AdoleshentŽt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AdoleshentŽt

Nuk jeni tŽ mirŽpritur nŽse nuk jeni apo nuk ndjeheni njŽ adoleshent nŽ shpirt!
 
PortaliForumKŽrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
FjalŽkalimi:
MŽ Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap17%«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap29%«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap31%«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap23%«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
KŽrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
hot_spicy
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
Darkangel
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
angel boy
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
Child In Time
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
Blue Paradise
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
rapper_girl
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
Mars
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_lcap«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_voting_bar«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?

Shko poshtŽ 
+10
Big_Boss
H_boy354
hot_spicy
jona
Glamours' Master
Mars
don corleone
*...BE YOURSELF...*
Lacuna_Coil
Child In Time
14 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:28 am

shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:33 am

Child In Time shkruajti:
shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte


e para une???? hihihihi thnx ylli.
si mi tja prish qefin fefes une?e kam xhan mi dreqin shum.
arlinda----mben pershtypje per dicka:esht ndoshta me e heshtur se sa duket ktu ne forum por dicka e kam ven re qe ne fillim dhe te ajo dhe te motra saj,dedni,jan me verte suuperr girl.
mu kshu mduket.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Corey1-horz
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:40 am

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte


e para une???? hihihihi thnx ylli.
si mi tja prish qefin fefes une?e kam xhan mi dreqin shum.arlinda----mben pershtypje per dicka:esht ndoshta me e heshtur se sa duket ktu ne forum por dicka e kam ven re qe ne fillim dhe te ajo dhe te motra saj,dedni,jan me verte suuperr girl.
mu kshu mduket.

edhe unaaaa
ashtu te duket se skemi nejt shum koh bashk se do e shifje ti Laughing

(K)(K)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:43 am

Child In Time shkruajti:
shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte
sh teme nice
po une po shkr per keto qe jane online
arli -bohhh se di do doja sh ta njihja,uroj te kem mundsi ta njoh kur te iki ne tr..them se ka nje pafundei gjerah per te marr nga ajo.se ka brenda nje bote kaq te madhe

xheni -po ca te them me e kam si motel te vogel...
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:46 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Child In Time shkruajti:
shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte
sh teme nice
po une po shkr per keto qe jane online
arli -bohhh se di do doja sh ta njihja,uroj te kem mundsi ta njoh kur te iki ne tr..them se ka nje pafundei gjerah per te marr nga ajo.se ka brenda nje bote kaq te madhe

xheni -po ca te them me e kam si motel te vogel...


nje tek zile para se te ikesh mire?
uuhh ne sa shum vende do ikim ne te dyja.
arli--eehhh baza mendimeve te mia

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Corey1-horz
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:49 am

ti do vish ne tr ???? :D:D:D:D:D
nqs po do kemi plot koh te njifemi heheh «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? 910398

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:49 am

kjo lart per rezin
xheni...really? woow silent te puth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:50 am

Child In Time shkruajti:
ti do vish ne tr ???? :D:D:D:D:D
nqs po do kemi plot koh te njifemi heheh «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? 910398
per mua e kishe???
ehhh do vij vitin tjeter .po deri ateher them se do njihemi edhe me pare
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:54 am

po miarl,e di ca mendoj une: ngaqe mdukesh supergurl pra moo,mendoj une? ta bej kte veprim? e mi do e bej,ose kur dua te vi ne tr.them arli ka ardh mi pa ja ber syri terc.ik mi xhen dhe ti. hahahhaah


rezi---shpirti ime,motrla ime,e du gjithmon me vete.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Corey1-horz
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 2:55 am

Lacuna_Coil shkruajti:
po miarl,e di ca mendoj une: ngaqe mdukesh supergurl pra moo,mendoj une? ta bej kte veprim? e mi do e bej,ose kur dua te vi ne tr.them arli ka ardh mi pa ja ber syri terc.ik mi xhen dhe ti. hahahhaah


rezi---shpirti ime,motrla ime,e du gjithmon me vete.

haha sa e modhe, bravooo feel freeee :D
dreq sa e mir je Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:40 pm

boooooo sme ben asgje pershtypje
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Vizitor
Vizitor
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:44 pm

As mu sme bjn gj pershtypje me duken normal xvec dark angel qe pavarsisht se ne fillim jam zi mka ndimu sh dhe se harroj...:D
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Vizitor
Vizitor
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:50 pm

qe jan shum te zgjuar,dhe e lejojn veten te meren me njerez qe nuk ja vlejn.
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:22 am

odeta shkruajti:
qe jan shum te zgjuar,dhe e lejojn veten te meren me njerez qe nuk ja vlejn.

nqef e ke gjet
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 2:37 pm

m`bejn pershtypje nja 2 rob qe jan kokrrat e kopjaceve dhe aspak origjinale si dhe ca qe duan te shpalosin vlerat e tyre prej llapistash

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 11:17 pm

lacuna coil---gjithditen para forumit,goc pa turp.. Razz lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Corey1-horz
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 11:23 pm

Shum prej ktyre kan qef kitaren...
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 6:10 pm

jane shume tipa te lezetshem
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 11:26 am

ti marrme rradhe jane shume
per vdekjen skam ca them me I love you zemru vogel
per xhenin mikja ime me e mire
anisa--goc e urte e dashur e kuptushme
odeta--missim vogel e papame...
laluci cun nji sh fare
angeli--pak ironik por i kuptueshem dhe teper i sjellsheeemmmm
rezi--e gjendur ne cdo moment
ka me???nqs kam harru nanji sorry
ah edhe zhana kiss kiss
e respektushme :D
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sun Nov 08, 2009 3:28 pm

qe jan shum pertac (jo te gjith por shumica)
kujt ti djege le ta mbaj

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Tue Nov 10, 2009 5:32 pm

H_boy354 shkruajti:
qe jan shum pertac (jo te gjith por shumica)
kujt ti djege le ta mbajte njejtin mendim me ket cunin hahahaha
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Thu Nov 12, 2009 7:13 pm

qe nuk jane shume aktive
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Fri Nov 13, 2009 4:24 pm

qe sjan fare thuj
haaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Corey1-horz
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sat Nov 14, 2009 11:10 am

qe kan ik per lesh Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1Sat Nov 14, 2009 7:55 pm

qe jane te gjithe te papam..fare..
Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
Sponsored content

«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   «fare ju ben pershtypje te antaret e forumit? Icon_minitime1

Mbrapsht nŽ krye Shko poshtŽ
 
«fare ju ben pershtypje te antaret e forumit?
Mbrapsht nŽ krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pŽrgjigjeni temave tŽ kŽtij forumi
AdoleshentŽt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
KŽrce tek: