Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap17%50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap29%50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap31%50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap23%50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
50 Cent - Faqe 4 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 4 I_voting_bar50 Cent - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
June 2022
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 50 Cent

Shko poshtė 
+27
toni'world
bituku85
hot_spicy
Endi
Shpirti-pist
Child Of Darkness
don corleone
metalhead
odise
Realkatil
vagabondi_eri
total overdose1
Lacuna_Coil
play_boy
dj jero
Child In Time
Soldier Of Fortune
wooow
S.A.M--->2
SupergirL
rapper_girl
fefe_
RioT
Mars
free spirit
Tarjaholic
Darkangel
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:14 pm

hot spicy shkruajti:
E ADHUROJ SIDOMOS IN DA CLUB QE E KAM ZILE
ti gjoja degjoje nirvanat apo ku di ca un degjoje ma perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:18 pm

bituku85 shkruajti:
ky esh kengtar tamam,gangsta jo po si Guns N roSes edhe ato metalaret e tjer qe bojn si budallenj.......sa smarin vesh robt

foli ky qe merr vesh Laughing Laughing

hot spicy qenke pseudo mi lali, sa po shtoheni si popullsi ju, e tmerrshme No


o zoottttt me duhet icik pushtet ne dore Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:18 pm

nje nga hip hopistat me te medhenj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:22 pm

Child In Time shkruajti:
bituku85 shkruajti:
ky esh kengtar tamam,gangsta jo po si Guns N roSes edhe ato metalaret e tjer qe bojn si budallenj.......sa smarin vesh robt

foli ky qe merr vesh Laughing Laughing

hot spicy qenke pseudo mi lali, sa po shtoheni si popullsi ju, e tmerrshme No


o zoottttt me duhet icik pushtet ne dore Twisted Evil
[b]u need it,
ku ka ze ky me qe e krahasoni me guns n roses amaaaaaaaaaaan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:26 pm

edhe iher me falni qe po nderhy....po secili ka mendimin e vet dhe ju skeni pse nderhyni fare....secili eshte i lir tshprehi ate qe mendon....!!!!edhe i gjo kur ju sdoni qe tju shajn ato grupet e juja pse shani ktu te kto grupet e tjera????hajt shnet!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:27 pm

Mbreti turneve,Padroni i Rrepit,shoku me i mire i Eminem.Cun persmari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:27 pm

ueueuue u bat ju me shajt hip hopin kur muzika juj na can t.... kur e degjoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:27 pm

Get rich or Die trying
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:28 pm

mos e degjo re,ste detyron njeri me e degju meqe te caka t....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:30 pm

po edhe sikur mos u un me dalin keto rp metalar perpara qe sdu ti shof
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:31 pm

leje m endo,ato duken qe nga fotoja qe lejn aty......sikur i rrafin 24 or non stop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:33 pm

Me than Drejten mu mpelqen kjo muzik me raste po metalaret me heqin zarin fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:34 pm

o zot ruje robit tat,se do behena kshu
mir me ju mani stilin tuj edhe kur te shifni metalar ktheni koken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:40 pm

pse nuk a ma mir ti heqim metalaret nag qarkullimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:46 pm

prostitute kur e pyesin si ishte klienti i fundit.Kur asaj si ka perlqyer thote.Metalar m... me.Kur ka qene perfekt repper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:47 pm

o cuna ,tgjith metalaret npik tbllokimit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:24 pm

Endi shkruajti:
edhe iher me falni qe po nderhy....po secili ka mendimin e vet dhe ju skeni pse nderhyni fare....secili eshte i lir tshprehi ate qe mendon....!!!!edhe i gjo kur ju sdoni qe tju shajn ato grupet e juja pse shani ktu te kto grupet e tjera????hajt shnet!!

nqef Puthje

_________________
50 Cent - Faqe 4 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:25 pm

shum keng te bukura ka ber :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 4:03 pm

per sa i perket hip-hop.sot ne vlore vjen fatman scoop,t.i dhe ashanti..dhe shume kengetare shqiptare...keto per rastin e festave.yeah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 4:05 pm

dj jero shkruajti:
per sa i perket hip-hop.sot ne vlore vjen fatman scoop,t.i dhe ashanti..dhe shume kengetare shqiptare...keto per rastin e festave.yeah

ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee affraid affraid affraid affraid affraid Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
duaaaaaaaa te vij dhe unnnnnnnnnnn
uaaaaaaaa sa miiiir du edhe un Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 4:07 pm

ee ce do svjen dot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:08 am

rapper_girl shkruajti:
dj jero shkruajti:
per sa i perket hip-hop.sot ne vlore vjen fatman scoop,t.i dhe ashanti..dhe shume kengetare shqiptare...keto per rastin e festave.yeah

ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee affraid affraid affraid affraid affraid Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
duaaaaaaaa te vij dhe unnnnnnnnnnn
uaaaaaaaa sa miiiir du edhe un Sad Sad Sad

uahahahahahuahauhau sa miir vdis aty, vuuuuuuuuj Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 12:53 am

ESHT NJI NGA KENGETARET E PREFERUAR TE MIT....ESHT I LEZETSHEM EDHE PSE PAK JEVG,KSHU ZEZAK....PO ESHT GOXHA DJAL ME GOXHA MUSKUJ...KA DHE KANG TE BUKRASI PSH CANDY SHOP QE E ADHUROJ.IN DA CLUB ETC ETC ETC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 1:16 am

Si slodhet duke ba kang.Ka 1000 kang.60 me eminemin.Po eshte cool fare.Ska goj me e sha njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 1:08 am

50 king cent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

50 Cent - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
50 Cent
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rap battle 50 cent vs. Eminem

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: