Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcap17%thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcap29%thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcap31%thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcap23%thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
hot_spicy
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
Darkangel
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
angel boy
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
Child In Time
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
Blue Paradise
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
Child Of Darkness
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
rapper_girl
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
Mars
thuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_lcapthuaje sot se neser mund te jet shum von I_voting_barthuaje sot se neser mund te jet shum von I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 thuaje sot se neser mund te jet shum von

Shko poshtė 
+8
Lacuna_Coil
Blue Paradise
Child In Time
RioT
Mars
angel_wolf
odise
vdekja_eshte_mundesia
12 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:10 pm

nqs keni kohe ta lexoniNjė Tregim i mir lexoje sot!
Na ishte njeher... njė djal i cilli lindi i semuar.
semundja e tij ishte e pa sherueshem

Ai ishte 17 vjeqar dhe mund tė vdiste qdo moment.
Ai jeton akoma me nėnėn e tij si dhe ne mbikqyrjen e saj.
njė dit mendoj tė dal jasht vėtė vetm edhe njė herė.
E pyeti nėnėn dhe ajo e lejo tė dilte.
Duke shetitur nėpėr qytet u ndal pranė njė CD-shopi
kur ngriti koken e shikoj mbrenda pa njė vajz tė bukur ne moshen e tij.
Ishte dashuri ne shikim tė parė, hapi deren dhe hyri mbrenda dhe vetem e shikonte
prej njė kėndi vajzen,me kohė u ofrua nga tavolina ku ndodhet ajo vajza.
Ajo e shikonte edhe pyeti me njė buzqeshje , A mund t'ju ndimoj?
ai mendonte se ishte buzqeshja me e bukur qe e kishte parė ndonjeher...
dhe kishte njė deshir qe ta puthte po ne atė qast...
Ai thoshte duke belbzuar po....hemmmmm... kisha deshir ta bleja njė CD
Pa menduar mori CD-en e parė qe e gjeti dhe paguante...
A ke deshir qe ta paketoj pyeti duke buzqeshur vajza..
Ai vetem beri me koke (po) dhe ajo shkoj ne dhomen e paketimit dhe ja solli.
Ai e mori dhe doli nga lokali, Shkoj ne shpi dhe prej ksaj ditė shkoj
gjdo ditė ne atė lokal pėr tė bler nga njė CD.
Ajo i Paketonte perseri tė gjtha dhe ja sillte tė paketuar,
ai i solli tė gjith ne shtepi pėr ti vendosur ne Ormanin e tij
Ai ishte shum i turbshem pėr ta pyetur atė vajz pėr njė kafe apo dark...
edhe kur e provonte nuk mundė tė fliste asgje...
Kshtu qe njė dit ja rrefente gjith nėnės , dhe ajo i dha kurajo qe ta
provonte edhe njeher...
Edhe kshtu , ditėn tjeter i armatosur me korajo dhe vullnet shkoj ne atė lokal apo CD-shop
Si gjdo dit e mori njė CD dhe ajo shkoj pėr t'ia paketuar atė...nė atė qast djaloshi morri guximin
dhe ja la njė leter me numrin e ti ne tavolin dhe doli duke vrapuar nga lokali...
-tė nesermen Dring..Dring... Telefoni
E ėma e hapi telefonin Hallo
Ishte ajo vajza dhe deshironte tė fliste me djaloshin...
Nėna e pa ndalur filloj tė qante... qka, ti nuk e din aj dje ka VDEKUR !
Nė kėtė moment ishte njė pushim dhe degjoheshin vetem dhimbjet e nėnės.
Ma vonė ajo shkoj ne dhomen e djalit ,pėr ta kujtuar sado pak...
Ajo vendosi tė shikonte rrobat e tij , dhe hapi ormanin , sa ishte e habitur
kur i ran njė shum e madhe e CD-av ,kėmbėve tė posht...
Asnjera nuk ishte e hapur,kjo e beri tė dyshoj dhe mori
njė dhe u ulė ne shtrat tė djalit dhe filloj ta hapte
ku nė atė qast ra njė leter me mbishkrim :
"Hallo ti je njė djal shum i bukur.... a ke deshir tė dalesh me mua...Du shum..Doretina"
Duke qarė mori nėna e tij njė CD tjeter e pastaj njė tjeter , nė gjdo paketim tė CD-av ishte edhe nga njė
leter e vogel me tė njejtin mbishkrim...
MORALI :
Kėshtu ėshtė jeta - Mos prit shum pėr t'ja shprehur dikujt.qe pėr ty ėshtė i veqant
Deshiren tende dhe ndjenjat tua pėr atė .
" Thuaje SOT " , Neser mun tė jet shum VON ! ! !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:43 pm

qenka i gjat pertoj me e lexu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:44 pm

sdo beje keq sikur ta lexoje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 6:04 pm

shum e bukur kjo qe ke shkruar tani e lex te gjithe vertet me preku,je i pa pam vlla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 6:56 pm

Uauu sa prekese kjo historia,mgjt nga i dihet nese eshte e vertete apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 7:00 pm

hmmmmmmm un doja me than dicka,,por nuk e di nese ajo qe do them do bej dike te ndiohet,,ndoshta keq,,ndoshta nuk do qe ta publikoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 7:16 pm

vallaj pertoj me e lexu ate lart pooooooooor po them qe
blue paradise e duuuuuuuuuu shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
dhe qe jam e dashuruuuuuuuuuuuuuar keeeeeeeeeeq faaaaaareeeeeeeeee
i thash me ne fund lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 7:17 pm

hahahhaha o sa e madhe ti mi ylliiiiiiiiiiii
edhe un te duuuuuuuuuuuuuuuu fort fareeeeeeeee

futu pak te chati Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 7:18 pm

u futa mo se na merzite Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 2:46 pm

1. Nese je zene me dike, dhe askush prej jush nuk perpiqet per te rregulluar gjerat,......beje ti.
-.Ka te ngjare qe sot ky person do ende te jete miku yt, dhe nese nuk ben dicka, ndoshta neser do te jete teper vone.


2. Nese je i dashururar me dike, por, ky person nuk e di,......thuaja .
- Ka te ngjare qe dhe ky person te jete i dashuruar me ty, nese nuk ia thua sot, neser mund te jete teper vone.


3. Nese e ke perzemer nje person qe kujton se te ka harruar...thuaja!
- Ka te ngjare qe ky person gjithnje te ka dashur fort, dhe nese nuk ia thua sot, neser mund te jete teper vone!


4. Nese ke nevoje per nje perqafim nga nje mik......... Kerkoja!
- Ndoshta ai ka nevoje me shume se ti, dhe nese nuk ia kerkon sot, neser mund te jete teper vone!


5. Nese ke miq qe i vlereson vertetat thuaja .
- Ndoshta dhe ata te vleresojne, dhe nese lejon qe te shkojne e te largohen nga ti, neser mund te jete teper vone!.


6. Nese vdes nga deshira per ti dhene nje puthje dikujt.....jepja!
- Ndoshta dhe ky person do te donte nje puthje nga ti, dhe nese nuk ia jep sot, neser mund te jete teper vone.


7. Nese i do vertet prinderit e tu dhe kurre nuk ke patur mundesine ta tregosh. beje.
- Sot jane aty me ty, dhe mundesh tua tregosh, por nese do te iknin, neser do te jete teper vone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 3:30 pm

po pertoja ta lexoja por e fillova dhe e mora me mend pak a shum si do perfundonte..
nejse esht me verte e bukur si histori por shum e dhembshme...ehhh....
megjithate jo gjithmon esht e lehte ta thuash SOT dicka qe mendon se esht me mire te presesh te nesermen,ose nje cast tjeter me te pershtatshem....,ndoshta esht ghabim te presesh,por cmund tbejm kur skemi guxim???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 3:43 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po pertoja ta lexoja por e fillova dhe e mora me mend pak a shum si do perfundonte..
nejse esht me verte e bukur si histori por shum e dhembshme...ehhh....
megjithate jo gjithmon esht e lehte ta thuash SOT dicka qe mendon se esht me mire te presesh te nesermen,ose nje cast tjeter me te pershtatshem....,ndoshta esht ghabim te presesh,por cmund tbejm kur skemi guxim???
:duartrokitje: :duartrokitje: kur ske guxim kot qe rron :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 3:53 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po pertoja ta lexoja por e fillova dhe e mora me mend pak a shum si do perfundonte..
nejse esht me verte e bukur si histori por shum e dhembshme...ehhh....
megjithate jo gjithmon esht e lehte ta thuash SOT dicka qe mendon se esht me mire te presesh te nesermen,ose nje cast tjeter me te pershtatshem....,ndoshta esht ghabim te presesh,por cmund tbejm kur skemi guxim???
:duartrokitje: :duartrokitje: kur ske guxim kot qe rron :D


JO KAQ KEQ JO,SE SHUMICA NJERZVE NE BOT SKAM GUXIM,QOFT DHE PER DICKA FARE TE VOGEL,TEK TE GJITH NE,QENDRON E FSHEHUR FRIKA MGJTHSE DISA E SHFAQIN DISA JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 4:01 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nqs keni kohe ta lexoniNjė Tregim i mir lexoje sot!
Na ishte njeher... njė djal i cilli lindi i semuar.
semundja e tij ishte e pa sherueshem

Ai ishte 17 vjeqar dhe mund tė vdiste qdo moment.
Ai jeton akoma me nėnėn e tij si dhe ne mbikqyrjen e saj.
njė dit mendoj tė dal jasht vėtė vetm edhe njė herė.
E pyeti nėnėn dhe ajo e lejo tė dilte.
Duke shetitur nėpėr qytet u ndal pranė njė CD-shopi
kur ngriti koken e shikoj mbrenda pa njė vajz tė bukur ne moshen e tij.
Ishte dashuri ne shikim tė parė, hapi deren dhe hyri mbrenda dhe vetem e shikonte
prej njė kėndi vajzen,me kohė u ofrua nga tavolina ku ndodhet ajo vajza.
Ajo e shikonte edhe pyeti me njė buzqeshje , A mund t'ju ndimoj?
ai mendonte se ishte buzqeshja me e bukur qe e kishte parė ndonjeher...
dhe kishte njė deshir qe ta puthte po ne atė qast...
Ai thoshte duke belbzuar po....hemmmmm... kisha deshir ta bleja njė CD
Pa menduar mori CD-en e parė qe e gjeti dhe paguante...
A ke deshir qe ta paketoj pyeti duke buzqeshur vajza..
Ai vetem beri me koke (po) dhe ajo shkoj ne dhomen e paketimit dhe ja solli.
Ai e mori dhe doli nga lokali, Shkoj ne shpi dhe prej ksaj ditė shkoj
gjdo ditė ne atė lokal pėr tė bler nga njė CD.
Ajo i Paketonte perseri tė gjtha dhe ja sillte tė paketuar,
ai i solli tė gjith ne shtepi pėr ti vendosur ne Ormanin e tij
Ai ishte shum i turbshem pėr ta pyetur atė vajz pėr njė kafe apo dark...
edhe kur e provonte nuk mundė tė fliste asgje...
Kshtu qe njė dit ja rrefente gjith nėnės , dhe ajo i dha kurajo qe ta
provonte edhe njeher...
Edhe kshtu , ditėn tjeter i armatosur me korajo dhe vullnet shkoj ne atė lokal apo CD-shop
Si gjdo dit e mori njė CD dhe ajo shkoj pėr t'ia paketuar atė...nė atė qast djaloshi morri guximin
dhe ja la njė leter me numrin e ti ne tavolin dhe doli duke vrapuar nga lokali...
-tė nesermen Dring..Dring... Telefoni
E ėma e hapi telefonin Hallo
Ishte ajo vajza dhe deshironte tė fliste me djaloshin...
Nėna e pa ndalur filloj tė qante... qka, ti nuk e din aj dje ka VDEKUR !
Nė kėtė moment ishte njė pushim dhe degjoheshin vetem dhimbjet e nėnės.
Ma vonė ajo shkoj ne dhomen e djalit ,pėr ta kujtuar sado pak...
Ajo vendosi tė shikonte rrobat e tij , dhe hapi ormanin , sa ishte e habitur
kur i ran njė shum e madhe e CD-av ,kėmbėve tė posht...
Asnjera nuk ishte e hapur,kjo e beri tė dyshoj dhe mori
njė dhe u ulė ne shtrat tė djalit dhe filloj ta hapte
ku nė atė qast ra njė leter me mbishkrim :
"Hallo ti je njė djal shum i bukur.... a ke deshir tė dalesh me mua...Du shum..Doretina"
Duke qarė mori nėna e tij njė CD tjeter e pastaj njė tjeter , nė gjdo paketim tė CD-av ishte edhe nga njė
leter e vogel me tė njejtin mbishkrim...
MORALI :
Kėshtu ėshtė jeta - Mos prit shum pėr t'ja shprehur dikujt.qe pėr ty ėshtė i veqant
Deshiren tende dhe ndjenjat tua pėr atė .
" Thuaje SOT " , Neser mun tė jet shum VON ! ! !
Me pelqen!Une per vete shyqyr zotit gjithmon kam patur kurajon ta bej kete....
Nje rast i till me ka ndodhur me nje vajze.
Kenga Join me in death,fjalet:po sikur te te puthja tani?,reagimi saj:Te lutem mos e bej,Reagimi im:E putha...
Besoj ka qene eshte e do mbetet nje nga puthjet me romantike,si per mua ashtu dhe per ate...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 4:03 pm

kuptoj ,por jam te krahu atyre guximtareve :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 4:35 pm

shkoni merrni kartat e identitetit njerez se do ju hyjn ne pun,shkoni tani se neser mund te jet shum von

p.s ato qe skan miq te ngrofen ne diell :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 4:36 pm

ato qe kan pasaporta s'esht nevoja te ikin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 4:36 pm

une e kam marr karten ka nja 3 muaj... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:11 pm

thuaje sot se neser mund te jet shum von.me pelqen shum kjo thenieeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:11 pm

edhe mua me pelqen kur behet fjale per te kerkuar falje Exclamation Exclamation Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:13 pm

falja kerkohet,kur ai qe supozohet qe ka ber gabim esht penduar dhe kerkon falje,ose kur personit qe i esht ber padrejtesi e bind "fajtorin" qe ska ber asgje te keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:14 pm

me duket naiher si kto mesazhet para votimeve...thuaje sot se neser mund te jete shume vone....
tipike e votave
voto sot se nsr eshte vone lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 5:37 pm

sa mire qe une e kam bere gjthm kte
ska pas turp as ndrojtje Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

thuaje sot se neser mund te jet shum von Empty
MesazhTitulli: Re: thuaje sot se neser mund te jet shum von   thuaje sot se neser mund te jet shum von Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
thuaje sot se neser mund te jet shum von
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» CERN:Neser dita e se vertetes
» per ca harxhoni me shum lek ??
» vej bast qe......
» cili esht lokali qe frekuentoni me shum ????
» jepini nje puthje kujt te doni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: