Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcap17%krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcap29%krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcap31%krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcap23%krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
krijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_lcapkrijimet tuaja - Faqe 3 I_voting_barkrijimet tuaja - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 krijimet tuaja

Shko poshtė 
+19
Slash
*...BE YOURSELF...*
123bla returns
fefe_
AURORA BOREALIS
Child In Time
Darkangel
hot_spicy
Stratovarius
wooow
Soldier Of Fortune
dead angel
rapper_girl
metallica_death
total overdose1
Lacuna_Coil
Mars
Tarjaholic
RioT
23 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 11:00 pm

\m/ eshte

_________________
krijimet tuaja - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 11:08 pm

aha
sa per krijime , po ma dha presori ate esen e letersise do e shkruaj ketu !
e bera per 15 minuta , dhe me shum sesa 1 ese ngjan si 1 mesim fizike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 1:57 pm

per ata qe pretendojne per nje te ardhme,zgjedhja eshte Turgut Ozal Laughing Laughing Laughing hahahahah
na falni per formatin por skam koh ta rregulloj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 2:04 pm


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 30
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 11:18 pm

E mua Rapper Girl per ato qe i kam postuar me thoshte se ia ke prishur formatin forumit
e ato nuk kan qen edhe shum te medha si kto.

Shiqo tash me kto me lart Smile dhe .....!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 11:24 pm

se kam pas me te keq sinqerisht,, pastaj atehre isha dhe moderatore dhe te thoja ashtu jo vetem se isha ne staf po se po ta shihte shefi do e prishte ndaj un sdoja te ti prishte njs
kte tani e shoh vallaj :S, paska ik keeeq faaree formati forumit :S
boohh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 8:53 pm

lene se e gjeta temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 8:55 pm

................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 8:57 pm

dakord un po le ca postime per te kalu ne faqe tjeter pasi ky foto ktu nuk eshte ne formatin e duhur dhe e ka dh** faqen!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 8:58 pm

ku jan moderatoret kur duhen per te fshire postime te ketij lloji??????????? affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 8:58 pm

................................................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 9:00 pm

punoi : Trebla Muso

tema: A ekziston dashuria e perjetshme?

lqj;lqklq


Edituar pėr herė tė fundit nga 123bla returns nė Sat Nov 10, 2012 2:06 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 9:40 pm

po kete sdo e lexoj njeri e?? Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:11 pm

e di qe vertet me pelqeu ky krijimi???komplimentat e mia trebles dhe nese do me duhet nai ese me kte temen....do marr ca ide...bravo nqef te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:13 pm

sh sh sh bukur vertet


po postoj per esen se une i vlersoj gjerat e bukura

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
krijimet tuaja - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:13 pm

une thjesht nuk mund te them asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:27 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
une thjesht nuk mund te them asgje

pse??? Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:27 pm

Kjo eseja eshte bere per mua,dmth une e kisha ne variantin mashkullor,3bla e ka postu si per vete!Njs une ta kam thene 3bla qe me pelqeu sh,mgjs se lexova ne klase se mora leje ate dite,por ishte me bukur ta lexoje te Rixos Razz Flm e njehere(per here te fundit dmth
tongue Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:28 pm

123bla returns shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
une thjesht nuk mund te them asgje

pse??? Shocked Shocked

Sepse eke bere aq bukur sa e ke lene pa fjale Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:30 pm

Mars shkruajti:
123bla returns shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
une thjesht nuk mund te them asgje

pse??? Shocked Shocked

Sepse eke bere aq bukur sa e ke lene pa fjale Smile

ehe

flm te gjitheve!!! afro afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:53 pm

123bla returns shkruajti:
punoi : Trebla Muso

tema: A ekziston dashuria e perjetshme?

Te duash apo te te duan..kjo eshte dilema e njerzimit sot.E teksa jam dhe une pjesmarres ne kete dileme pranoj haptazi ekzistencen e asaj ndjenje qe njeriu e ka quajtur dashuri.Dikush prej jush ndoshta do me kundershtonte duke mohuar kete ekzistence. E pra qe teoria e relativitetit gjendet kudo e ne cdo kohe.
Ky koncept eshte shume me i gjere se sa mund te mendojne shume prej jush. Une do te ndalesha ne dashurine per jeten, per familjen dhe se fundmi per dashurine ndaj nje personi me te cilin do te doje te ndaje perjetesine.
Njeriu lindi per t'iu bere aroma e lekures jetesore, u rrit per per te qene ndjeshmeria e frymes se jetes dhe hecen permes kalvaresh kohore duke luftuar ligesine e akullt me dashuri. Ne jetojme, kjo do te thote se e duam jeten, perndryshe pse jemi akoma gjalle?
Dashuria e pare qe shfaqet tek ne qe ne femijeri eshte dashuria me e paster dhe me bukur, ajo per familjen... dashuria per prinderit e per motren ose vellain. Ketu fillon te kultivohet nje ndjenje qe pak nga pak i kalon kufijte e marredhenies femije-familje. Ja pra qe ekzistencen e kesaj siper nuk mund ta mohohe askush, te gjithe kemi nje familje, te gjithe e duam dhe askush nuk mund te thote te kunderten.
Dashuron femija, dashuron prindi, dashuron jeta por ne te gjitha ritmet sensuale dhe metamorfozen e ngjyrave dashuron vetem fjala "nje here" dhe ajo eshte e perjetshme. Dashuria ushqen me gjakun e zemres dhe rrahjen e shpirtitmdhe teksa njeriu pranon se eshte i dashuruar nuk e kupton as vete se si permes shkendijash peshperit "te dua". E cdo te ishte ky njeri qe do e mohonte kete dashuri, qe nuk do arrinte te ndjente ose te perceptonte kete ndjenje e cila eshte dhurata me e bukur qe Zoti i dha njeriut qe ne krijim e tij? Ky do te ishte dikush pa ideale, pa nje vizion te qarte per jeten e tij, bosh perbrenda e kete gje ai do ta kuptonte ne fund te jetes se tij kur ti vinte nje moment reflektimi: "Jetova ... por perse???? Arrita te ngjisja majat e karrieres..por prape perse? Per cfare me sherbyen keto?" Ne ato momente ai do te ishte te jepte gjithcka c'kishte vetem per te kthyer rroten e historise disa dekada me pare e per te ndare lumturine me dike. Sepse suksesi, lumturia dhe jeta c'kuptim do te kishin nqs nuk do i ndaje me dike? C'kuptim do te kishin ato zgjime ne mengjes pa kaltesine e syve te saj,pa e pare ate teksa buzeqesh duke enderruar per ty?

jeta eshte shume e madhe per te jetuar "vetem"................

:duartrokitje: :duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:54 pm

thnx slash!!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 4:00 pm

plako kjo eshte piktura dhe jo letersia

_________________
krijimet tuaja - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 5:32 pm

RioT shkruajti:
ktu munnd te veni cdo krijim tuajin! Smile

slexon gje pikture ketu plako..thote krijim.. edhe kjo qe kam bere une art quhet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 6:08 pm

do vendosja ate torten e dtl time , por ne fakt e imja ishte vetem ideja , per ta ber e beri Hekurani (pasticieri)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
krijimet tuaja - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: krijimet tuaja   krijimet tuaja - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
krijimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: