AdoleshentŽt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AdoleshentŽt

Nuk jeni tŽ mirŽpritur nŽse nuk jeni apo nuk ndjeheni njŽ adoleshent nŽ shpirt!
 
PortaliForumKŽrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
FjalŽkalimi:
MŽ Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap17%«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap29%«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap31%«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap23%«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
KŽrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?

Shko poshtŽ 
+10
Big_Boss
H_boy354
hot_spicy
jona
Glamours' Master
Mars
don corleone
*...BE YOURSELF...*
Lacuna_Coil
Child In Time
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94

Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 26
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 15, 2010 9:37 pm

athere un kam sh pak qe jam fut ketu po gjeja e vetme qe kam ven re eshte se nuk ka aktivitet.on ne dit mund te futen vetm 2 persona(1 nga te cilet jam un)x vete nuk me shafqe fare interes deri tani me duket si nje gje pasive dhe jo interesante dhe argetuese sic duhet te ishte.kam qen edhe ne forume te tjer ky si forum ka nje emer sh te mri dhe tema sh te mira po nuk ka njohje nuk ka sh antare.dhe ata qe jan kot qe jan se gje nuk shkruajne .hope te ndryshoj se xndryshe kot sa jam lodhur
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El

Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 27
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 15, 2010 11:35 pm

Qenkan shtuar shum dhe me behet qefi per kte. Smile
Edhe per veteranet Razz me behet qefi qe e frekuentojn kte forum edhe pse vetem pak.
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 28, 2010 5:49 pm

21 vizitore, asnje anetar on scratch

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 09, 2010 5:40 pm

antaret e vjeter jan zhduk fare, sidomos stafi vjeter Question Question Question

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:47 pm

disa paskan ndrryshu shum fare
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:48 pm

po normale qe do ndryshojn
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:54 pm

kan rreshkit pak fare nuk kuptoj as i gjo mo............ Razz
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:55 pm

qe jan sh te mir
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Sponsored content
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
 
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?
Mbrapsht nŽ krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pŽrgjigjeni temave tŽ kŽtij forumi
AdoleshentŽt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
KŽrce tek: