Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcap17%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcap29%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcap31%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcap23%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
hot_spicy
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
Darkangel
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
angel boy
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
Child In Time
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
rapper_girl
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
Mars
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?

Shko poshtė 
+35
H_boy354
jona
tosi
danjela
doni
almir_metallica_4ever
*...BE YOURSELF...*
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Lacuna_Coil
Glamours' Master
bora
Shpirti-pist
odise
mel-L
don corleone
dead angel
play_boy
Burzgoroth
3rrorr
Soldier Of Fortune
fefe_
Une
bad boy
SupergirL
the doctor 2000
Endi
S.A.M--->2
Blue Paradise
rapper_girl
Child In Time
RioT
free spirit
smart devil
dj jero
39 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 6:55 pm

une personalisht mendoj qe kur nje person ne kete rast vajza ka respekt per veten e kenaq ate ne cdo menyre te mundshme.tani varet si e gjykon vajza.une po te isha vajze ne kete moshe do te isha e virgjer pastaj 17 jo. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 6:56 pm

c'esht kjo teme kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:30 pm

me fal eshte 16 + ;por bejme disa perjshtime per disa persona?jo bej shaka
kjo teme eshte nje nga problemet qe shqetesojn me shume shoqerine shqiptare.sepse nje vajze e konsideron si gjene me te shtrenjte virgjerine dhe thone qe nuk duhet ta humbasesh ate deri sa te martohesh?ju si mendoni?ja vlen nje gje e tille.per sa te perket ty smart devil ke dhe tema me te keqija se kjo histori dashurie harrove?ti bej si te duash?ji aktive ne kete teme nqs te intereson nqs jo no problem mos ji aktive Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:33 pm

ceshte kjo tem kshu mi lol??
jane ca gjera qe jan e sekrete intime te cdo femre dhe nuk duhen zbuluar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:37 pm

hey zot,,ktu ne shqiperi,,lidhesh me i cun,,te thot,,dua te provoj ndjenja te reja,,dmt duhet me e bo,,por shum vajza jan mendjelehta dhe shkojn me te,,duke menduar se nuk do jet problem,,pas 1 jave ndodh qe ndahen[ shumica e rasteve],,kur lidhesh me dike tjeter te ben ket pytje,,ti nuk je,,nuk lidhesh me,,dhe jo vetem ket,,por te hapet esht nje superlajm,,te vejn lloj lloj targash,,
tani sipas fes esht mekat qe te humbesh virgjerin para marteses,,nuk jam dakort,,ashtu sic nuk jam dakort te kryhen mardhenie ne adoleshenc,pasi esht moshe rebele dhe nuk mendon gjat per pasojat qe mund te vijn me pas!
kjo ndodh vetem ne shqiperi,,ose me sakt vetem ne ballkan,,shko ne perendim,,rrall gjen goca dhe cuna qe jan te virgjer ne moshen 16,,
madje shum shoqe qe kam ne internet qe jan nga italia,britania,gjermania etj cuditen kur i them kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:39 pm

...

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?


Edituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Sun May 24, 2009 11:59 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:42 pm

po pse keshtu child in time?
me jepni nji shpjegim nga ju gocat pse e konsideroni kaq te shtrenjte?
se kam kohe qe dua ta di kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:46 pm

Child In Time shkruajti:
POOOOOO ESHT SHUUUUUUUUM E RENDSISHME, PER MUA NJEHER ESHT GJEJA ME E RENDSISHME
RIOT KE FOL SHUM BUKUR Smile
thnx ylli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:46 pm

RioT shkruajti:
hey zot,,ktu ne shqiperi,,lidhesh me i cun,,te thot,,dua te provoj ndjenja te reja,,dmt duhet me e bo,,por shum vajza jan mendjelehta dhe shkojn me te,,duke menduar se nuk do jet problem,,pas 1 jave ndodh qe ndahen[ shumica e rasteve],,kur lidhesh me dike tjeter te ben ket pytje,,ti nuk je,,nuk lidhesh me,,dhe jo vetem ket,,por te hapet esht nje superlajm,,te vejn lloj lloj targash,,tani sipas fes esht mekat qe te humbesh virgjerin para marteses,,nuk jam dakort,,ashtu sic nuk jam dakort te kryhen mardhenie ne adoleshenc,pasi esht moshe rebele dhe nuk mendon gjat per pasojat qe mund te vijn me pas!
kjo ndodh vetem ne shqiperi,,ose me sakt vetem ne ballkan,,shko ne perendim,,rrall gjen goca dhe cuna qe jan te virgjer ne moshen 16,,
madje shum shoqe qe kam ne internet qe jan nga italia,britania,gjermania etj cuditen kur i them kshu

ja ti shoku ku ke nji pjese te sqarimit qe do te jepja un, kjo me bold esht

pastaj kaq keq qenkeni ju cunat per ta ber, sic tha edhe riot, neser pasneser ndahesh zotrote, do kerkosh ta besh me nji tjeter, po qe se jeni kaq keq shkoni me mir neper bordello ka "femra plot, pse te merrni me qaf te tjerat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:48 pm

Child In Time shkruajti:
RioT shkruajti:
hey zot,,ktu ne shqiperi,,lidhesh me i cun,,te thot,,dua te provoj ndjenja te reja,,dmt duhet me e bo,,por shum vajza jan mendjelehta dhe shkojn me te,,duke menduar se nuk do jet problem,,pas 1 jave ndodh qe ndahen[ shumica e rasteve],,kur lidhesh me dike tjeter te ben ket pytje,,ti nuk je,,nuk lidhesh me,,dhe jo vetem ket,,por te hapet esht nje superlajm,,te vejn lloj lloj targash,,tani sipas fes esht mekat qe te humbesh virgjerin para marteses,,nuk jam dakort,,ashtu sic nuk jam dakort te kryhen mardhenie ne adoleshenc,pasi esht moshe rebele dhe nuk mendon gjat per pasojat qe mund te vijn me pas!
kjo ndodh vetem ne shqiperi,,ose me sakt vetem ne ballkan,,shko ne perendim,,rrall gjen goca dhe cuna qe jan te virgjer ne moshen 16,,
madje shum shoqe qe kam ne internet qe jan nga italia,britania,gjermania etj cuditen kur i them kshu

ja ti shoku ku ke nji pjese te sqarimit qe do te jepja un, kjo me bold esht

pastaj kaq keq qenkeni ju cunat per ta ber, sic tha edhe riot, neser pasneser ndahesh zotrote, do kerkosh ta besh me nji tjeter, po qe se jeni kaq keq shkoni me mir neper bordello ka "femra plot, pse te merrni me qaf te tjerat
sa doja me e then,,lol,,shko me femra qe jan kastile per ket pun,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:30 am

jo per gjo,,por ju cunat,,e beni me nje goc,,ok shum mire,,mas i jave ndaheni,,lidheni me nje tjeter,,doni te jeni i pari per te,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:40 am

po eshte shuuuuuuuuum e rendesishme po e mbeshtes plotesisht mendimin e RioT :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:46 am

RioT shkruajti:
jo per gjo,,por ju cunat,,e beni me nje goc,,ok shum mire,,mas i jave ndaheni,,lidheni me nje tjeter,,doni te jeni i pari per te,,ahahahha sa te drejt ke mi dryq... te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:02 pm

thnx goca per mbeshtetjen!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:08 pm

shka gjo...por prap pse gjithmon bukuria ka renci...dhe kto koh sikur preferohet me sh k**** sesa gocat tamam...pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:12 pm

RioT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
RioT shkruajti:
hey zot,,ktu ne shqiperi,,lidhesh me i cun,,te thot,,dua te provoj ndjenja te reja,,dmt duhet me e bo,,por shum vajza jan mendjelehta dhe shkojn me te,,duke menduar se nuk do jet problem,,pas 1 jave ndodh qe ndahen[ shumica e rasteve],,kur lidhesh me dike tjeter te ben ket pytje,,ti nuk je,,nuk lidhesh me,,dhe jo vetem ket,,por te hapet esht nje superlajm,,te vejn lloj lloj targash,,tani sipas fes esht mekat qe te humbesh virgjerin para marteses,,nuk jam dakort,,ashtu sic nuk jam dakort te kryhen mardhenie ne adoleshenc,pasi esht moshe rebele dhe nuk mendon gjat per pasojat qe mund te vijn me pas!
kjo ndodh vetem ne shqiperi,,ose me sakt vetem ne ballkan,,shko ne perendim,,rrall gjen goca dhe cuna qe jan te virgjer ne moshen 16,,
madje shum shoqe qe kam ne internet qe jan nga italia,britania,gjermania etj cuditen kur i them kshu

ja ti shoku ku ke nji pjese te sqarimit qe do te jepja un, kjo me bold esht

pastaj kaq keq qenkeni ju cunat per ta ber, sic tha edhe riot, neser pasneser ndahesh zotrote, do kerkosh ta besh me nji tjeter, po qe se jeni kaq keq shkoni me mir neper bordello ka "femra plot, pse te merrni me qaf te tjerat
jo per gjo,,por ju cunat,,e beni me nje goc,,ok shum mire,,mas i jave ndaheni,,lidheni me nje tjeter,,doni te jeni i pari per te,,,,

keni fol aq bukur per zotin
te gjitha ato qe keni then then jan shume te sakta sekur vjen puna qe djali qe psh je fejuar e shikon qe nuk je e virgjer ta permen gjith jetes qe ke shku me te tjer
Mashkulli do qe te jet i pari per cdo femer pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:13 pm

S.A.M shkruajti:
shka gjo...por prap pse gjithmon bukuria ka renci...dhe kto koh sikur preferohet me sh k**** sesa gocat tamam...pfff


sa mire e ke thene, me acarojne shum kto cunat, sa kalon ndonje b*** aty direkt fishkellejn mos te them qe ulin kokat edhe per ti pare ca kane vesh Mad:x:x si duroj dot k***
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:14 pm

rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
shka gjo...por prap pse gjithmon bukuria ka renci...dhe kto koh sikur preferohet me sh k**** sesa gocat tamam...pfff


sa mire e ke thene, me acarojne shum kto cunat, sa kalon ndonje b*** aty direkt fishkellejn mos te them qe ulin kokat edhe per ti pare ca kane vesh Mad:x:x si duroj dot k***

tamam...un them pse rrojn kto cuna...te pakten aman 1 cun na tregoni qe nuk fishkellen ose i bien borise se makines...boooh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:17 pm

S.A.M shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
shka gjo...por prap pse gjithmon bukuria ka renci...dhe kto koh sikur preferohet me sh k**** sesa gocat tamam...pfff


sa mire e ke thene, me acarojne shum kto cunat, sa kalon ndonje b*** aty direkt fishkellejn mos te them qe ulin kokat edhe per ti pare ca kane vesh Mad:x:x si duroj dot k***

tamam...un them pse rrojn kto cuna...te pakten aman 1 cun na tregoni qe nuk fishkellen ose i bien borise se makines...boooh...


hahahhahahahah sa kam qesh me kte, mire e ke Mad
katunare mi mo cti besh Mad
po kur ua ka qejfi edhe gocave mi pupupup o zot cna ka gjet
kur i shoh kshu me vjen ti rraf dhe ka raste qe i perqesh bundrat Mad
aman o zot kur me kthejne floket nga mbrapa tere pordhe Mad:x
nejse shkurt mhb du ti zgerdedhij ne dru iher qe te marrin vesh Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:21 pm

po ecin aty,,gati sa nuk ta fusin **** ytruve,,aq shum perdridhen e sperdridhen edhe i cojn floket prapa,,dhe un gjithmon them,,"ja e nxorri tapetin kjo",,pastaj esht nje gje
nje mashkull don gjithmon te jet i pariper nje femer,,kurse nje femer do te jet e fundit per nje mashkull,,apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:22 pm

rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
shka gjo...por prap pse gjithmon bukuria ka renci...dhe kto koh sikur preferohet me sh k**** sesa gocat tamam...pfff


sa mire e ke thene, me acarojne shum kto cunat, sa kalon ndonje b*** aty direkt fishkellejn mos te them qe ulin kokat edhe per ti pare ca kane vesh Mad:x:x si duroj dot k***

tamam...un them pse rrojn kto cuna...te pakten aman 1 cun na tregoni qe nuk fishkellen ose i bien borise se makines...boooh...


hahahhahahahah sa kam qesh me kte, mire e ke Mad
katunare mi mo cti besh Mad
po kur ua ka qejfi edhe gocave mi pupupup o zot cna ka gjet
kur i shoh kshu me vjen ti rraf dhe ka raste qe i perqesh bundrat Mad
aman o zot kur me kthejne floket nga mbrapa tere pordhe Mad:x
nejse shkurt mhb du ti zgerdedhij ne dru iher qe te marrin vesh Mad


haha po pse sbeni ja 1 grup gocash me te fortat kapini 1 nga 1 futjani 1 te rrafme ose nqs se te fishkellejn ty un per vete u shkoj dhe ja fus ne shpull...kurse kur jm me njerez se bej...po aman mi apo cu duket vetja te bukur se kan makin..kan rroba nga jasht shtetit se ca kshu bejn dhe mendojn se 1 e fishkellyme o zot do na knaqi gocat...pfff
po ka dhe goca..dmth b**** qe u pelqen e bejn sikur ca jan..kshu mi mo..te gjith jan e ndryshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:23 pm

RioT shkruajti:
po ecin aty,,gati sa nuk ta fusin bythen ytruve,,aq shum perdridhen e sperdridhen edhe i cojn floket prapa,,dhe un gjithmon them,,"ja e nxorri tapetin kjo",,pastaj esht nje gje
nje mashkull don gjithmon te jet i pariper nje femer,,kurse nje femer do te jet e fundit per nje mashkull,,apo jo?

po pra se femra eshte ne boten e shtat do martes me te parin cun... Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:24 pm

S.A.M shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
shka gjo...por prap pse gjithmon bukuria ka renci...dhe kto koh sikur preferohet me sh k**** sesa gocat tamam...pfff


sa mire e ke thene, me acarojne shum kto cunat, sa kalon ndonje b*** aty direkt fishkellejn mos te them qe ulin kokat edhe per ti pare ca kane vesh Mad:x:x si duroj dot k***

tamam...un them pse rrojn kto cuna...te pakten aman 1 cun na tregoni qe nuk fishkellen ose i bien borise se makines...boooh...


hahahhahahahah sa kam qesh me kte, mire e ke Mad
katunare mi mo cti besh Mad
po kur ua ka qejfi edhe gocave mi pupupup o zot cna ka gjet
kur i shoh kshu me vjen ti rraf dhe ka raste qe i perqesh bundrat Mad
aman o zot kur me kthejne floket nga mbrapa tere pordhe Mad:x
nejse shkurt mhb du ti zgerdedhij ne dru iher qe te marrin vesh Mad


haha po pse sbeni ja 1 grup gocash me te fortat kapini 1 nga 1 futjani 1 te rrafme ose nqs se te fishkellejn ty un per vete u shkoj dhe ja fus ne shpull...kurse kur jm me njerez se bej...po aman mi apo cu duket vetja te bukur se kan makin..kan rroba nga jasht shtetit se ca kshu bejn dhe mendojn se 1 e fishkellyme o zot do na knaqi gocat...pfff
po ka dhe goca..dmth b**** qe u pelqen e bejn sikur ca jan..kshu mi mo..te gjith jan e ndryshem

une per vete kur me thone ndonje fjale cuant, nga kto fjalet e shpifme te tyre jo po zogu a rrushi a ku di un Mad u them jo me me verte e ke ee edhe sflet me ai shpifsira hehe ca i punoj per kok time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:26 pm

ej 2 minuta goca,,u rebelum shum,,kshu sic jemi,,prisni te hap nje tem,,se ne fakt kjo tema esht per virgjerin jo per fishkellimat,,,lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:26 pm

se harrova dicka : epo kur te gjuan edhe nje burre i madh sa moshe e babait tend o zot ska gje me te tmerrshme, zhlusat e qelbet, su vjen zor sju vjen pupup o zot cna ka gjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: