...........
leku ne maksimum.......noi makine.....te dashur po e po.........dhe te kene liri te plot.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 31
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 4:38 pm

hmmm...........interneti....cdplayer apo ipod....shoqeria......muzika..dhe familja..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 6:36 pm

qefi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 32
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 6:54 pm

Pc.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» CILAT jane gjerat qe ju argetojne me shume?
» a sqarohen gjerat e rendesishme me sms?
» kush jan gjerat pa te cilat nuk mund te rezistoni?
» Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?
» Cilat jane websitet qe frekuentoni me shpesh!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: