Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcap17%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcap29%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcap31%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcap23%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?

Shko poshtė 
+35
H_boy354
jona
tosi
danjela
doni
almir_metallica_4ever
*...BE YOURSELF...*
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Lacuna_Coil
Glamours' Master
bora
Shpirti-pist
odise
mel-L
don corleone
dead angel
play_boy
Burzgoroth
3rrorr
Soldier Of Fortune
fefe_
Une
bad boy
SupergirL
the doctor 2000
Endi
S.A.M--->2
Blue Paradise
rapper_girl
Child In Time
RioT
free spirit
smart devil
dj jero
39 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:27 pm

rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
shka gjo...por prap pse gjithmon bukuria ka renci...dhe kto koh sikur preferohet me sh k**** sesa gocat tamam...pfff


sa mire e ke thene, me acarojne shum kto cunat, sa kalon ndonje b*** aty direkt fishkellejn mos te them qe ulin kokat edhe per ti pare ca kane vesh Mad:x:x si duroj dot k***

tamam...un them pse rrojn kto cuna...te pakten aman 1 cun na tregoni qe nuk fishkellen ose i bien borise se makines...boooh...


hahahhahahahah sa kam qesh me kte, mire e ke Mad
katunare mi mo cti besh Mad
po kur ua ka qejfi edhe gocave mi pupupup o zot cna ka gjet
kur i shoh kshu me vjen ti rraf dhe ka raste qe i perqesh bundrat Mad
aman o zot kur me kthejne floket nga mbrapa tere pordhe Mad:x
nejse shkurt mhb du ti zgerdedhij ne dru iher qe te marrin vesh Mad


haha po pse sbeni ja 1 grup gocash me te fortat kapini 1 nga 1 futjani 1 te rrafme ose nqs se te fishkellejn ty un per vete u shkoj dhe ja fus ne shpull...kurse kur jm me njerez se bej...po aman mi apo cu duket vetja te bukur se kan makin..kan rroba nga jasht shtetit se ca kshu bejn dhe mendojn se 1 e fishkellyme o zot do na knaqi gocat...pfff
po ka dhe goca..dmth b**** qe u pelqen e bejn sikur ca jan..kshu mi mo..te gjith jan e ndryshem

une per vete kur me thone ndonje fjale cuant, nga kto fjalet e shpifme te tyre jo po zogu a rrushi a ku di un Mad u them jo me me verte e ke ee edhe sflet me ai shpifsira hehe ca i punoj per kok time


HAHAHAHA MIR UA BEN SE ATE DUAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:28 pm

rapper_girl shkruajti:
se harrova dicka : epo kur te gjuan edhe nje burre i madh sa moshe e babait tend o zot ska gje me te tmerrshme, zhlusat e qelbet, su vjen zor sju vjen pupup o zot cna ka gjet

PEDOFILAAAAAAAAAAAAAAA MI....UN TREMEM KUR ME SHOFIN E IKI ME VRAP SE CA NUK ME VJE NE MENJE CA MUND TBEJN...PUPUPU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:34 pm

ehe dhe un mendoj si RioT

per cunat eshte gjeja me normale qe mund te te kerkojn... dhe se din rendesine e saj..
dhe thon gjithmon..pse mi ca ka?? eshte normale perderisa je lidh me mu...
pfffffff
po per mendimin tim para moshes 18 per gocen eshte shum shpejt te kryeje mardhenie.. jo se paragjykohet apo quhet k*** se nuk paragjykohet tjetri nga kjo gje.. po thjesht eshte shum shpejt per organizmin.. mund te krijohen dhe probleme ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:35 pm

EH SA TE DREJT KE MI SABRI PLUS SA PROBLEME TE SJELL...ME MI RRINI REHAT VETEM SE CUNAT JU HAJN...LOL Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:39 pm

po jo mi .. ka dhe nga ata qe te duan.. dhe kur i thua jo .. te kuptojn dhe pik..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:41 pm

AMAN MI SE GJITH KUJTON SE DUAN PO KU DIHET CA ESHTE DASHURIA TASHI...NE KET MOSH SDIHET ASGJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:50 pm

po mir mi... te pakten ata qe mendojn se te duan... edhe te kuptojn...
pse mi milk un i besoj dashuris Sad hihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:51 pm

OUUUUU KUR TE RRITESH DO ME THUASH KISHE TE DREJT DASHURIA E SHEKKULIN 22 KA IK PER LESH...UN TKAM THEN SKA RENCI A TE DUN TE TJERET TE PAKTEN TA DISH QE TE DU UN te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 2:54 pm

S.A.M shkruajti:
AMAN MI SE GJITH KUJTON SE DUAN PO KU DIHET CA ESHTE DASHURIA TASHI...NE KET MOSH SDIHET ASGJ

shum dakort me mendimin tend!!!ne kete mosh si dihet asigja..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:06 pm

Endi shkruajti:
S.A.M shkruajti:
AMAN MI SE GJITH KUJTON SE DUAN PO KU DIHET CA ESHTE DASHURIA TASHI...NE KET MOSH SDIHET ASGJ

shum dakort me mendimin tend!!!ne kete mosh si dihet asigja..!!

rrofsh per mbeshtetjen :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:25 pm

wow wow ngadale goca mos e nmerrni me kaq vrull se na mbytet me kritika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:27 pm

po shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:28 pm

ja 1 pytje per cunat...nqs se goca nuk do ishte e virgjer...do u lidhshit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:30 pm

ne emer te gjith cunave besoj them po kush pyt sot per virgjerin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:31 pm

ja ti shoku ku ke nji pjese te sqarimit qe do te jepja un, kjo me bold esht

pastaj kaq keq qenkeni ju cunat per ta ber, sic tha edhe riot, neser pasneser ndahesh zotrote, do kerkosh ta besh me nji tjeter, po qe se jeni kaq keq shkoni me mir neper bordello ka "femra plot, pse te merrni me qaf te tjerat


moj goca ju keni mendimin tuaj por sa per dijeni ju se dini si eshte te jesh cunkeshtu kjo e mencmja siper mos te na kritikoje kot per menyren tone te mendimit.eshte njelloj si tek rasti qe ne cunat sju kuptojme ju goca per sa i perket parukerise e gjerave te tjera.me sa di un ai qe merret me keto gjera te parukerise ska lindur akoma i drejte por homo.keshtu qe mos na kritikoni.po te ishit ju cuna do ta kuptonit dhe do ta shifnim ne .do te thoshit ju me"kaq keq qenkeni ju cunat per ta ber"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:32 pm

ej ej avash icik ca po behet ktu pse qe tani doni me e bo ju lol! :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:33 pm

sam une do te pergjigjesha me po.se ajo mund te jete goce e mir porka humbur virgjerine.ska gje.jeta duhet shijuar deri ne fund.kur e provoni ju goca ju pelqen me vone por se kerkoni me se beni si te veshtira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:35 pm

jo moj supergirl por mos na kritikoni se ju gocat jeni me te pista se ne cunat.me ka rene nja dy here rasti me degjuar bisedat dhe te siguroj qe per ato gjera qe flasim ne cunat nuk jane asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:35 pm

ate qe the "po te ishit ju cuna do ta kuptonit" atere cuni dhe ju nqs se do ishit goca do ta kuptoshit si ndihen ca..jo un...kur i leni per 1 goc tjeter k***...sepse ju keni 1 menyr te leni..sikur femra te ishte 1 rreck ose kafsh jo njeri dhe sju plas shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:39 pm

e ke gabim se sipas meje vajzat kane ndjenja.sipas meje ty sam te kane lene per sa kohe qe thua qe dashuria nuk ekziston dhe mohon dashurine e njerezve per njeri tjetrin.sa per dijeni te gjithe cunave i vjen keq se e lejne nje goc .do ta dish pse ju lejne.ja po jua them.ju gocat i acaronime ca gjera si "pse e shef ate"gjera te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:42 pm

un skam qen ndonjeher e lidhur por shof goca qe qashin halle o zot cbera un qe u lidha..ua e kapa me kte e kapa me ate...budallalliqe mo po varja rri vetem e je rehat,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:44 pm

po tani o S.A.M varet dhe me ke lidhesh se ka dhe cuna tamom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:45 pm

jo moj .po ca thashe un deri tani .ju na acaroni me disa gjera .sna lini te marrim fryme.moj jo te gjithe cunat duan te lidhen seriozisht.ju doni te martoheni qe 15 vjec .ju kujtoni se e njihni dashurine por flisni kot.sipas meje dashuria sduhet te jete seseben e lidhur me seksin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:45 pm

o bad boy mos ja ba qefin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:45 pm

eh...se disha qe ekzostojn cunat tamam...ka por kur vje puna..ja tju jap un 1 shembull ti je cun i mir ee?
ke te dashuren dhe i thua do bejm s** ajo thot joooo nuk jam gati..vjen 1 goc k*** te thot bejm s** ti thua po....a je me cun i mir mbas ksaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: