Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcap17%Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcap29%Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcap31%Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcap23%Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
hot_spicy
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
Darkangel
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
angel boy
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
Child In Time
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
Blue Paradise
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
rapper_girl
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
Mars
Rap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_lcapRap battle 50 cent vs. Eminem I_voting_barRap battle 50 cent vs. Eminem I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Rap battle 50 cent vs. Eminem

Shko poshtė 
+7
hot_spicy
Child In Time
Hyqmeti '97
Toni ETR
rapper_girl
bituku85
Rej
11 posters
AutoriMesazh
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 5:31 pm

Kush mendoni se e fiton???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 5:57 pm

50 cent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 6:03 pm

te dy jane shuum te mire, jane 1, te dy i dua shum , si ndaj dot
un jam per 50 CENT meqe jam dhe G-UNIT GIRL :D Cool poooor EMINEMI smbetet prapa pasi eshte i vetmi kengetar rap-i qe eshte i bardh dhe kaq shuum i suksesshem
jane kengetare coool qe te dy :D
JUST THE BEST 4EVER BOTH OF THEM :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 7:04 pm

Ej po eshte rap battle sa shance mund te ket 50 cent??Une per vete jam te Slim Shady
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Toni ETR
Adoleshent
Adoleshent
Toni ETR


Male
Numri i postimeve : 14
Mosha : 27
Vendndodhja : lost
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/12/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:46 pm

eminem sdiskutohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hyqmeti '97
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 60
Mosha : 33
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:50 pm

Ueeee sa vdekje e kam ket jevgun! pupupupu, la ca gjana pa ba ai hitleri
Un votoj per emin3m
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:24 am

Hyqmeti '97 shkruajti:
Ueeee sa vdekje e kam ket jevgun! pupupupu, la ca gjana pa ba ai hitleriUn votoj per emin3m

shyqyr i postim i hajrit prej teje...megjithse i kam ca dyshime per ty, hajt se folim !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:56 pm

un jam per eminemin :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:58 pm

une per vete them 50 cent
e adhuroj ate lloj kengetari nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:59 pm

eminem,ai e ka msu 50 cent

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Rap battle 50 cent vs. Eminem Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 10:10 pm

te dy kot fareeeee Mohim

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 10:15 pm

plako eminemi esht rrepisti i pare i bardh dhe me i suksesshmi, ja mori nkthes tgjith atyre jevgjve qe maheshin per rap tmire

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 11:03 pm

hot spicy shkruajti:
une per vete them 50 cent
e adhuroj ate lloj kengetari nqef


vetem kengetar qe seshte ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:30 am

vetem 50 cent nuk krahasohet me ndonje , eshte ma vk qe njof
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Rap battle 50 cent vs. Eminem Empty
MesazhTitulli: Re: Rap battle 50 cent vs. Eminem   Rap battle 50 cent vs. Eminem Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rap battle 50 cent vs. Eminem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: