Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcap17%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcap29%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcap31%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcap23%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?

Shko poshtė 
+35
H_boy354
jona
tosi
danjela
doni
almir_metallica_4ever
*...BE YOURSELF...*
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Lacuna_Coil
Glamours' Master
bora
Shpirti-pist
odise
mel-L
don corleone
dead angel
play_boy
Burzgoroth
3rrorr
Soldier Of Fortune
fefe_
Une
bad boy
SupergirL
the doctor 2000
Endi
S.A.M--->2
Blue Paradise
rapper_girl
Child In Time
RioT
free spirit
smart devil
dj jero
39 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 1:38 am

Mendj po!Eshte me e rendesishme se dashuria per nje moment!Arsye ka shume..Besoj edhe mendoj nje vajze edhe nese 100 e sigurte qe mashkulli e do edhe kjo e do ate prap duhet te mendohet!Ne meshkujt per ate te shkrete behemi vet dreqi...
Vet mendoj se duhet dhuruar pas 10000000000000000 provash ndaj mashkullit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 4:09 pm

po normal qe esht e rendesishme. nqs vajza e humb virgjerin pa u menduar mire dhe per me teper ne kte mosh delikate qe jemi ne,ateher cfare i mbetet asaj??? asgje,thjesht nje shije e hidhur qe te shoqeron gjith jeten, pendim dhe veshtiresi ne gjetjen e mashkullit te jetes. them veshtirese jo vetem per shkak te fjalve qe do hapen andej ktej (se jemi nje vend kaq i vogel me njerez kaq thashethemaxhijn sa fjalet hapen para se tbesh ndonje gje) por vajza do e ket te veshtire edhe per arsye se pas ndarjes me djalin qe i esht dhene,do jet shum e zhgenjyer,nuk do besoj tek asnje dhe do mendoj se te gjith meshkuj te njejten gje duan.kjo per nje femer esht shum e keqe....
une kam nje shoqen time qe nuk esht me e virgjer,pooor esht menduar aq gjat per kte pun,kaloi shum shum kohe me te dashurin e saj dhe tani jan super te sigurt qe asgje nuk i ndan,dhe prap kur vjen puna ,jemi mes shoqeve,ajo ndjehet keq,nuk ndjehet me vajz normale (mgjthse asgje ska ndryshuar tek ajo ne karakter apo ne sjellje).
pra dua te them,esht budallallek me B te madhe nqs nje goc cvirgjerohet ne moshe te vogel deri 18(sepse deri ne kte mosh kemi karakter te paformuar mire dhe sdim cbejm) pa e njohur mire veten dhe djalin qe do i jepet. pastaj,pas ksaj moshe,prap duhet te mendohet mire,duhet tkaloj shum prova dhe duket te ket suuper besim mes lidhjes,sepse si e vogel,si e madhe,vajza njesoj lendohet.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 4:14 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po normal qe esht e rendesishme. nqs vajza e humb virgjerin pa u menduar mire dhe per me teper ne kte mosh delikate qe jemi ne,ateher cfare i mbetet asaj??? asgje,thjesht nje shije e hidhur qe te shoqeron gjith jeten, pendim dhe veshtiresi ne gjetjen e mashkullit te jetes. them veshtirese jo vetem per shkak te fjalve qe do hapen andej ktej (se jemi nje vend kaq i vogel me njerez kaq thashethemaxhijn sa fjalet hapen para se tbesh ndonje gje) por vajza do e ket te veshtire edhe per arsye se pas ndarjes me djalin qe i esht dhene,do jet shum e zhgenjyer,nuk do besoj tek asnje dhe do mendoj se te gjith meshkuj te njejten gje duan.kjo per nje femer esht shum e keqe....
une kam nje shoqen time qe nuk esht me e virgjer,pooor esht menduar aq gjat per kte pun,kaloi shum shum kohe me te dashurin e saj dhe tani jan super te sigurt qe asgje nuk i ndan,dhe prap kur vjen puna ,jemi mes shoqeve,ajo ndjehet keq,nuk ndjehet me vajz normale (mgjthse asgje ska ndryshuar tek ajo ne karakter apo ne sjellje).
pra dua te them,esht budallallek me B te madhe nqs nje goc cvirgjerohet ne moshe te vogel deri 18(sepse deri ne kte mosh kemi karakter te paformuar mire dhe sdim cbejm) pa e njohur mire veten dhe djalin qe do i jepet. pastaj,pas ksaj moshe,prap duhet te mendohet mire,duhet tkaloj shum prova dhe duket te ket suuper besim mes lidhjes,sepse si e vogel,si e madhe,vajza njesoj lendohet.

te mos jesh e virgjer esht gje jonormale kshu Shocked

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 4:17 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po normal qe esht e rendesishme. nqs vajza e humb virgjerin pa u menduar mire dhe per me teper ne kte mosh delikate qe jemi ne,ateher cfare i mbetet asaj??? asgje,thjesht nje shije e hidhur qe te shoqeron gjith jeten, pendim dhe veshtiresi ne gjetjen e mashkullit te jetes. them veshtirese jo vetem per shkak te fjalve qe do hapen andej ktej (se jemi nje vend kaq i vogel me njerez kaq thashethemaxhijn sa fjalet hapen para se tbesh ndonje gje) por vajza do e ket te veshtire edhe per arsye se pas ndarjes me djalin qe i esht dhene,do jet shum e zhgenjyer,nuk do besoj tek asnje dhe do mendoj se te gjith meshkuj te njejten gje duan.kjo per nje femer esht shum e keqe....
une kam nje shoqen time qe nuk esht me e virgjer,pooor esht menduar aq gjat per kte pun,kaloi shum shum kohe me te dashurin e saj dhe tani jan super te sigurt qe asgje nuk i ndan,dhe prap kur vjen puna ,jemi mes shoqeve,ajo ndjehet keq,nuk ndjehet me vajz normale (mgjthse asgje ska ndryshuar tek ajo ne karakter apo ne sjellje).
pra dua te them,esht budallallek me B te madhe nqs nje goc cvirgjerohet ne moshe te vogel deri 18(sepse deri ne kte mosh kemi karakter te paformuar mire dhe sdim cbejm) pa e njohur mire veten dhe djalin qe do i jepet. pastaj,pas ksaj moshe,prap duhet te mendohet mire,duhet tkaloj shum prova dhe duket te ket suuper besim mes lidhjes,sepse si e vogel,si e madhe,vajza njesoj lendohet.

te mos jesh e virgjer esht gje jonormale kshu Shocked


jo mi jo,por ajo kshu shprehet,sjam me vajz e vogel thot ku mund te sillet si fmi....thjesht nuk ndjehet si gjith tjerat

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 4:19 pm

m`fal po asnje smund te ndihet femi, jemi adoleshenta, ne adoleshence cdo gje esht normale
dhe t`mos jesh e virgjer sbesoj se tben t ndihesh keq dhe ndryshe nga te tjeret Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 4:22 pm

Child In Time shkruajti:
m`fal po asnje smund te ndihet femi, jemi adoleshenta, ne adoleshence cdo gje esht normale
dhe t`mos jesh e virgjer sbesoj se tben t ndihesh keq dhe ndryshe nga te tjeret Wink


ne aoleshenc cdo gje esht normale,dhe te sillesh si fmi i vogel dmth.... (shembulli konkret une Razz )

po ku di une o alr,ajo prandaj mendohej kaq e kaq shum,nuk do mduket vetja si gjith tjerat thoshte,neser do e pys pse.haha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 7:25 pm

per mua jo sepse varet nga menyra sesi e ka humbur ate.mgjthse ne ditet e sotme ka djem qe e vleresojne akoma shum virgjerine.per mua jan totalisht te prapambetur..sa per vajzt un per vete e vleresoj per vete faktin se e konsideroj si nje dhurate qe i ben nje personi qe e do shum shum fare..per mendimin tim nje vajze qe e ka humbur ate mund te ndihet ose shum e lumtur qe ja ka dhuruar te dashurit te zemres ose shum e zgenjyer nqs ja ka marr dikush pa vetedije dhe deshire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 7:31 pm

hot spicy shkruajti:
per mua jo sepse varet nga menyra sesi e ka humbur ate.mgjthse ne ditet e sotme ka djem qe e vleresojne akoma shum virgjerine.per mua jan totalisht te prapambetur..sa per vajzt un per vete e vleresoj per vete faktin se e konsideroj si nje dhurate qe i ben nje personi qe e do shum shum fare..per mendimin tim nje vajze qe e ka humbur ate mund te ndihet ose shum e lumtur qe ja ka dhuruar te dashurit te zemres ose shum e zgenjyer nqs ja ka marr dikush pa vetedije dhe deshire

zakonisht nje menyre ka mel... Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 7:32 pm

jo ka disa menuyra ku vlen te permendet
dashuri me nje njeri qe e do
ose perdhnim
nga nje i panjohur
ose nga nji i njohur qe se pret fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 7:34 pm

hot spicy shkruajti:
jo ka disa menuyra ku vlen te permendet
dashuri me nje njeri qe e do
ose perdhnim
nga nje i panjohur
ose nga nji i njohur qe se pret fare

sme kapishe hic o druqe....nejse ska gje....me von.. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 7:36 pm

ehh un ste kapish ty eee..hahahahahha Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 11:00 pm

JAM E TE NJETIT MENDIM QE KISHA ME PARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 11:02 pm

hot spicy shkruajti:
per mua jo sepse varet nga menyra sesi e ka humbur ate.mgjthse ne ditet e sotme ka djem qe e vleresojne akoma shum virgjerine.per mua jan totalisht te prapambetur..sa per vajzt un per vete e vleresoj per vete faktin se e konsideroj si nje dhurate qe i ben nje personi qe e do shum shum fare..per mendimin tim nje vajze qe e ka humbur ate mund te ndihet ose shum e lumtur qe ja ka dhuruar te dashurit te zemres ose shum e zgenjyer nqs ja ka marr dikush pa vetedije dhe deshire

jam me melun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 11:04 pm

po normal me melun do jesh,kur mendon ajo qe esht vajz ashu,ca mund te mendosh ti... Laughing Laughing

o mel sh mire ke fol se tallem.. Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 11:33 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po normal qe esht e rendesishme. nqs vajza e humb virgjerin pa u menduar mire dhe per me teper ne kte mosh delikate qe jemi ne,ateher cfare i mbetet asaj??? asgje,thjesht nje shije e hidhur qe te shoqeron gjith jeten, pendim dhe veshtiresi ne gjetjen e mashkullit te jetes. them veshtirese jo vetem per shkak te fjalve qe do hapen andej ktej (se jemi nje vend kaq i vogel me njerez kaq thashethemaxhijn sa fjalet hapen para se tbesh ndonje gje) por vajza do e ket te veshtire edhe per arsye se pas ndarjes me djalin qe i esht dhene,do jet shum e zhgenjyer,nuk do besoj tek asnje dhe do mendoj se te gjith meshkuj te njejten gje duan.kjo per nje femer esht shum e keqe....
une kam nje shoqen time qe nuk esht me e virgjer,pooor esht menduar aq gjat per kte pun,kaloi shum shum kohe me te dashurin e saj dhe tani jan super te sigurt qe asgje nuk i ndan,dhe prap kur vjen puna ,jemi mes shoqeve,ajo ndjehet keq,nuk ndjehet me vajz normale (mgjthse asgje ska ndryshuar tek ajo ne karakter apo ne sjellje).
pra dua te them,esht budallallek me B te madhe nqs nje goc cvirgjerohet ne moshe te vogel deri 18(sepse deri ne kte mosh kemi karakter te paformuar mire dhe sdim cbejm) pa e njohur mire veten dhe djalin qe do i jepet. pastaj,pas ksaj moshe,prap duhet te mendohet mire,duhet tkaloj shum prova dhe duket te ket suuper besim mes lidhjes,sepse si e vogel,si e madhe,vajza njesoj lendohet.


xheni ja ke keput kot fare oj goce jemi ne shekullin e 21 akoma diskutohet per virgjerine ne shqiperi. e kam thene dhe e them nuk eshte ndonje problem virgjeria te nje femer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Mar 05, 2009 12:43 am

EroldCeka shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po normal qe esht e rendesishme. nqs vajza e humb virgjerin pa u menduar mire dhe per me teper ne kte mosh delikate qe jemi ne,ateher cfare i mbetet asaj??? asgje,thjesht nje shije e hidhur qe te shoqeron gjith jeten, pendim dhe veshtiresi ne gjetjen e mashkullit te jetes. them veshtirese jo vetem per shkak te fjalve qe do hapen andej ktej (se jemi nje vend kaq i vogel me njerez kaq thashethemaxhijn sa fjalet hapen para se tbesh ndonje gje) por vajza do e ket te veshtire edhe per arsye se pas ndarjes me djalin qe i esht dhene,do jet shum e zhgenjyer,nuk do besoj tek asnje dhe do mendoj se te gjith meshkuj te njejten gje duan.kjo per nje femer esht shum e keqe....
une kam nje shoqen time qe nuk esht me e virgjer,pooor esht menduar aq gjat per kte pun,kaloi shum shum kohe me te dashurin e saj dhe tani jan super te sigurt qe asgje nuk i ndan,dhe prap kur vjen puna ,jemi mes shoqeve,ajo ndjehet keq,nuk ndjehet me vajz normale (mgjthse asgje ska ndryshuar tek ajo ne karakter apo ne sjellje).
pra dua te them,esht budallallek me B te madhe nqs nje goc cvirgjerohet ne moshe te vogel deri 18(sepse deri ne kte mosh kemi karakter te paformuar mire dhe sdim cbejm) pa e njohur mire veten dhe djalin qe do i jepet. pastaj,pas ksaj moshe,prap duhet te mendohet mire,duhet tkaloj shum prova dhe duket te ket suuper besim mes lidhjes,sepse si e vogel,si e madhe,vajza njesoj lendohet.


xheni ja ke keput kot fare oj goce jemi ne shekullin e 21 akoma diskutohet per virgjerine ne shqiperi. e kam thene dhe e them nuk eshte ndonje problem virgjeria te nje femer

he re he ti me verte????
po si nuk kuptoni,lexoje me vemendje surrat,une thash sduhet tbej vajza marrdhenie ne adoleshenc pa u menduar mire,jo per gje por pednohet pastaj e qajn andej ktej per budallallekun...nejse

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Mar 05, 2009 12:45 am

edhe une me ty jam xheni sh dakort,nuk eshte paragjykim po ca gjera kane kufi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Mar 05, 2009 12:47 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
edhe une me ty jam xheni sh dakort,nuk eshte paragjykim po ca gjera kane kufi

hihihihhihih po rri mi se ca gjera i them me mend ne koke une,po skuptoj njerzit... Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Mar 05, 2009 1:21 am

Une dhash nje mendim!Ndoshta mund te dukem i prapambetur apo plak!Nuk me intereson.Nuk ka te beje me virgjerine si dicka biologjike..Femra kur te dhuron,e theksoj Dhuron zemer shpirt bresim e vcdo gje tjeter...Por gjithmon mendohet per me vone.Jeta eshte e shkurter kur eshte e bukur dhe shum e gjat kur eshte e shpifur..Nje femer nuk eshte se nuk mund te jet normale...Por deri ne 20 vjec nuk e di cfare do...Do te jete e lire..Zemra saj ti perkasi botes se nje vogelusheje te lumtur...Ne momentin qe ajo e dhuron kete"virgjeri"...Ajo mbyllet,behet rob i nje mashkulli per shum kohe...deri sa seksi te mos ndikoje shum ne lidhje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Mar 16, 2009 3:09 am

Un nuk e kuptoj pse qenka kaq e rendesishme. Ne fund te fundit seksi eshte kenaqesi per te dyja palet, dhe dicka e nevojshme dhe e shendetshme per njeriun. Jam dakord qe nuk duhet bere para moshe, por jo per arsye morale, sepse nuk eshte dicka imorale, biles e kunderta, por thjesht per arsye shendetesore. Per mua nuk ka rendesi nqs e dashura ime eshte e virgjer apo jo, ta kete bere sa here te kete dashur, mjafton qe mua te me doje dhe une ta dua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bora
Adoleshent
Adoleshent
bora


Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 24, 2009 11:51 pm

mjafton mos tia japesh ndonje njeriu te gabuar qe kerkon vetem kete nga ty.mendoj se ska rendesi mosha po mjafton qe ti te ndihesh mire me veten edhe pasi ta humbasesh e jo te pendohesh prapa.edhe nqs ndaheni mos u deshperoni jeta vazhdon.mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 1276814i6s4uhtw4w
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 24, 2009 11:55 pm

bora shkruajti:
mjafton mos tia japesh ndonje njeriu te gabuar qe kerkon vetem kete nga ty.mendoj se ska rendesi mosha po mjafton qe ti te ndihesh mire me veten edhe pasi ta humbasesh e jo te pendohesh prapa.edhe nqs ndaheni mos u deshperoni jeta vazhdon.mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 1276814i6s4uhtw4w

me qafsh mu,ne kte mosh nga do e kuptosh ti qe esht duhuri apo gabuari???????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon May 25, 2009 12:23 am

mbeshtes melin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bora
Adoleshent
Adoleshent
bora


Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon May 25, 2009 12:29 am

O CUNO TI NUK DI ASGJE PER JETEN TIME KESHTUQE MOS FLIT KOT NE KETE MOSHE E ATE MOSHE .NJERIU NUK SHIHET NGA MOSHA PO NGA PJKURIA.UN KAM MESUAR NGA GABIMET E TE TJEREVE PRANDAJ FLAS.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon May 25, 2009 2:52 pm

bora shkruajti:
O CUNO TI NUK DI ASGJE PER JETEN TIME KESHTUQE MOS FLIT KOT NE KETE MOSHE E ATE MOSHE .NJERIU NUK SHIHET NGA MOSHA PO NGA PJKURIA.UN KAM MESUAR NGA GABIMET E TE TJEREVE PRANDAJ FLAS.

mduket se e kishe me mua apo gaboj??
nqs po,mu mduket se mka ber goc mami

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: