Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcap17%sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcap29%sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcap31%sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcap23%sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
hot_spicy
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
Darkangel
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
angel boy
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
Child In Time
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
rapper_girl
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
Mars
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_lcapsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_voting_barsa e rendesishme nena dhe babai per ju?? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa e rendesishme nena dhe babai per ju??

Shko poshtė 
+18
angel boy
jona
hot_spicy
bituku85
metallica_death
odise
Child In Time
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
Mars
dead angel
Endi
play_boy
don corleone
SupergirL
almir_metallica_4ever
Venus
vdekja_eshte_mundesia
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 12:39 pm

per nenen vras per babin vritem,sguxon njeri te tallet me ta se e di fundin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 12:41 pm

Pa ta une nuk do isha fare. Kjo i vendos ne majen me te larte te arritshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 34
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 2:00 pm

normale qe jane robt qe dua me shume ne ket bote sa pa lidhje kjo pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 9:47 pm

almir pse do me mkundershtu gjithmone mer??kto jan tema qe nuk duan shum mend un desha me provu dashurine tuaj per prinderit,ti gjths mendimin tend ke dhen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 9:56 pm

te dy u dua shume dhe jane shumm te rendesishem per mua sepse me japin keshilla qe me ndihmojne shume qofte ne shoqeri qofte kudo sidomos nena Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:40 pm

nese do e pershkruaja jeten si piramide ne maje qendrojne te dy bashke me vellain e me pas do i bashkangjitet dhe njeriu i zemres :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:59 pm

shum fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 10:07 pm

shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum.se di ca do beja pa ato!!i adhuroj!jan gjithcka per mua!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 30
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 10:08 pm

shummmmmmmm i du shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 10:30 pm

Normal qe shume te rendesishem!Dy nder njerezit me te rendesishem per mua,pa te cilet sdo isha kjo qe jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 2:03 pm

pafundesisht thote kjo shoqja qe eshte me mua ktu, se kam informatike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 2:17 pm

mamin e adhuroooojjjjjj me verte,megjithse zihem e kshu gjerash,ajo esht ikona e miresis per mua. luuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvv yaaaaaaaaaaaaaaaaa muuuuuuummmmmmmm.
edhe babin e du shuuuum se nuk me flet shum por sa her flet,nuk di te nxjerri kuuurr nga goja fjale koti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:11 pm

babin e adhuuuroj e du shum shum, pse do thoni ju, babin e kam si shok, bej mhb nga me te ndryshmet, esht ai qe me ka fut ne kok shum pikpamje dhe ide dhe ka ndikuar me shum ne formimin e karakterit tim, nji shembull i thjesht fare, prej babit jam naziste de adhuroj Hitlerin Smile :D
edhe mami normalisht ka tmirat e veta, megjithse esht icik rob acarus, se ajo mka gjykuar perher per menyren e jeteses sime, dmth veshja, preferencat muzikore e knej anej, kshu gjerash
anyway te dy jan te domosdoshem...se na mbaj me lek Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:20 pm

Child In Time shkruajti:
babin e adhuuuroj e du shum shum, pse do thoni ju, babin e kam si shok, bej mhb nga me te ndryshmet, esht ai qe me ka fut ne kok shum pikpamje dhe ide dhe ka ndikuar me shum ne formimin e karakterit tim, nji shembull i thjesht fare, prej babit jam naziste de adhuroj Hitlerin Smile :D
edhe mami normalisht ka tmirat e veta, megjithse esht icik rob acarus, se ajo mka gjykuar perher per menyren e jeteses sime, dmth veshja, preferencat muzikore e knej anej, kshu gjerashanyway te dy jan te domosdoshem...se na mbaj me lek Razz

thelbi i sherreve tona. Crying or Very sad Razz por ska faj e shkreta,nuk esht mesuar ne kohen e saj por prap kohet kan ndryshuar,ska te drejt te me gjykoj per pikpamjet e mia rreth jetes psh.
nejse e duuuuuuuuuuuuuuuu shuuuuuuuuuuuum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 7:59 pm

per nenen e babn ha nji pule te tere hahahahahahaha shaka
jane gjeja me e rendesishme per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 30
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 7:59 pm

shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 32
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 9:29 pm

edhe pse kam ca zenka te vogla ata jane perseri jeta ime
i dua shume me shume se jeten time dhe sdua ti lendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:24 am

shum shum te rendesishem, pa ato se di ca do baja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 6:52 pm

shuuuuuuMMMMMMMMMMMMMMMM..........per mu jan gjoja mo e shtrenjt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Thu Aug 13, 2009 9:13 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
per nenen vras per babin vritem,sguxon njeri te tallet me ta se e di fundin
per mua i vret te dy Razz Razz Razz
jane sigurisht por babi me shume I love you
eh n'fakt me shume me shume amorja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Thu Aug 13, 2009 9:15 pm

edhe per mua amorja esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 29
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:04 pm

shume shume shume shume shume te rendesishem jane gjeja me e shtrenjte per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:13 pm

gjeja me e rendesishme per mua....
per ata qe ven dike tjeter para prinderve te pakten tani ne kte mosh per mua jan 0....
varja nuk ja vlen te flasim me njerez te tilll........
llumi i shoqerise Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
thjesht nuk meritojne as respektin me te vogel....as 1%
thjesht rob qe fluturoj me presh ne b*th se kujtojne se kan kap parajsen dhe vene persona te tjere para prinderve te tyre....
e thash thjesht llumi i shoqerise sone persona ne neveritshem........ Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:16 pm

angel boy shkruajti:
gjeja me e rendesishme per mua....
per ata qe ven dike tjeter para prinderve te pakten tani ne kte mosh per mua jan 0....
varja nuk ja vlen te flasim me njerez te tilll........
llumi i shoqerise Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

per ke e kishe ti mer ??
se pak me lart kam deklaru un qe ve amoren,ke nai hall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:16 pm

angel boy shkruajti:
gjeja me e rendesishme per mua....
per ata qe ven dike tjeter para prinderve te pakten tani ne kte mosh per mua jan 0....
varja nuk ja vlen te flasim me njerez te tilll........
llumi i shoqerise Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
e pse qekan llumi i shoqerise???llum jane ata qe nuk duan asnji vetem veteveten jo ata qe duan nje person ndoshta me shume se prinderit
pastaj dashurite jane te llojeve te ndryshme
nuk mund te krahasosh dashurine e jetes me prinderit
jane krejt ndryshe kto aspekte Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e rendesishme nena dhe babai per ju??   sa e rendesishme nena dhe babai per ju?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa e rendesishme nena dhe babai per ju??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» a sqarohen gjerat e rendesishme me sms?
» Sa te rendesishme dhe domethenese jane per ju zilet ne cel?
» Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?
» Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?
» mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: