Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcap17%cfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcap29%cfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcap31%cfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcap23%cfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
Darkangel
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
angel boy
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
Child In Time
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
Mars
cfare keni pare ne enderr. I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. I_voting_barcfare keni pare ne enderr. I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare keni pare ne enderr.

Shko poshtė 
+20
ani
123bla returns
Mars
hot_spicy
LaLuC-I
total overdose1
SupergirL
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
saturno
Lacuna_Coil
Blue Paradise
Darkangel
free spirit
Child In Time
Endi
rapper_girl
fefe_
jurgeni
don corleone
24 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 3:26 pm

Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 31
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 11, 2008 1:00 am

parmbrem pash nje enderr sikur mkishin fut mrena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 11, 2008 1:06 am

e ke ne klas ate personin qe mund ti drejtohesh per tu fut haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 11, 2008 2:14 pm

Sec pash ca budalliqe pa kuptim as vet se di ca ishin :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 11, 2008 3:58 pm

kam kohe qe nuk shoh endrra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 11, 2008 4:05 pm

sikur kisha ik nga shpi dhe kisha shku ne el tek shpia e free spirit dhe doja te rrija ne el te mos shkoja me ne shpi po se si mu nderrua mendja dhe thash po iki ne shpi u pa puna dhe u nisa sa me shpejt qe te mos behesha vone per ne shpi nderkohe thoja obob sa vone qe do behem dhe pastaj thoja ska gje po he se e kam gjet justifikimin hihi
kur u cova ne mengjes imagjinova veten ne el por thjesht nje enderr Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 11, 2008 8:03 pm

un pash sikur mu prish cel!!edhe sikur qaja se me dilte cel tjeter perpara po nuk e arrija dot nuk e merrja dot!!po sikur isha me nje vend te shktarrum!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 11, 2008 8:05 pm

un ne angli duke kaluar prane big ban-it dhe duke shkuar ne ndonje pub aty rrotull Rolling Eyes

kte enderr e shof perdit edhe me sy hap Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 11, 2008 9:25 pm

kam nja dy dit qe nuk shofi endra

po para nja ktyre ca diteve pash ne enderr cobain po shum keq dhe me beri merak...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 11, 2008 10:06 pm

un shof gjithmone sikur kam afer Megan Fox se di pse ndodh kjo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 1:29 am

un dje pash sikru isha em 1 shok te ajo rruga e shtruar aty te qamili , kisha cel ne dor ...
kaq mbaj mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 3:53 pm

nje enderr shum te keqe qe me beri per te qare Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 4:28 pm

Un shof endrra me konkurime me gara...pupupu budalliqe...me prishin gjumin confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 4:30 pm

yyy ca endrre kam par une,suuper te cuditshme. po ecja me karroc dhe ca goca po me shtynin dhe une degjoja muzik dhe haja lepirese.
ppff ca endrre cuditshme dhe ishte e gjaat.
uuu se harrova pash dhe Obamen Shocked Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 9:31 pm

pashe ne enderr ate cunin, aaaaaaa e duuuuuuuuuu SadSadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 9:37 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
yyy ca endrre kam par une,suuper te cuditshme. po ecja me karroc dhe ca goca po me shtynin dhe une degjoja muzik dhe haja lepirese.
ppff ca endrre cuditshme dhe ishte e gjaat.
uuu se harrova pash dhe Obamen Shocked Razz
hahaha car endrrash shef edhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 30
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 10:33 pm

macen time te vdekur... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 11:22 pm

nuk shof endrra hic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 11:49 pm

sikur bera sherr me kujdestaren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 8:03 pm

pashe ne enderr sikur erdhi ai shoku im nga amerika Smile por vec nje enderr Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 8:08 pm

sikur putha 1 goce hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 8:57 pm

sikur putha nji cun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 9:09 pm

sikur isha ne elbasan por kishin ndrryshu rruget edhe spo merrja vesh nga te shkoja..:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 9:17 pm

pardje sikur vrava doren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 10:59 pm

sikur mu shemb shpija siper meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare keni pare ne enderr. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare keni pare ne enderr.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?
» Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D
» Cfare ngjyre i keni syte?
» cfare grupi gjaku keni????
» cfare keni shkruajtur ke banga juaj....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: