Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap17%50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap29%50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap31%50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap23%50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
50 Cent - Faqe 3 I_vote_lcap50 Cent - Faqe 3 I_voting_bar50 Cent - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
June 2022
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 50 Cent

Shko poshtė 
+27
toni'world
bituku85
hot_spicy
Endi
Shpirti-pist
Child Of Darkness
don corleone
metalhead
odise
Realkatil
vagabondi_eri
total overdose1
Lacuna_Coil
play_boy
dj jero
Child In Time
Soldier Of Fortune
wooow
S.A.M--->2
SupergirL
rapper_girl
fefe_
RioT
Mars
free spirit
Tarjaholic
Darkangel
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 11:37 am

dj jero shkruajti:
e para e punes 50 cent nuk eshte jevgjit moo..o fefe po ti si ai te ishe mo la.ca j afut kot..seshte jevg ai o lali.eshte zezak,dhe zezaket te tere njerezit i kane zili mo.sa per sqarim.pse te bardhet imitojne zezaket dhe jo te bardhet ata.pse ne amerike ka te bardhe qe vdesin te behen i cik si zezaket,rapista me ate te foluren e papame waz up bro..une snjoh ndonje zezak te doje te jete rocker,ose ''metashplar''

ikni re hipopdhista
zezat pra zazek, u me rob shpie sa inot i kam zezaket, gjynaf qe nuk esht gjalle HITLERI
te bardhet duan te jen si zezaket the affraid affraid Laughing Laughing Laughing
po kush jan racistat me te medhenj ne bote ? --->>> te bardhet qe i bie qe i urrej zezaket
ca me thua per ish-zezakun Michael Jackson qe dinte dhe u be i bardhe Rolling Eyes :D :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 11:56 am

Lacuna_Coil shkruajti:
pse tani u fut ai?????? ai jo sikur esht zezak,sikur esht lindur per ate lloj rryme. mu mpelqen.

ky 50 shyqye qe ka lek dhe goca rreth e perqark. vidioklipet e tij... Mad Mad Mad
pooor nuk e paragjykoj fare per ngjyren. aty kot flisni.

mir o xhen, ja e lame ngjyren (edhe pse un se bej dot po VK)
pse rrym ju duket hipopi juve, ato jan si vjersha mo lla
ato jan gjerat me komerciale qe ka universi
dalin ca prostituta aty neper videoklipe me b*th e me gjoks jasht e na qenkan te bukra ato, o ju qr mu ne ato lloj kengesh e videosh
PERFUNDIMI IM PER TEMEN : HE IS A BIG SHIT

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 1:11 pm

Child In Time shkruajti:
dj jero shkruajti:
dicka per hip-hop-in...mbreti i rapit nuk eshte 50 cent,eshte 2 pac.eshte me i miri ne tere boten edhe pse ka vdekur kujtimi tij eshte i gjalle po shume madje.sa per 50 cent kujt i thuni jevg ju moooooo..atij??????????ahahahha.ai na blen me leke te tereve ne...ca krahasoni ata te vdekurit nga varri me 50 cent???????????50 cent jeton ne nje shtepi qe mund te jete sa nje lagje e madhe,shifeni tek you tube..kurse metalaret jetojne neper baraka moo..50 cent ka aq leke sa mund te bleje nje qytet te shqiperise..na doli ky jevg,po ne sa gjysma e tij te ishim..tani per metalaret...i urej ne maksimum..nje cun metalar pa te keq po duket si gay moooooooo!ca behet kshu..eshte e pakuptimmte..50 cent ka pushtuar tere boten..ik pyt nje fshar e njeh 50 cent????????po do thoje!pa pyte per nightwish e njeh????????????sme pelqejne keta njeerez jo vetem mua por te tere njerezve qe une njoh..ahauahauaua...spese keta njerez te peshitre perfaqsjone vdekjen,gjene me te shemtut qe sja urroj asnje njeriu.keta perfaqsojne vdekjen por nga ana tjeter skane asnje pervoje me te...death metal uauaauhauahua..fuck all of them.vdisni mo.ca beni kenge per varrim se na haoet barkut.te koruptum

e kujt i plasi trapi per tgjitha kto Laughing
nji artist nuk matet nga sa lek ka o shoku, mos u trgo kaq injorant
dhe e di ca , mos na ca shum trapin neve, se si shau njeri hipopistat e mutit ktu, NGJOVE
ti se ke iden ca do thot te ngjosh metal dhe rock n roll, sesht aspak perfaqsimi vdekjes se ti na hape barkun
fuck u prap meqe na ke inat, ktu ste toleroj dot
mduket se ty ste shau njeri, hajt qepe halen aty

sa per kete pune ngjajme si gay apo si ta kesh hallin ti ngreje i her koken lart dhe shiko mire se e paske hap gojen shume. me sa me kane pare syte me shume se gay se jeni ju hip hop dhe jeta ritmi rruges g-bani me shoke e ku ta di une (mbase futesh dhe ti aty) nuk besoj te kete. si mund te ngjaje gay nje qe ben muzike vdekjeje muzik death apo black. ku e di ti qe nuk i njeh njeri nightwish apo metallica. po metallica dhe femijet qe jnae ne bark te nenes fillojne e i kendojne ore kd. nese pyet njerezit per 50 cent te thone vetem qe duhet te jene leke kush e njeh ate apo 2 pac shyqyrin qe pelqeke ti po car jane keto r.. q... mos na hap barkun se na dhive. po ti metal dhe rock i ke fillimet qe ne vitet 1900 e lali kurse ai hip hopi jot ne 2000 u shpik. te thuahs per jazz apo blues per zezaket po se ata jane njerez me bote e me shkolle jo si keto te tute jeta ime eshte rruga. hapi njeher klasifikimet boterore dhe shif kush rri gjithmone ne majat tek tuk e shef ndonje eminem emrin po te tjere as nje single nuk i shfaqet jo nje album. apo cmimet amy awards etj qe gjithmone fitohen nga rocku kurse per hip hopin duhet te kete kategori te vecante qe te merni ndonje cmim. e leme kete muhabet se mos me acarohen nervat dhe nuk di car llafesh dalin pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 3:04 pm

wooow shkruajti:
Child In Time shkruajti:
dj jero shkruajti:
dicka per hip-hop-in...mbreti i rapit nuk eshte 50 cent,eshte 2 pac.eshte me i miri ne tere boten edhe pse ka vdekur kujtimi tij eshte i gjalle po shume madje.sa per 50 cent kujt i thuni jevg ju moooooo..atij??????????ahahahha.ai na blen me leke te tereve ne...ca krahasoni ata te vdekurit nga varri me 50 cent???????????50 cent jeton ne nje shtepi qe mund te jete sa nje lagje e madhe,shifeni tek you tube..kurse metalaret jetojne neper baraka moo..50 cent ka aq leke sa mund te bleje nje qytet te shqiperise..na doli ky jevg,po ne sa gjysma e tij te ishim..tani per metalaret...i urej ne maksimum..nje cun metalar pa te keq po duket si gay moooooooo!ca behet kshu..eshte e pakuptimmte..50 cent ka pushtuar tere boten..ik pyt nje fshar e njeh 50 cent????????po do thoje!pa pyte per nightwish e njeh????????????sme pelqejne keta njeerez jo vetem mua por te tere njerezve qe une njoh..ahauahauaua...spese keta njerez te peshitre perfaqsjone vdekjen,gjene me te shemtut qe sja urroj asnje njeriu.keta perfaqsojne vdekjen por nga ana tjeter skane asnje pervoje me te...death metal uauaauhauahua..fuck all of them.vdisni mo.ca beni kenge per varrim se na haoet barkut.te koruptum

e kujt i plasi trapi per tgjitha kto Laughing
nji artist nuk matet nga sa lek ka o shoku, mos u trgo kaq injorant
dhe e di ca , mos na ca shum trapin neve, se si shau njeri hipopistat e mutit ktu, NGJOVE
ti se ke iden ca do thot te ngjosh metal dhe rock n roll, sesht aspak perfaqsimi vdekjes se ti na hape barkun
fuck u prap meqe na ke inat, ktu ste toleroj dot
mduket se ty ste shau njeri, hajt qepe halen aty

sa per kete pune ngjajme si gay apo si ta kesh hallin ti ngreje i her koken lart dhe shiko mire se e paske hap gojen shume. me sa me kane pare syte me shume se gay se jeni ju hip hop dhe jeta ritmi rruges g-bani me shoke e ku ta di une (mbase futesh dhe ti aty) nuk besoj te kete. si mund te ngjaje gay nje qe ben muzike vdekjeje muzik death apo black. ku e di ti qe nuk i njeh njeri nightwish apo metallica. po metallica dhe femijet qe jnae ne bark te nenes fillojne e i kendojne ore kd. nese pyet njerezit per 50 cent te thone vetem qe duhet te jene leke kush e njeh ate apo 2 pac shyqyrin qe pelqeke ti po car jane keto r.. q... mos na hap barkun se na dhive. po ti metal dhe rock i ke fillimet qe ne vitet 1900 e lali kurse ai hip hopi jot ne 2000 u shpik. te thuahs per jazz apo blues per zezaket po se ata jane njerez me bote e me shkolle jo si keto te tute jeta ime eshte rruga. hapi njeher klasifikimet boterore dhe shif kush rri gjithmone ne majat tek tuk e shef ndonje eminem emrin po te tjere as nje single nuk i shfaqet jo nje album. apo cmimet amy awards etj qe gjithmone fitohen nga rocku kurse per hip hopin duhet te kete kategori te vecante qe te merni ndonje cmim. e leme kete muhabet se mos me acarohen nervat dhe nuk di car llafesh dalin pastaj


eeeeeeeeee hallall je i modh e ke myt, RESPEKTE Cool Cool cheers Smile
PO HEC E MBUSHJA MENDJEN KTYRE INJORANTAVE QE NGA MUZIKA BLUES E ROCK KA LIND EDHE HIPOPI, PO KTO HIPOPISTAT KAN PORDH MO LLA PUPUPU
HAPINI SYT MIRI PARA KTIJ POSTIMI TE "WOOW" PLAKO TI QENKE ME VERTE WOOOOOOW JUHUUUUUUUUUUUUUU HALLALL TA BOFT ZOTI
I BIRR PREJ MEJE :Birre;:
LOVE PEACE & ROCK N ROLL :rock on:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vagabondi_eri
Adoleshent
Adoleshent
vagabondi_eri


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 31
Vendndodhja : lazarat
Hobi : barist
Koha e lire : dal me shoqerrin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 3:24 pm

i love hip-hop the best hip-hop king of the hip-hop albania ice vagabondi from durres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 3:46 pm

ej anetare ju lutem mos u zini me njeri tjetrin pasi secili ka preferencat e tij, jo per gje po fillojn sherret e chatit
STOP THIS PLZ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 3:50 pm

[quote="vagabondi_eri"]i love hip-hop the best hip-hop king of the hip-hop albania ice vagabondi from durres[/quote


mfalni ka lidhje me temen kjo????? Shocked Shocked Shocked

nqs po,ateher po fillojm tgjith ne i love kte, i love ate...ppfffff

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
50 Cent - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 11:10 pm

Do te thoja: 50 pence
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 11:56 pm

nuk eshte noi kush e di se ca .........
po ka disa kenge te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metalhead
Adoleshent
Adoleshent
metalhead


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : kitara,bateria,cigarja
Koha e lire : bredh
Piket : 0
Data e regjistrimit : 10/10/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 11, 2008 5:25 pm

50 lesh..ai reciton mooooo.edhe une recitoj me bukur se ai.recitoj me ndjenje ahahah.ai reciton pa ndjenje fare.vetem llap kot tere kengen me dy kuva ne krahe..edhe u be kenga.u me rob shpie...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 11, 2008 9:18 pm

ka bere ca kange te bukra ca ja ka fut po eshte artist i papam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:35 pm

don corleone shkruajti:
ka bere ca kange te bukra ca ja ka fut po eshte artist i papam

affraid ca thua ti re??
ik re dreq ku merr vesh ti nga 50 cent Razz:P

po degjoj tani ca kenge te tij
O ZHOOOOT SA E DUUUU, ME NGREN MORALIN, E DUUUUUUUUUUU DREQIN, DUA TA DEGJOJ LIVE SadSad
TE VDES UNA O ZOOT SI E KAM, SHPIIIIIIILTI IME, MY LOVE I love you I love you :D :D
SKA PER TE VDEK KURRE
SKA CELULAR QE MOS TE KETE NJE KENGE TE TIJ :D
THE BEEEEEEEST 4EVER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:37 pm

Mu sme plq po dhe i keq nk esht...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:38 pm

sme ka pelqu ndonjehere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:39 pm

S.A.M shkruajti:
Mu sme plq po dhe i keq nk esht...

hihii ke jo te drejt po shuume te drejt :D:D bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:41 pm

rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Mu sme plq po dhe i keq nk esht...

hihii ke jo te drejt po shuume te drejt :D:D bounce

E them ngaqe shuuuuum veta ne bot e ngjojn dhe perderisa e ngjojn dhe e preferojn i bie qe nuk esht i keq :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:41 pm

kendon bukur,me pelqen..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:42 pm

odeta shkruajti:
kendon bukur,me pelqen..

o te vdes una per ty mii :D:D
sa mir qe e pelqen dhe ti te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:42 pm

As mua sme pelqe,por nipi ime vdes per kenget e tij,dhe sa her vje ne pushim,duhet tja bej qefin tja le vetem 50 centin duke i kendu Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 7:16 pm

ka ca keng te bukura...i degjoj kenget e ktij ndonjehere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 9:37 pm

uaaaaaaaaa sa Ma paskan share yllin e ime SadSad
ju vdiiiiiiiiiqaaaaaaaaaaaa
ska per te vdek kurre ylli ime
e ka ditelindjen me 6 korrik
do vdes fare una per ate, per buzet e atij o zhooot
E DUUUUUUUUUUU, SHPIIIIIIIIIRT E KAM
I LOVE HIS VOICE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 9:38 pm

E ADHUROJ SIDOMOS IN DA CLUB QE E KAM ZILE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 9:40 pm

hot spicy shkruajti:
E ADHUROJ SIDOMOS IN DA CLUB QE E KAM ZILE


cheers cheers cheers cheers Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 2:36 pm

ca esht ky mer zoooooooooooooooootttttttt puuu
te kisha un ndonje pushtet ne dor, ky megjth shok do ishin sapuna tani Evil or Very Mad
ky vetem muzik qe sben !!!!!!!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:13 pm

ky esh kengtar tamam,gangsta jo po si Guns N roSes edhe ato metalaret e tjer qe bojn si budallenj.......sa smarin vesh robt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

50 Cent - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: 50 Cent   50 Cent - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
50 Cent
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rap battle 50 cent vs. Eminem

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: