Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_lcapCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_voting_barCilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?

Shko poshtė 
+31
alex_anto
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
Slash
sweet_girl
elbasanlli-puro
fallen angel
&#98243Y3&#9824
dead angel
Child Of Darkness
total overdose1
the doctor 2000
AURORA BOREALIS
odise
play_boy
don corleone
Endi
Enny-Art
COLORED_SPIRIT
RioT
fefe_
Child In Time
rapper_girl
jurgeni
Venus
Mars
Lacuna_Coil
free spirit
Soldier Of Fortune
35 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 12:50 pm

leket
celulari
te dashurat/it
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 12:55 pm

i/e dashura/i
pamja e jashtme
celulari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 7:12 pm

Shocked Shocked nejseeeeee


FAMILJA
shkolla
shoqeria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 7:14 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Shocked Shocked nejseeeeee


FAMILJA
shkolla
shoqeria

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 7:31 pm

freedom, peace of mind & soul, yourselfe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 8:29 pm

Child In Time shkruajti:
freedom, peace of mind & soul, yourselfe

cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 8:44 pm

just freeeeeeeeeedoooooooooooom Qef Qef Qef Qef qef: Qef Qef Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 9:50 pm

kane te drjete antaret lart
liria
shoqeria
celulari :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 9:53 pm

celulari esht nje nga gjerat me pak te dobishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 29
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 9:55 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Shocked Shocked nejseeeeee


FAMILJA
shkolla
shoqeria

e njejta gje vlen per mua!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 31
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 10:00 pm

FAMILJA
SHOQERIA
SHKOLLA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 29
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 6:34 pm

per vajzat ti propozojn sa me shume cuna per cunat para dhe duhan :gaga: hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?   Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» CILAT jane gjerat qe ju argetojne me shume?
» a sqarohen gjerat e rendesishme me sms?
» kush jan gjerat pa te cilat nuk mund te rezistoni?
» Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?
» Cilat jane websitet qe frekuentoni me shpesh!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: