Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcap17%Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcap29%Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcap31%Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcap23%Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
hot_spicy
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
Darkangel
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
angel boy
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
Child In Time
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
rapper_girl
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
Mars
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_lcapSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_voting_barSa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?

Shko poshtė 
+12
hot_spicy
fefe_
angel_wolf
Lacuna_Coil
rapper_girl
Mars
don corleone
ceku
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
Blue Paradise
Soldier Of Fortune
16 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:01 pm

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:02 pm

per mua jan shum te rendesishme
sidomos nese me con dikush qe esht i vecant
nuk jan thjesht zile por tregon qe personi qe te coi zilen ka menduar per ty ne ate moment
ska gje me te bukur kur dikush kujtohet per tyyy :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:04 pm

Une nuk coj ndonjehre zile tek te tjeret, por i kthje te gjitha zilet qe marr. Dmth po me sollen zile ja kthej kujtdo, edhe po nuk e pata ate numer tek kontaktet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:05 pm

varet kush mi sjell
nqs mi sjellin njerzit qe dua nuk merzitem asiher, ne kte rast jan shum domethenese...
por kur me cajn koken ca rob qe si duroj dott, aty me iken truuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:05 pm

jan domethense sic e ka then dhe blue por nqs jan me privat si duroj dot,se marr vesh pse e cojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:06 pm

Blue Paradise shkruajti:
per mua jan shum te rendesishme
sidomos nese me con dikush qe esht i vecant
nuk jan thjesht zile por tregon qe personi qe te coi zilen ka menduar per ty ne ate moment
ska gje me te bukur kur dikush kujtohet per tyyy :D

jo mi jo lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 31
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:07 pm

domethense nuk jane por i kam pak bezdi zilet sidomso nuk me cojne ore minut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:26 pm

demethenia e zileve eshte qe me merr pak ne tel se skam leke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:16 pm

Blue Paradise shkruajti:
per mua jan shum te rendesishme
sidomos nese me con dikush qe esht i vecant
nuk jan thjesht zile por tregon qe personi qe te coi zilen ka menduar per ty ne ate moment
ska gje me te bukur kur dikush kujtohet per tyyy :D

Dhe per mua vlen kjo! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:43 pm

edhe per mua jan cik te rendesishme pasi tregon qe kujtohen per mua dhe sh flm atyre qe me kujtojne, nuk bezdisem fare nga zilet e tyre :D
edhe vet i kujtojne njerezit me zile ata qe kam perzemer dmth Smile
shpresoj mos ti bezdis me zilet qe u bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:44 pm

nuk me bedisin fare zilet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:55 pm

NUK ESHT SE JAN TE RENDESISHME PER MUA POR ME VJEN INAT NQS NUK MA KTHEJN OSE NQS NUK ME KUJTOJN GJITHDITEN.
APAPAA ME VJEN TA THYEJ CEL.NQS NE FUND TE DITES KAM MARR VETEM 2 ZILE GJITHSEJ (GJE QE NDODH SHUUUUUUM RRAAALL POR PRAP NDODH)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 4:11 pm

aspak e rendesishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 4:40 pm

ka qen 1 kohe qe i coja dhe me conin
tani ngaqe nuk i kthej me njeriu sme con njeri zile

un i kam vdekje , un ne qef te tim tani... duhet ti kthej zile tjetrit kot
qe duhet te kesh mendjen se mos ta hap etj etj

keshtu qe mu me bezdisin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 12:18 am

ue..sa koh kam pa marre kshu zilesh pa lidhje ne cel..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:40 pm

sme con njeri zile
rraleeeeee
vetem me marrin ne cel per tfol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:41 pm

per mu nuk jan fare te rendesishme,tani ka rasta kur te cojn zile sidomos me prv ato me acarojn sic me ndodhi dje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sat Aug 22, 2009 1:28 pm

jane shume te bezdisshme, une e takoj perdite si dua ato zile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Sun Aug 23, 2009 12:30 am

oooo ne flimet e mia kur mbenin zl thoja: sa mdun me sa mdun
tani them: kan kohe teper tme cajn koken?
Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 2:04 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
oooo ne flimet e mia kur mbenin zl thoja: sa mdun me sa mdun
tani them: kan kohe teper tme cajn koken?
Laughing Laughing
kot qe tcojme zile ne dmth tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 12:21 am

hot spicy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
oooo ne flimet e mia kur mbenin zl thoja: sa mdun me sa mdun
tani them: kan kohe teper tme cajn koken?
Laughing Laughing
kot qe tcojme zile ne dmth tongue

se mos con ti Laughing

nfakt nfakt varet kush i ben Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 1:23 pm

kushdo qe con e ka nje hall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 8:51 pm

sjane sh domethenese
po nuk me bezdisin fare.....uen ka raste qe kur jam vetem edhe pa pune kujtoj disa ne vecanti me zile gjithmone nese skam mundesi ti shkruaj sms :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Fri Aug 28, 2009 1:13 am

E kam shpirt ket lart!
Nuk me besdisin zilet ama nuk du tme bejn.Kjo sepse nuk kam kohe ti kthej per here dhe sdu tmerziten te tjeret!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 7:12 pm

sinqerish jan shum te bezdisshme.. unper vete nuk bej zile kot.. ose te tel. ose sms..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?   Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?
» sa e rendesishme nena dhe babai per ju??
» a sqarohen gjerat e rendesishme me sms?
» mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?
» Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: