Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcap17%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcap29%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcap31%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcap23%per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_lcapper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_voting_barper ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 per ca harxhoni me shum lek ??

Shko poshtė 
+33
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Lacuna_Coil
3bla
odise
wooow
play_boy
Blue Paradise
vagabondi_eri
doni
Mars
dead angel
urani
alex_anto
ply_boy
ani
don corleone
Burzgoroth
S.A.M--->2
Venus
dj jero
rapper_girl
Endi
RioT
Tarjaholic
Child In Time
smart devil
baks
SupergirL
spartaku
Soldier Of Fortune
Darkangel
fefe_
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:51 pm

boo kam 2 dite rresht qe fus leke ne cel, pupu si me ikin leket o zot Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:53 pm

hahaha boh kjo pa lek...ta jap una cel se km lek sa tdush...ti cosha dhe un nja ca lek po nuk cohen...i'm sorry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 7:14 pm

per te mbush celin, per te pire makiato dhe per te shkuar ne elbasan :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 8:02 pm

per gjojna koti.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 8:03 pm

per kafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 8:04 pm

hahahahaha sa e papame kjo lart
pse moj se kafja 40 lek ben
sa kafe pi ne dit ti???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 8:14 pm

hahahahahahahahaha :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 9:45 pm

Keto kohe per te ngrene budalliqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:03 pm

hame FRUTA...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:32 pm

patatina cokollata transferta tvogla si per lezet qe po me grijne Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:35 pm

pervecse hame fruta e banane me majmuna( noiher te kuqe te zeze) edhe per cigare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 10:16 pm

per te mbush celin Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 7:54 pm

autobuz ne mengjes per n`shkolle
fast food
cigare
kafe/makiato/caj/neskafe (varet)
bakerolls
vodka-redbull
fara
libra
bizhu (se i kam fiksim)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 7:55 pm

celular
libra
shopping(me mamin)nuk harxhoj un dmth
hamburger te shkolla
molto
fara cheers etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 7:56 pm

un harxhoj kohen sesi me i harxhu leket :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 7:59 pm

per paket per kafe shum edhe kur loz ne poker
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 8:04 pm

per kafe ene per te ngron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 9:31 pm

per t'u ushqyer me budallalleqeeee te vogla Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 10:21 pm

as ja kam iden po di qe shpenzoj ca...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 11:16 pm

puna eshte qe nuk i harxhoj fare , ashtu si i marr , ashtu me iken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 11:22 pm

tani nver per kafe akullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 11:30 pm

per kafe.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:37 pm

per celular
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:38 pm

tani kam ren rehat me celin,harxhoj per kafe cigare int ping pong
ps nuk esht nai lek i madh jo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 9:04 pm

vetem cel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: per ca harxhoni me shum lek ??   per ca harxhoni me shum lek ?? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
per ca harxhoni me shum lek ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» filmi qe pelqeni me shum
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,
» jepini nje puthje kujt te doni
» thuaje sot se neser mund te jet shum von
» cila pytje ju bezdis me shum??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: