Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcap17%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcap29%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcap31%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcap23%mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
hot_spicy
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Darkangel
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
angel boy
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Child In Time
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
rapper_girl
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Mars
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_lcapmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_voting_barmendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?

Shko poshtė 
+35
H_boy354
jona
tosi
danjela
doni
almir_metallica_4ever
*...BE YOURSELF...*
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Lacuna_Coil
Glamours' Master
bora
Shpirti-pist
odise
mel-L
don corleone
dead angel
play_boy
Burzgoroth
3rrorr
Soldier Of Fortune
fefe_
Une
bad boy
SupergirL
the doctor 2000
Endi
S.A.M--->2
Blue Paradise
rapper_girl
Child In Time
RioT
free spirit
smart devil
dj jero
39 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 6:42 pm

doni shkruajti:
mbeshtes melin
nqef
flm Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 6:46 pm

virgjeria eshte e rendesishme po ske cte besh kur disa e bejne qe 13 vjec. une jam ...................................................................................................... puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 3:30 am

Ckemi nqef une jam i mendimit qe virgjeria tek vajzat
eshte e shtrenjte dhe them qe nuk duhet ta
humbasi ate vetem se mbas martese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 1:15 pm

Po shifja i dite nje film dhe nje vajz 21 vjece ishte lidhur per her te pare dhe jetonte me gjysherit !
Gjysherit sesi ndjeheshin kur ajo vinte me ate ne shtepi mbasi dilte se ky gjoja e percillte !
Edhe te nesermen ftonj nje prift gjoja per drek dhe bejn sikur kan harruar te marrin dicka dhe ikin ne kuzhin nderkoh qe prifti i thot ksaj:
"Me than qe ke te dashur"
"Po!"-thot kjo
Edhe fillon ky
"Ti ke dhuraten me te bukur nga zoti...gje qe duhet shfrytezuar me nje njeri tamam se po ja dhe nje njeriu gabim...njeriut tjeter tamam duhet ti blesh bluze"
Dhe kjo ngjo e ngjo dhe ja kthen
"Me fal po kjo dhurata ime ka ik ne Kin (jo saktesisht ne Kin por dicka tj se mbaj mend Razz)
...Mendoj se ti duhet te shofesh filmin 40 vjec i virgjer

Kjo nfakt me beri me menduar pak se ka dhe gjera qe si kam shkruar...21 vjec goca mos te bej sex...(jo se do jet e vertet) kur sot ka njerez si ai cuni qe behet baba 13 vjec...

Pfff !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 10:08 pm

them se po deri ne momentin kur ajo gjen njeriun e jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 11:59 am

po eshte shume e rendesishme derisa te martohet jane rregulla qe duhen zbatuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 12:22 pm

jona shkruajti:
po eshte shume e rendesishme derisa te martohet jane rregulla qe duhen zbatuar
\


eee perrall e vjeter kjo Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 12:28 pm

akoma zbatohen ligjet e kanunit andej nga ju mi zogu Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Sep 14, 2009 12:34 am

jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk Suspect Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Sep 14, 2009 5:44 pm

mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter No

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Wed Sep 16, 2009 5:50 pm

jona shkruajti:
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk Suspect Suspect

e pse keshtu....??????????ca eshte virjgeria per ty ?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Sep 17, 2009 7:44 pm

Cito :
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk

paska ligj qe denon te cvirgjeruarit Laughing

Cito :
mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter

qenke me keq nga cmendoja..ske faj..elbasan hesape..ue sma merrte mendja kaq rend Laughing
po perderisa e kerkon femren te virgjer,duhet te jesh i tille edhe vete..derisa ta gjesh femren e duhur per te vazhduar jeten sdo besh sex e? ta qaj hallin Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Sep 17, 2009 7:49 pm

Child In Time shkruajti:
Cito :
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk

paska ligj qe denon te cvirgjeruarit Laughing

Cito :
mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter

qenke me keq nga cmendoja..ske faj..elbasan hesape..ue sma merrte mendja kaq rend Laughing
po perderisa e kerkon femren te virgjer,duhet te jesh i tille edhe vete..derisa ta gjesh femren e duhur per te vazhduar jeten sdo besh sex e? ta qaj hallin Laughing

hahahhahahahahhahahaha.... un i virgjer????!!!!!!! hahahahahaha u sa kam qesh... sdo te thot gje qe meqe e dua gruan te virgjer te jem dhe vet it till po qe mun te gjesh nje te till kur gjen naj goce te "vogel" dhe ta "rritesh" vet...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Sep 17, 2009 7:59 pm

Child In Time shkruajti:
Cito :
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk

paska ligj qe denon te cvirgjeruarit Laughing

Cito :
mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter

qenke me keq nga cmendoja..ske faj..elbasan hesape..ue sma merrte mendja kaq rend Laughing
po perderisa e kerkon femren te virgjer,duhet te jesh i tille edhe vete..derisa ta gjesh femren e duhur per te vazhduar jeten sdo besh sex e? ta qaj hallin Laughing

ska lidhje qyteti mi arl ca thua?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Sep 17, 2009 8:01 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Cito :
jo nuk eshte aspak perralle e vjeter darling dhe nuk zbatohen vetem ne shkoder ato ligje po ne te gjithe shqiperine okkkkkkkkk

paska ligj qe denon te cvirgjeruarit Laughing

Cito :
mendoj se po derisa te gjesh njeriun e duhur...
se psh mua nuk do me pelqente qe njeriu qe un do lidh jeten te ket ber sex me dike tjeter

qenke me keq nga cmendoja..ske faj..elbasan hesape..ue sma merrte mendja kaq rend Laughing
po perderisa e kerkon femren te virgjer,duhet te jesh i tille edhe vete..derisa ta gjesh femren e duhur per te vazhduar jeten sdo besh sex e? ta qaj hallin Laughing

ska lidhje qyteti mi arl ca thua?

ha pra foli icik... po nejse leje se aq ja pret... nuk i ve faj Laughing

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Sep 17, 2009 8:03 pm

ti me vrap quote ti eee???


posht postimit tim nuk lejohen me ofendimet as me shaka te antareve me njeri tjetrin.
jepni argumentat e juaja pe cdo teme ose mos kerkoni gerricje ,ose postimet do prishen direkt

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Sep 17, 2009 8:06 pm

po ste len hic me dal jasht teme kto te stafit.. pupupuupu ca behet kshu... nejse per mendimin tim eshte...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Fri Sep 18, 2009 12:50 pm

si moj spaska lidhje..un kam ngju qe atje kan frik nga seksi robt Laughing
ore h_boy pse te dogji..ste tha njeri je i virgjer apo jo Laughing
dhe ty po qe sta pret hic..me sa fytyre do i kerkosh 1 vajze te jete e virgjer kur sje vet..un do e quaja ndryshe i rob te tille..!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Fri Sep 18, 2009 5:39 pm

me ket fytyr qe kam.. dhe kush tha qe kam ndermend tja kerkoj..
un do e gjej nje te till Laughing

sa per mua nuk me dogji aspak po u shkriva nga mendimi yt "duhet te jesh i tille edhe vete"

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 32
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Tue Nov 17, 2009 11:25 pm

virgjeria eshte e rendesishme por jo gjithmone mund te thuhet se nje vajze e virgjer eshte me e mire se dikush tjeter qe nuk eshte e virgjer,nuk po flas ne aspektin e pamjes se jashtme por per boten shpirterore!ok sic dime te gjithe bejme gabime por varet se si i kuptojme ato gabime!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 8:00 pm

absolutisht qe po megjithese mos mendoni se vij nga ndonje familje patriarkale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:06 pm

ka qe egzistojne ende ata meshkuj qe kryesorja tek nje femer eshte virgjeria eshte dicka qe vlersohet por nuk 3gon ndershmerin e nje femer njoh shum femra qe nuk kan qen te virgjera kur jan martuar por i qendrojn shum besnike mashkullit qe kan xkrah & njoh dhe nga ata femra qe jan martuar te virgjer por qe nuk i qendrojn besnike mashkullit qe po kalon jeten dhe ky fenomen eshte teper i pranishem ne shoqerin e sotme keshtuqe ne fare mir mund te themi qe ndershmeria nuk 3gohet tek virgjeria por ekstremja eshte qe meshkujt x vete shkojn kushedi me sa dhe kur vjen fundi kerkojn qe femra qe duan te kalojn jeten te jet e virgjer po meqe qeka puna keshtu 1 femer nuk ka te drejt te kerkoj qe burri i saj te jet i virgjer por egziston ende krenaria e mashkullit ku nuk e lejon barazin midis mashkullit dhe femres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ennu
Adoleshent
Adoleshent
Ennu


Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 27
Vendndodhja : para pc :p
Hobi : Te rri :P
Koha e lire : lexoj
Piket : 61
Data e regjistrimit : 15/11/2010

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Nov 21, 2010 11:06 pm

ne shqiperi akoma eshte primare virgjeria...mund te te prish jeten nje gabim ne adoleshence apo te ndihesh e ofenduar nga personi i zemres tende kur ai ste gjen te virgjer....ne fakt mendoj se kjo eshte e gabuar sepse ndershmeria e femres nk varet nga nje cipez 5mm por ne ate qe ajo ka ne shpirt dhe ate qe ka ne mendje....fakti qe seshte e virgjer sdmth se eshte e perdale te gjithe kemi fatkeqesit dhe gabimet e jetes....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Nov 22, 2010 1:19 am

plus qe virgjeria mund te humb edhe me pare nga aktivitete te ndryshme, si prsh xhirot me biciklete etj

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze? - Faqe 7 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: