Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
50 Cent Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
50 Cent Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
50 Cent Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
50 Cent Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
50 Cent Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
50 Cent Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
50 Cent Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
50 Cent Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
50 Cent Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
50 Cent I_vote_lcap17%50 Cent I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
50 Cent I_vote_lcap29%50 Cent I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
50 Cent I_vote_lcap31%50 Cent I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
50 Cent I_vote_lcap23%50 Cent I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
hot_spicy
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
Darkangel
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
angel boy
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
Child In Time
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
Blue Paradise
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
Child Of Darkness
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
rapper_girl
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
Mars
50 Cent I_vote_lcap50 Cent I_voting_bar50 Cent I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 50 Cent

Shko poshtė 
+27
toni'world
bituku85
hot_spicy
Endi
Shpirti-pist
Child Of Darkness
don corleone
metalhead
odise
Realkatil
vagabondi_eri
total overdose1
Lacuna_Coil
play_boy
dj jero
Child In Time
Soldier Of Fortune
wooow
S.A.M--->2
SupergirL
rapper_girl
fefe_
RioT
Mars
free spirit
Tarjaholic
Darkangel
31 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:34 pm

Curtis James Jackson III (sqt: Kėrtis Xheims Xhekson III) lindi mė 6 korrik 1975 nė New York. Ai njihet gjithashtu si 50 Cent edhe ėshtė njė i famshėm rapper amerikan, kėngėtar edhe i grupit G-Unit.

50 Cent ka publikuar deri tani 2 albume (Get Rich or Die Tryin' e The Massacre)dhe te dy albumet kishin sukses multi-platin, duke shitur me shume se 21 milione kopje ne kombinim. edhe nė 2007 duhet kurse tė dali albumi i tretė, i quajtur Curtis.

Jeta e hershme

50 Cent, i lindur Curtis James Jackson III, u rrit ne lagjen e Xhamajkas Jugore ne Queens ne New York City. Ai u rrit pa baba dhe u perkujdes nga nena e tij Sabrina Jackson, e cila e lindi ate kur ajo i kishte 15 vjetė. Sabrina qe ishte nje dilere e kokaines u perkujdes per Jackson deri sa ai i mbushi 8 vjet,kur ajo u vra.Ne ate kohė ajo i kishte 23 vjet dhe e humbi vetėdijen kur dikush i hudhi drogė ne pijen e saj. Ajo pastaj u la si e vdekur ne banesen e saj pasi qe dikush e kishte lene gazin te leshuar dhe dritaret i kishte mbyllur. Pas vdekjes se saj Jacksoni shkoi ne shtepin e gjyshit ku jetonin edhe 8 hallat dhe dajet e tij.

Ai e kujton "Gjyshja ime me thoshte, 'Nena jote nuk do te vij ne shtepi. Ajo nuk do te kthehet te te marre. Ti do te rrish me neve'. Vetem atehere une fillova qe te mesohesha pakez me rruget." Jacksoni u rrit me kusheririn e tij me te ri Michael Francis, i cili e fitoi pseudonimin "25 Cent" pasi qe ishte shoku i ti me i ri.Francisi ben rap me emrin artistik "Two Five".

50 Cent 50-cent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:37 pm

50 Cent Billa
50 Cent SurprisexD
50 Cent 50
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:52 pm

I Hate HIM..Videoklipet e tij jane me perverse, Vetem makina luksoze, para, edhe femra pa te brendshme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 11:22 pm

dhe ky nuk fyn me asnje cep po me asnje cep te preferencat e mia muzikre
nuk me pelq.kenget e tijpo fare fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 11:26 pm

Tarjaholic shkruajti:
I Hate HIM..Videoklipet e tij jane me perverse, Vetem makina luksoze, para, edhe femra pa te brendshme...

Jam shume dakort me ty per kete qe ke thene per vidioklipet e ti,pa pike kuptimi e te shpifura ne te njejten kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:13 am

Tarjaholic shkruajti:
I Hate HIM..Videoklipet e tij jane me perverse, Vetem makina luksoze, para, edhe femra pa te brendshme...
agree,,nuk perputhet me shijet e miaj muzikore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:14 am

RioT shkruajti:
Tarjaholic shkruajti:
I Hate HIM..Videoklipet e tij jane me perverse, Vetem makina luksoze, para, edhe femra pa te brendshme...
agree,,nuk perputhet me shijet e miaj muzikore

Me shijet muzikore dhe pamore gjithashtu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:14 am

gjith jevgjit e elbasanit , ecin rruges duke degju me cel kte haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:18 am

Mars shkruajti:
RioT shkruajti:
Tarjaholic shkruajti:
I Hate HIM..Videoklipet e tij jane me perverse, Vetem makina luksoze, para, edhe femra pa te brendshme...
agree,,nuk perputhet me shijet e miaj muzikore

Me shijet muzikore dhe pamore gjithashtu :D
ca dmth kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:19 am

E kisha qe sme pelq as te shoh vidioklipet e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:17 am

o fefe po ato metalaret qe pelqeni ju ti vijne anash 50 cent-it se eshte 1-shi poer keenge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:42 am

ky 3 vjet ka qe ben muzik , ato 30 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:56 am

ai me 3 vjet eshte me i miri po me 30 sa thua ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:59 am

Darkangel shkruajti:
o fefe po ato metalaret qe pelqeni ju ti vijne anash 50 cent-it se eshte 1-shi poer keenge

ka shuuum te drejt Darku, ato jane te vjeter i ka ik lezeti pfff
ka lezet mer vella kjo teme e ky artist
si shpiiiiiiirt e kam
kenge e ze njiish
sa per videon shifni ato videot e juaja ku gjitha to burra me floke te gjata e si pederasta pupupu o zot ca tmerri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:01 am
sheshi me i madh ne bot , i mbush plot per metallicat !
kto me zor mbushin 1 stadium !

njs ika se do pij kafe , kush do le te vije te rock cafe , jam deri ne 11 atje , pastaj nga kaprico lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:04 am

rapper_girl shkruajti:
Darkangel shkruajti:
o fefe po ato metalaret qe pelqeni ju ti vijne anash 50 cent-it se eshte 1-shi poer keenge

ka shuuum te drejt Darku, ato jane te vjeter i ka ik lezeti pfff
ka lezet mer vella kjo teme e ky artist
si shpiiiiiiirt e kam
kenge e ze njiish
sa per videon shifni ato videot e juaja ku gjitha to burra me floke te gjata e si pederasta pupupu o zot ca tmerri

Atij qe eshte i mire nuk i iken lezeti kurre,perkundrazi!Edhe floket nuk kane fare lidhje em ca thua ti,ka pak goca qe i mbajne floket e shkurtera?
Njs ju nese pelqeni ate qe pelqeni mos ia ngrini vlerat duke shajt te tj,po per ato qe ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:15 am

sa per temen 50 CENT - MY LOVE
ka nje grup te tijin i quajtur G-UNIT ne te cilin bejen pjese: 50 CENT, LLOYD BANKS, TONY YAYO, YOUNG BUCK, te katert te papare fare, cooool, me kenge e ze ulerime
sa per 50 CENT di qe ka shpetuar rreth 56 here (se se mbaj mend mire shifren) nga plumbat pasi ka armiq ashtu sic cdo kg tjeter po ti hajne m** se eshte me i miri prandaj e kane inat
ka realizuar nje film i quajtur GET RICH OR DIE TRYIN filmi me i bukur per mua, madje e kam pare ne dvd ne pc
ka realizuar shum albume me kenge shuuuuum te bukura.
disa nga kg qe me pelqejne mua jane
21 QUESTIONS, IN DA CLUB, WINDOW SHOPPER, AYO TCHNOLOGY, YUO DONT KNOW, STILL KILL (ft AKON), IF I CANT, THIS IS HOW WE DO IT (ft THE GAME), CANDY SHOP (ft OLIVIA), BEST FRIENDS (ft OLIVIA), GET MONEY, AMUSEMENT PARK, STRAIGHT TO THE BANK, HANDS UP, MAKE A WHAT, STILL TIPPIN (ft YOUNG BUCK), JUST A LIL BIT, SO SEDUCTIVE (ft TONY YAYO) I LIKE THE WAY SHE DO IT - G-UNIT,G-UNIT SOLDIER (ft EMINEM), PLACES TO GO, WANKSTA, MANY MEN, HUSTLER AMBITION, PIMP (ft SNOOP DOGG), I LOVE NIGGA, MY BUDDY - G-UNIT, e plooot te tjera kg per te cilat une vdes dmth i kam shuuuum shuuum qejf, srri dot pa i degjuar
50 CENT kg i pare qe kam adhuruar e vazhdoj e do te vazhdoj ta adhuroj me pas vjen EMINEM, kto te dy jane MY LOVE 4EVER AND EVER
do ve edhe plot foto te tjera coool te 50 CENT dhe G-UNIT :D I love you I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:30 am

50 Cent AWnkzK475760-02
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:59 am

I LOVE 50 CENT in this photo I love you

50 Cent 50_cent02
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:02 pm

50 Cent Getrichordietryin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:05 pm

fefe_ shkruajti:
gjith jevgjit e elbasanit , ecin rruges duke degju me cel kte haha


e ca ka per te qesh ktu o druu pfff
shum mire tpakten merrkan vesh nga muzika jo rock si te cmendur ububuja
hallall qe degjojn ate kengetar :D
pastaj ka lezet te kete elbasani njerez qe dejgon ate rryme se eshte mbush plot me metalare, krejt ne te zeza pupupu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:10 pm

rapper_girl shkruajti:
fefe_ shkruajti:
gjith jevgjit e elbasanit , ecin rruges duke degju me cel kte haha


e ca ka per te qesh ktu o druu pfff
shum mire tpakten merrkan vesh nga muzika jo rock si te cmendur ububuja
hallall qe degjojn ate kengetar :D
pastaj ka lezet te kete elbasani njerez qe dejgon ate rryme se eshte mbush plot me metalare, krejt ne te zeza pupupu

Ne fakt ajo qe po thote Fefe e vertete eshte Razz po spo themi gje,secili ka shijet e veta,perderisa sna ben keq neve ca duan le te bejne.Po ama kur dilja per vrap ne mengjes te parku me kshu kenge na prisnin qe ne pike te mengjesit,se i vinin neper cel!Mire e bejne po he,ne terezi e kishin ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 5:43 pm

sme pelq ky jevgu
ku ben dhe ky si gengsta Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 5:51 pm

HAHAHAHAH SA KAM QESH ME KTE LART
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 8:14 pm

rapper_girl shkruajti:
50 Cent Getrichordietryin


sa llahtare kjo foto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content

50 Cent Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
50 Cent
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: