Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcap17%cfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcap29%cfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcap31%cfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcap23%cfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
Darkangel
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
angel boy
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
Child In Time
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
Mars
cfare grupi gjaku keni???? I_vote_lcapcfare grupi gjaku keni???? I_voting_barcfare grupi gjaku keni???? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare grupi gjaku keni????

Shko poshtė 
+11
fefe_
Endi
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
*...BE YOURSELF...*
Blue Paradise
angel boy
Mars
don corleone
cun nga kombinati
hot_spicy
15 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Wed Dec 31, 2008 12:23 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing un per vete jam a pozitiv....dhe do kerkoj nje njeri qe nuk ka kte grup se sbahen bebat pastaj Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 30
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Wed Dec 31, 2008 12:31 pm

0 negativ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Wed Dec 31, 2008 2:06 pm

AB ka mundesi dhe c :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Wed Dec 31, 2008 3:16 pm

me duket se B pozitiv,se mbaj mend mire me thene te drejten,mund e te gabohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Thu Jan 01, 2009 5:31 pm

hot spicy shkruajti:
Laughing Laughing Laughing Laughing un per vete jam a pozitiv....dhe do kerkoj nje njeri qe nuk ka kte grup se sbahen bebat pastaj Sad
mendjen ke bebat e ke mi dreq eee Razz Razz te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Thu Jan 01, 2009 5:35 pm

angel boy shkruajti:
hot spicy shkruajti:
Laughing Laughing Laughing Laughing un per vete jam a pozitiv....dhe do kerkoj nje njeri qe nuk ka kte grup se sbahen bebat pastaj Sad
mendjen ke bebat e ke mi dreq eee Razz Razz te puth
nqef :gaga: :gaga: :gaga: Qef Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Thu Jan 01, 2009 5:36 pm

hot spicy shkruajti:
angel boy shkruajti:
hot spicy shkruajti:
Laughing Laughing Laughing Laughing un per vete jam a pozitiv....dhe do kerkoj nje njeri qe nuk ka kte grup se sbahen bebat pastaj Sad
mendjen ke bebat e ke mi dreq eee Razz Razz te puth
nqef :gaga: :gaga: :gaga: Qef Qef
jo per gje..por edhe une i adhuroj bebat cheers cheers :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:32 pm

A pozitiv :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:32 pm

uee si unaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:45 pm

uuueee une se di Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 9:50 pm

Mars shkruajti:
me duket se B pozitiv,se mbaj mend mire me thene te drejten,mund e te gabohem

une se di ,po duke qene moter me kete ketu theeem mos e kem edhe une B pozitiv Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 10:01 pm

sa her qe me bie rasti ta marr vesh,nuk pranoj se kam suuuper frike nga gjilperat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 11:15 pm

0 pozitiv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 11:17 pm

mbas 1-2 muajsh do e bej kte gjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 3:02 pm

0+
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 3:07 pm

e kam a pozitiv dhe duhet te kerkoj nji qe nuk ka kte lloj grupi Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 3:32 pm

nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 3:56 pm

me duket se b negativ po kush dreqin e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:07 pm

a pozitiv dhe vdekja shpresoj mos e kete vdekju kshu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:08 pm

me sig nuk e di por a pozitiv nuk e kam nje her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare grupi gjaku keni???? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare grupi gjaku keni????   cfare grupi gjaku keni???? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare grupi gjaku keni????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?
» Cfare ngjyre i keni syte?
» cfare keni pare ne enderr.
» Cfare keni pefituar prej forumit?
» cfare keni shkruajtur ke banga juaj....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: