Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcap17%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcap29%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcap31%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcap23%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 per ca harxhoni me shum lek ??

Shko poshtė 
+33
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Lacuna_Coil
3bla
odise
wooow
play_boy
Blue Paradise
vagabondi_eri
doni
Mars
dead angel
urani
alex_anto
ply_boy
ani
don corleone
Burzgoroth
S.A.M--->2
Venus
dj jero
rapper_girl
Endi
RioT
Tarjaholic
Child In Time
smart devil
baks
SupergirL
spartaku
Soldier Of Fortune
Darkangel
fefe_
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 4:01 pm

per kafe per lloto per ca te me dali[
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 6:06 pm

Burzgoroth shkruajti:
disqe

po disqe metal edhe revista te rockut kto koh, ue jam fiksu keq, tani do blej nji liber me gjith historikun e rock n rollit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 31
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 6:11 pm

pere rroba dhe per ne klube
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ply_boy
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 29
Vendndodhja : duures
Piket : 0
Data e regjistrimit : 07/09/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 6:28 pm

per sufllaqe dhe per diskoteka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 1:56 pm

per sprait per muret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 1:59 pm

per karta telefoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:21 pm

se fundmi po harxhoj shume leke per cl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
urani
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 10
Mosha : 32
Vendndodhja : durres,L8
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:25 pm

per piza dhe diskoteka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 30
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 6:32 pm

per ti fut lek tl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 9:16 pm

Per veshje dhe per te ngrene budalliqe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:14 am

cigare dhe pije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:04 pm

per cl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vagabondi_eri
Adoleshent
Adoleshent
vagabondi_eri


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 33
Vendndodhja : lazarat
Hobi : barist
Koha e lire : dal me shoqerrin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:12 pm

ME FEMRA DHE BIXHOZ KENA LO LESHTTTTTTTTT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:37 pm

per te shkuar ne el Razz lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:38 pm

per sms Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:38 pm

per benzine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:40 pm

PER RROBA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:50 pm

per lloto qe ma ka nxii jeten Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:52 pm

po ne poker loz ti lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 4:56 pm

tani do fillojn tme ikin leket pa e mar vesh fare :S:S
duhet me ble karta telefoni me fol apo dergu sms
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 30
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:31 pm

per karta tl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 38
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:36 pm

per dhurata me teper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 31
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:50 pm

kohet e fundit edhe un me karta te si dead angel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:51 pm

per cigare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 38
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:59 pm

tani qe u kujtova dhe ne lloto le shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
per ca harxhoni me shum lek ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» cili esht lokali qe frekuentoni me shum ????
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,
» jepini nje puthje kujt te doni
» thuaje sot se neser mund te jet shum von
» cila pytje ju bezdis me shum??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: