Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcap17%mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcap29%mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcap31%mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcap23%mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.

Shko poshtė 
+17
anisa
LaLuC-I
angel boy
Lacuna_Coil
saturno
Darkangel
alex_anto
bituku85
Rej
Blue Paradise
Child Of Darkness
Endi
fefe_
3bla
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
don corleone
21 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 9:55 pm

imagjinoj
ollam amsterdam ajo kafshon buzen
dhe ti ja ben hammm
Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 10:04 pm

doni shkruajti:
imagjinoj
ollam amsterdam ajo kafshon buzen
dhe ti ja ben hammm
Razz Razz Razz

avash avash se mos ta bej gjak buzen Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:38 pm

me nje bashkeshort super te mire qe e dua dhe me do....dhe me dy binjakė ne krahe nje une nje ai :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: