Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcap17%cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcap29%cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcap31%cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcap23%cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_lcapcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_voting_barcfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare keni pare ne enderr.

Shko poshtė 
+20
ani
123bla returns
Mars
hot_spicy
LaLuC-I
total overdose1
SupergirL
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
saturno
Lacuna_Coil
Blue Paradise
Darkangel
free spirit
Child In Time
Endi
rapper_girl
fefe_
jurgeni
don corleone
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 7:25 pm

y kto dit kam pa shum
ngaqe kam flejt dhe pak ore gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 7:26 pm

fefe_ shkruajti:
y kto dit kam pa shum
ngaqe kam flejt dhe pak ore gjume

ue po pra e kam ven re edhe un, sa her qe flej pak or shof shum endrra njera pas tjetres por qe tani smbaj mend asnje confused

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 7:29 pm

parde pash nje enderr sikur takova CILJETEN edhe sikur i mora autograf edhe po e shifja te gj...gjoja ne sy po pasta me doli endrra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 8:15 pm

sikur isha ber roje te dera shkolles dhe hapja deren sa her doja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 8:33 pm

ca skam par thoni,budallalleqe nga me te ndryshmet,prralla me mbret dhe me dhelpra Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 8:45 pm

tamam prralla me mret...pfffffff,...endrra mo.ben vaki dhe nuk dalin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 1:24 am

te shtepia e gretes(mqs fjeta dje)smbaj mend te kem pa ndonje enderr Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 1:32 am

ke pa ti ke pa.... po sdo ti tregosh......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 1:35 am

123bla returns shkruajti:
ke pa ti ke pa.... po sdo ti tregosh......

cne kaq i sigurte? Suspect njs une edhe mund te kem pa po si mbaj mend Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 1:43 am

e shef pak nga pak po e nxjerr koken... 3goje endrren tani.. shpejt..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 1:44 am

123bla returns shkruajti:
e shef pak nga pak po e nxjerr koken... 3goje endrren tani.. shpejt..

haha do gabosh dhe ti se njerezore eshte Razz ,me verte sme kujtohet Rolling Eyes njs se shume rendesi po i jepet endrrae te mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 1:33 am

kam dy dit qe shoh te njejten enderr shum e frikshmee,dhe thon qe esht keq No


Edituar pėr herė tė fundit nga Blue Paradise nė Mon Jan 26, 2009 1:35 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 1:34 am

BOH NGA 100 ENDRRA 1 DEL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 1:41 am

kam par motren e madhe te nje shoku qe kam pas ne fillore (une se kam iden ku esht shoku dhe jo me motra) ppff ca nuk shikon njeriu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:07 am

endrra qe me ka zgjuar sot ne mengjes ka qene nga me te bukurat qe kam pare.

_________________
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:07 am

tani qe e mendoj mire nuk kam pare enderr me te bukur ndonjehere, pra kjo ka qene me e bukura

_________________
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:16 am

pash ca endrra me natyre kaotike qe zakonisht nuk mbahen mend....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:24 am

dje pash sikur ika te shtepia pritjes , te zaranika , shtepia e enverit
aty ikja ne klas 6-7 per te pi cigare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:48 pm

ishte shume rremuj endrra se maj mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 10:24 pm

pfff as qe dua ta kujtoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 3:52 pm

Child Of Darkness shkruajti:
sikur putha 1 goce hahaha

ahahah un pardje sikur putha 2, po sa mka shiju :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 3:55 pm

kam pa nje enderr shum te ngatruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 11:48 pm

pash detin... Sad , sikur po mblidhja guacka ne mes te nates, Rolling Eyes

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 11:49 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pash detin... Sad , sikur po mblidhja guacka ne mes te nates, Rolling Eyes
se shpejti do besh rruge Razz :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 11:50 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
pash detin... Sad , sikur po mblidhja guacka ne mes te nates, Rolling Eyes
se shpejti do besh rruge Razz :gaga:

qyqa ku do shkosh moj?
aman vetem mos mu mbyt ne det.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni pare ne enderr.   cfare keni pare ne enderr. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare keni pare ne enderr.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: