Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcap17%Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcap29%Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcap31%Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcap23%Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
hot_spicy
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
Darkangel
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
angel boy
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
Child In Time
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
rapper_girl
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
Mars
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_lcapSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_voting_barSi ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?

Shko poshtė 
+17
Blue Paradise
Glamours' Master
LaLuC-I
Enny-Art
Shpirti-pist
Slash
123bla returns
Zhana
fefe_
3bla
Child In Time
Soldier Of Fortune
don corleone
Mars
*...BE YOURSELF...*
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
21 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:20 pm

Eshte diēka e tmerrshme, ku e gjithe bota shkrehet mbi ty... por koha na meson se ajo sheron gjithēka dhe kedo... prandaj edhe une do te jem ai qe do te harroje... edhe pse nuk dua ta pranoj... dhe ndjej dhimbje me shume... ndjej dhimbje deri atje ku realiteti humb absurditetin e tij, karakteristike e te qenurit.
E mendoj ate te cilen te tjere fillojne ta jetojne, dhe te tjere e te tjere fillojne ta kujtojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:22 pm

e vdekur Gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:23 pm

nga figura duket se ti merr frym akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:26 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nga figura duket se ti merr frym akoma
SHIF IKONEN I DASHUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:34 pm

i humbur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:36 pm

booh shpresoj mos ndodhem ndonjehere ne kete situate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:41 pm

Mars shkruajti:
booh shpresoj mos ndodhem ndonjehere ne kete situate
TA UROJ ME GJITH ZEMER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:45 pm

hot spicy shkruajti:
Mars shkruajti:
booh shpresoj mos ndodhem ndonjehere ne kete situate
TA UROJ ME GJITH ZEMER
nqs ti do ,mund ti kthesh gjerat is ishin I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:52 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
hot spicy shkruajti:
Mars shkruajti:
booh shpresoj mos ndodhem ndonjehere ne kete situate
TA UROJ ME GJITH ZEMER
nqs ti do ,mund ti kthesh gjerat is ishin I love you
NUK E DI PO SMA HA MENDJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:53 pm

hot spicy shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
hot spicy shkruajti:
Mars shkruajti:
booh shpresoj mos ndodhem ndonjehere ne kete situate
TA UROJ ME GJITH ZEMER
nqs ti do ,mund ti kthesh gjerat is ishin I love you
NUK E DI PO SMA HA MENDJA
uuuueeee booooooh Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:03 pm

lost komplet sdi ku a e ca te bej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:09 pm

KOHA SHERON GJITHCKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:19 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
KOHA SHERON GJITHCKA

kjo dihet, po tema thot ne momentin qe ka mbaru, jo pasi ka kalu shum koh qe ka mbaru

njs sa per veten time...epo varet ca gjej e rendsiishme ka qen, un ne te shumten e rasteve jam ndjer e lehtesuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:22 pm

nuk gjen dot forca te ngrihesh ne mengjes nga krevati e arl, kshu mendoj se ndjehesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:40 pm

duket sikur koha jote ka mbaruar, dhe nqs mudohesh ta kalosh thjesht do jesh nje tjeter, ,me me pak ndjenja, ndoshta ne pamje te pare me vrazhde , me i sigurt , por perbrenda eshte krejt e kunderta. ti vazhdon po njesoj vetem se ndryshe nga me pare ke je mllef qe eshte mjaf i veshttire per tu nxjerre....
mund te kalosh shume gjera por kurre nuk do jesh si me pare, cdo histori e dhimbshme apo e gezueshme do ndikoje ne formimin apo shkaterrim e karakterit tend..... ne kete rast ndodh e dyta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:43 pm

cdo gje te duket vk
sado e bukur qe te jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:48 pm

Bashkohem me mendimin e fefes :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 31
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:59 pm

gjdo gje ka fund sigurisht qe nuk do te ndihesha mir po koha do i sheronte te gjitha!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:53 am

NEXT .......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 30
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:34 pm

sikur dikush i ka vrare nje pjese te jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:37 pm

Slash shkruajti:
sikur dikush i ka vrare nje pjese te jetes
Une e dija qe kisha nje tru dhe nje mendje em klisin per ca gjona,,por dhe ti qe me del ne rrug se kam mendu Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 30
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:39 pm

Shpirti-pist shkruajti:
Slash shkruajti:
sikur dikush i ka vrare nje pjese te jetes
Une e dija qe kisha nje tru dhe nje mendje em klisin per ca gjona,,por dhe ti qe me del ne rrug se kam mendu Basketball

pse mi mendjen vetem per pislliqe e kam une......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:40 pm

Slash shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
Slash shkruajti:
sikur dikush i ka vrare nje pjese te jetes
Une e dija qe kisha nje tru dhe nje mendje em klisin per ca gjona,,por dhe ti qe me del ne rrug se kam mendu Basketball

pse mi mendjen vetem per pislliqe e kam une......

o re ti ti nuk ben pjes ke mendja ime dhe e klisit ,,


jam nje mendje per mendimin tend rreth temes

kurse per pislliqe je i vogel ti eee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 31
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:43 pm

nj histori e rendesishme asiher nuk mbaron..mbetet perher kujtimi..mbetet dicka brenda..perher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:29 pm

nje histori e rendesishme eshte mbreselenese tek cdo njeri.edhe pse koha ngadale mund te hedhe pluhurin e viteve mbi te gjthm mbetet dicka qe ta zgjon kujtesen..nje fraze,nje dhurate nje foto nje orar...nuk e di por gjthm ka dicka qe te rifreskon kujtesen Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?   Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Histori Dashurie
» histori nga jeta e perditshme
» histori te ndryshme nga shkolla
» sa e rendesishme nena dhe babai per ju??
» Si ta kuptosh se nje njeri te do?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: