Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcap17%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcap29%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcap31%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcap23%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 per ca harxhoni me shum lek ??

Shko poshtė 
+33
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Lacuna_Coil
3bla
odise
wooow
play_boy
Blue Paradise
vagabondi_eri
doni
Mars
dead angel
urani
alex_anto
ply_boy
ani
don corleone
Burzgoroth
S.A.M--->2
Venus
dj jero
rapper_girl
Endi
RioT
Tarjaholic
Child In Time
smart devil
baks
SupergirL
spartaku
Soldier Of Fortune
Darkangel
fefe_
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 9:04 pm

kafe,cigare,int,cel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 9:05 pm

cel, per te ngren dhe udhetime..


Edituar pėr herė tė fundit nga H_boy354 nė Sat Jul 25, 2009 9:15 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 9:14 pm

Dal me shoqnin pim....edhe cigare.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 3:06 pm

for clothes me shume (me pelqen shume )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 30
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:01 pm

cigare ene karta telefoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:18 pm

cokollata sate duash, pupupuupu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 30
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:21 pm

boo cme bere per cokollat tani qe ma kujtove Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:21 pm

hahhaa ler emos e pyt, sot kam ble shum fare,i harrova ne nje vend, ueee ca tersi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
per ca harxhoni me shum lek ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» filmi qe pelqeni me shum
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,
» jepini nje puthje kujt te doni
» thuaje sot se neser mund te jet shum von
» cila pytje ju bezdis me shum??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: