Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_voting_barCfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare keni pefituar prej forumit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

Cfare keni njohur prej forumit?
Te dashurin?dashuren
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap0%Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Shoke/shoqe
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap64%Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 64% [ 9 ]
Ckemi? Ca ben? Mire?
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap21%Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Asnje
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_lcap14%Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Totali i votave : 14
 

AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:06 pm

Child In Time shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Kete teme e kishte hap fefja ne nje forum tjeter, dhe me pelqeu shume ndaj dhe po e hap edhe ktu.

ua tema fefes..haha ca kujtimesh plakooo, sa pergjigje gallat ka pas atje Laughing

asigje plako,i kisha tkisha,thjesht kam shty kohen time dhe jam argetu n`max Laughing

te rocku.. Razz ahahaha atje po qe kishte pergj. gallat Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 5:03 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Kete teme e kishte hap fefja ne nje forum tjeter, dhe me pelqeu shume ndaj dhe po e hap edhe ktu.

ua tema fefes..haha ca kujtimesh plakooo, sa pergjigje gallat ka pas atje Laughing

asigje plako,i kisha tkisha,thjesht kam shty kohen time dhe jam argetu n`max Laughing

te rocku.. Razz ahahaha atje po qe kishte pergj. gallat Razz

eh normal Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 5:40 pm

thjesht kaloj kohen duke fol me anetart duke iu pergjigjur temave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 5:41 pm

new friends
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 4:27 pm

friends
amoren timeeee
edhe sherre Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 7:19 pm

shoke shoqe sh te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:17 pm

te dashuren :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:18 pm

luleshtrydhen siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:19 pm

hihihihhi dashurin time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare keni pefituar prej forumit?   Cfare keni pefituar prej forumit? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare keni pefituar prej forumit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: