Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap17%50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap29%50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap31%50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap23%50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
50 Cent - Faqe 5 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 5 I_voting_bar50 Cent - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 50 Cent

Shko poshtė 
+27
toni'world
bituku85
hot_spicy
Endi
Shpirti-pist
Child Of Darkness
don corleone
metalhead
odise
Realkatil
vagabondi_eri
total overdose1
Lacuna_Coil
play_boy
dj jero
Child In Time
Soldier Of Fortune
wooow
S.A.M--->2
SupergirL
rapper_girl
fefe_
RioT
Mars
free spirit
Tarjaholic
Darkangel
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 1:10 am

i papame eshte me pelqen sidomos kenga qe ka be ne bashkepunim me DMX-shotdown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 5:31 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
i papame eshte me pelqen sidomos kenga qe ka be ne bashkepunim me DMX-shotdown

cheers cheers

edhe Reji ka fol sh bukur :D

eshte i papam, ca zeri ka o zot
ah dicka mbi zerin e tij : 50 cent e ka ashtu zerin pasi kur e kane qelluar 1 here me ca plumba njeri prej ktyre plumbave e ka kap ne fyt dhe i ka demtuar zerin, aa ca tmerri o zot SadSad
megjithse ai prap zerin e ka tpapam fare, eshte njiiiiiiiiiish cheers
aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 5:40 pm

OSHT I MASH FARE cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 8:06 pm

ate kengen valentin day e ka fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 8:20 pm

[quote="hot spicy"]ESHT NJI NGA KENGETARET E PREFERUAR TE MIT....ESHT I LEZETSHEM EDHE PSE PAK JEVG,KSHU ZEZAK....PO ESHT GOXHA DJAL ME GOXHA MUSKUJ...KA DHE KANG TE BUKRASI PSH CANDY SHOP QE E ADHUROJ.IN DA CLUB ETC ETC ETC[/quote


No No sinqerisht nuk e prisja kte prej teje,te pakten jo deri para disa ditesh
nejse,une vallaj nuk e duroj dot kte. Mad nuk i paragjykoj ata qe e degjojn (ata qe e kan degjuar gjithmon jo si disa qe sot nje tjeter e neser 50cent-in) por nuk me pelqen, ndoshta inatin e kam me kenget e tij se sa si kengetar. jan te vetmet kenge qe ma ndryshojn gjendjen shpirterore per keq
nuk me ngjisin,nuk i duroj dot,ca tbej? No No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
50 Cent - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 8:39 pm

[quote="Lacuna_Coil"]
hot spicy shkruajti:
ESHT NJI NGA KENGETARET E PREFERUAR TE MIT....ESHT I LEZETSHEM EDHE PSE PAK JEVG,KSHU ZEZAK....PO ESHT GOXHA DJAL ME GOXHA MUSKUJ...KA DHE KANG TE BUKRASI PSH CANDY SHOP QE E ADHUROJ.IN DA CLUB ETC ETC ETC[/quote


No No sinqerisht nuk e prisja kte prej teje,te pakten jo deri para disa ditesh
nejse,une vallaj nuk e duroj dot kte. Mad nuk i paragjykoj ata qe e degjojn (ata qe e kan degjuar gjithmon jo si disa qe sot nje tjeter e neser 50cent-in) por nuk me pelqen, ndoshta inatin e kam me kenget e tij se sa si kengetar. jan te vetmet kenge qe ma ndryshojn gjendjen shpirterore per keq
nuk me ngjisin,nuk i duroj dot,ca tbej? No No
ua ua ua po me pelqen mi ca tbaj un???????!!!!!!!pastaj kur vi un te pia jote ty te pelqejn kto kenget hip hop :rock on: Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 8:40 pm

po ti hot spicy sikur ke pas vdek per nirvanat me perpara?
vishje dhe converse
ca en tani
do 50 cent , ven rihanen ne ikon , degjon popullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 8:42 pm

fefe_ shkruajti:
po ti hot spicy sikur ke pas vdek per nirvanat me perpara?
vishje dhe converse
ca en tani
do 50 cent , ven rihanen ne ikon , degjon popullore
eeeeeeee kam ngju dikur por sdo te thot qe nuk ngjoj gjana tjera.pastaj dhe ju metalaret neper festa hip hop dhe rregaton kerceni po heeee..nejse mu prap me [pelqen nirvana!!!!! :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 8:52 pm

[quote="hot spicy"]
Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
ESHT NJI NGA KENGETARET E PREFERUAR TE MIT....ESHT I LEZETSHEM EDHE PSE PAK JEVG,KSHU ZEZAK....PO ESHT GOXHA DJAL ME GOXHA MUSKUJ...KA DHE KANG TE BUKRASI PSH CANDY SHOP QE E ADHUROJ.IN DA CLUB ETC ETC ETC[/quote


No No sinqerisht nuk e prisja kte prej teje,te pakten jo deri para disa ditesh
nejse,une vallaj nuk e duroj dot kte. Mad nuk i paragjykoj ata qe e degjojn (ata qe e kan degjuar gjithmon jo si disa qe sot nje tjeter e neser 50cent-in) por nuk me pelqen, ndoshta inatin e kam me kenget e tij se sa si kengetar. jan te vetmet kenge qe ma ndryshojn gjendjen shpirterore per keq
nuk me ngjisin,nuk i duroj dot,ca tbej? No No
ua ua ua po me pelqen mi ca tbaj un???????!!!!!!!pastaj kur vi un te pia jote ty te pelqejn kto kenget hip hop :rock on: Party

prandaj kur vjen te shpia ime ti me thua: aman juxhen ma shpife me kto rockat dhe metalnat?? hahahahaha mire mire

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
50 Cent - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 10:37 pm

hot spicy shkruajti:
fefe_ shkruajti:
po ti hot spicy sikur ke pas vdek per nirvanat me perpara?
vishje dhe converse
ca en tani
do 50 cent , ven rihanen ne ikon , degjon popullore
eeeeeeee kam ngju dikur por sdo te thot qe nuk ngjoj gjana tjera.pastaj dhe ju metalaret neper festa hip hop dhe rregaton kerceni po heeee..nejse mu prap me [pelqen nirvana!!!!! :rock on:

hip hop ndoshta

po rregeton mos ja .... muhabetit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 10:38 pm

dhe hip hop , jo kto jevgjit si puna e 50 cent ose atij qe ka ate loli pop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
50 Cent - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
50 Cent
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: