Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcap17%filmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcap29%filmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcap31%filmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcap23%filmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
hot_spicy
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
Darkangel
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
angel boy
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
Child In Time
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
Blue Paradise
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
Child Of Darkness
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
rapper_girl
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
Mars
filmi qe pelqeni me shum I_vote_lcapfilmi qe pelqeni me shum I_voting_barfilmi qe pelqeni me shum I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 filmi qe pelqeni me shum

Shko poshtė 
+7
vdekja_eshte_mundesia
SupergirL
Lacuna_Coil
total overdose1
rapper_girl
RioT
dead angel
11 posters
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:08 pm

te puth shel shel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:09 pm

una pelq shum transformers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:25 pm

uaaaaaaaaa po sshifni filma ju re apo sju pelq tema ha se hap tjeter una
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:47 pm

dead angel shkruajti:
una pelq shum transformers
mu me pelqen te ky filmi josh duhamel te ky filmi,,eshte nje teme e ngjashme me kete,,me duket prandaj nuk pergjigjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:36 pm

me pelqen shshsh fare filmi GET RICH OR DIE TRYIN nga 50 CENT
8 MILE nga EMINEM, STEP UP 2, IM LEGEND, MISS BUZEQESHJA, etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:43 pm

The Crow 1....dhe I am Legend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:45 pm

uhhhh ka disa megjithse kam nje vit qe nuk shof nje film tamam.
the man on fire apo si e ka ai dhe normal KILL BILL. i vetmi film thriller qe me emocionon, nuk ngopem se pari as pjesen e par, as te dyten. shuum me pelqen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 10:15 pm

eshte filmi me i papare
Une e di se cfare ndodhi veren e kaluar
eshte killer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 10:18 pm

tristan dhe isolda i papare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 10:22 pm

the saw 1,2,3,4!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 10:21 am

filmi qe pelqeni me shum Wanted-Angelina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 12:25 pm

I ROBOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 12:26 pm

Darkangel shkruajti:
filmi qe pelqeni me shum Wanted-Angelina

E pashe dje kete filmin!Shume i bukur ishte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 12:28 pm

po normal qe esht i bukur. shikoni kush esht protagoniste dhe.... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 3:53 pm

Tema mbyllet pasi nje teme e tille ekziston ne kategorin Kinematografia! I lutem satfit te jene me te vemendshem sepse ne nje rast te tille kur edhe nje antare (RioT) ka shkruar ne fillim qe nje teme e tille ekziston nuk ju falet te vazhdoni dhe te replikoni ne kete teme. Ju lutem me te vemendshem!

P.S. Faleminderit RioT per vigjilencen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

filmi qe pelqeni me shum Empty
MesazhTitulli: Re: filmi qe pelqeni me shum   filmi qe pelqeni me shum Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
filmi qe pelqeni me shum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Futbollisti qe pelqeni me shume
» Libri apo Filmi
» filmi juaj i preferuar :D
» Filmi i 1 Artistik Shqiptar
» Filmi i fundit qe keni pare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: