Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcap17%Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcap29%Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcap31%Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcap23%Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
angel boy
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
Mars
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare keni pefituar prej forumit?

Shko poshtė 
+14
Child In Time
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Blue Paradise
Mrs.perfect
Child Of Darkness
rapper_girl
fefe_
play_boy
ani
Mars
wooow
Soldier Of Fortune
18 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next

Cfare keni njohur prej forumit?
Te dashurin?dashuren
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcap0%Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Shoke/shoqe
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcap64%Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap
 64% [ 9 ]
Ckemi? Ca ben? Mire?
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcap21%Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Asnje
Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_lcap14%Cfare keni pefituar prej forumit? I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Totali i votave : 14
 

AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 11:35 pm

Kete teme e kishte hap fefja ne nje forum tjeter, dhe me pelqeu shume ndaj dhe po e hap edhe ktu.

_________________
Cfare keni pefituar prej forumit? Img1


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Wed Nov 12, 2008 12:25 am, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 11:39 pm

Une te dyten dhe te treten.
Dmth kame bere miq te rinj edhe ca te tjere qe thjesht i flas ckemi ca ke be?

_________________
Cfare keni pefituar prej forumit? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 11:01 am

midis te pares dhe te dytes jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 2:44 pm

Te dyten dhe te treten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 2:47 pm

te dyten dhe te treten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 2:53 pm

ckemi? ca ben? mir?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 3:06 pm

si ani edhe uen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 3:48 pm

asnji nga kto me duket
i kam pas njof ato antaret qe i flas dhe tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 3:49 pm

tdyten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 4:11 pm

te dyten dhe me behet sh qejfi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 4:45 pm

te dyten dhe te treten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 4:57 pm

te dyten dhe te fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 5:17 pm

hihihihihih
un tre te parat
me rendesishmja esht e para cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:10 pm

"miqesi te reja" Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:14 pm

me shum se ''miqsi'' :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:19 pm

se mbaj mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 8:56 pm

hmmmm shum gjana te reja dhe te bukra.po ma shum dashurine per internetin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 9:06 pm

hahahhaha sa e forte kjo siper hahahah un pak perfitu eksperience ne perdorimin e shpejte te tasjtjeres Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:01 pm

te dashur
miqesi te re
ckemi ca ban mire...
tre te parat dmth Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:12 pm

disa njerez qe i du shum Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:04 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Kete teme e kishte hap fefja ne nje forum tjeter, dhe me pelqeu shume ndaj dhe po e hap edhe ktu.

ua tema fefes..haha ca kujtimesh plakooo, sa pergjigje gallat ka pas atje Laughing

asigje plako,i kisha tkisha,thjesht kam shty kohen time dhe jam argetu n`max Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:05 pm

kam njohur njerez te mrekullueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:06 pm

edhe une si kjo lart
dhe kte lart me sakte
+amoren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:06 pm

Pavarsisht se kam then te 2...hajt me ! Kam njof ca rob tamam ose kam kuptu ca rob q jan tmir kur i kam pas dit kot ! Po nk esh se kam perfituar naj gj te madhe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:02 pm

shoqeri... kuj ja priste mendja se un do takoja child in time bashk me rapper girl ne tr dhe do pinim kafe.. po ja qe ndodh dhe ka per te ndodhur edhe me anetar te tjer..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Cfare keni pefituar prej forumit? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare keni pefituar prej forumit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: