Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcap17%mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcap29%mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcap31%mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcap23%mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_lcapmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_voting_barmbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.

Shko poshtė 
+17
anisa
LaLuC-I
angel boy
Lacuna_Coil
saturno
Darkangel
alex_anto
bituku85
Rej
Blue Paradise
Child Of Darkness
Endi
fefe_
3bla
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
don corleone
21 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 12:49 pm

MBYLL SYTE E SHOH I GOC SI CILJETA PO AMA E NDERSHME NE KULM SA DU TA KAP AJO IKEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 5:44 pm

un po i mbyll po nuk po shoh gje confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitormbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 5:53 pm

don corleone shkruajti:
MBYLL SYTE MIRE QE I HAPA SE DESH JA FUTA PEMES :gaga:
hahaha
mbyll syte dhe shoh nje shume te madhe parash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 6:01 pm

ShOf veTEn TimE.mE 1 RoLeX 3000 euro.ME 1 LamORgini.ME 1 tE dAsHuR qE e Ka ZiLI BraDD pITT.BOLL sE u LoDhA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:36 pm

Me 1 qe e du shummmmm fareeeee duke dal me makin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:18 pm

un qe hap deren me celes dhe hy ne nje super shtepi...nderrohem dhe filloj te bej dreken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:22 pm

duke pi cafe te rock cafe ose mediterranio nese takoj 2 shok !

dmth nuk arrij te imagjinoj mbas 1 ore , ju imagjinoni jeten lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:25 pm

uau shume e bukur e ardhmja ime! Super, super!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 1:20 pm

qenka e bukur kjo e ardhmja dy gjera shof Olten dhe Jack Daniel's
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 4:04 pm

Erresire Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 4:06 pm

eehhh... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 4:09 pm

thjesht te lumtur me dike :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 11:45 pm

Darkangel shkruajti:
qenka e bukur kjo e ardhmja dy gjera shof Olten dhe Jack Daniel's

sju nda jacku ktij

un shoh veten time duke ec me enean :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 11:47 pm

shofe...veten e ime me njonen dor per dore lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 12:00 am

sh mire e shoh,shsh mire,me punen qe dua,me njeriun qe dua,me familjen time,euuuu po nuk mendoi njeriu pozitivisht per veten,nuk ka kush ta bej nejri tjeter

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 12:10 am

e imagjinoj sikur kam mbaruar shkollen jashte shtetit , dhe kam nje pune shume te mire.
kur te kthehem ne shqiperi takoj njerzit qe dua qe jane te afermit.Disa shoqe(lacunen ... etj) dhe shoke qe miqesia jone i ka rezistuar largesise dhe kohes.
tani me duhet te hap syte qe ta shkruaj ne forum hahahh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Marionette`s Word
Adoleshent
Adoleshent
Marionette`s Word

Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 27
Vendndodhja : In Marionette`s World
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/02/2009

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 12:13 am

jeten time e imagjinoj ne itali,me vllain tim qe kam 4 muj pa e pa,me shkollen e mbaruar ,dhe me njerin per krah....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 12:16 am

anisa shkruajti:
e imagjinoj sikur kam mbaruar shkollen jashte shtetit , dhe kam nje pune shume te mire.
kur te kthehem ne shqiperi takoj njerzit qe dua qe jane te afermit.Disa shoqe(lacunen ... etj) dhe shoke qe miqesia jone i ka rezistuar largesise dhe kohes.
tani me duhet te hap syte qe ta shkruaj ne forum hahahh


he mehe ti,avash,e ca do te thush me kte ti???? po une ja per inatin tend,mbrapa teje do vi dhe ktu srri,ca do besh?? tongue Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 12:26 am

Lacuna_Coil shkruajti:
anisa shkruajti:
e imagjinoj sikur kam mbaruar shkollen jashte shtetit , dhe kam nje pune shume te mire.
kur te kthehem ne shqiperi takoj njerzit qe dua qe jane te afermit.Disa shoqe(lacunen ... etj) dhe shoke qe miqesia jone i ka rezistuar largesise dhe kohes.
tani me duhet te hap syte qe ta shkruaj ne forum hahahh


he mehe ti,avash,e ca do te thush me kte ti???? po une ja per inatin tend,mbrapa teje do vi dhe ktu srri,ca do besh?? tongue Razz

atehere u vendos do ikim te dyja dhe kur te kthehemi ne shqiperi te thone njerzit : " keto te dyja njihen qe ne klase te pare".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 12:51 am

mbyll syt dhe shikoj anisen miii,qe mtho:futu ne rradh bli ca pica se na pret pedagogja ne msim dhe icik.
hahahaahaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 1:24 am

te jesh ne shtepi
te jesh fut ne internet dhe te mendosh per rradhen qe behet te picat ne shkoll
hera 1 qe lexoj
sa per kte problem , un e kam zgjidh , i jap lek shoqes se banges dhe me blen ajo lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 1:55 am

sa tallen kto robt te kjo tema ncncnc
uii sa bukur e imagjinojjj..sdu ta them sdu, e kam per vete Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 2:06 am

droge ... makina lluksuze ..... femra ...... jo une se bej shaka po nje tip qe njfo une... e njef dhe dikush tjeter ne kete forum ate tipin... lol!
me ta be shak 2 milio leke :gaga: ... prap ai tipi :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 2:07 am

confused

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 9:53 pm

fefe_ shkruajti:
te jesh ne shtepi
te jesh fut ne internet dhe te mendosh per rradhen qe behet te picat ne shkoll
hera 1 qe lexoj
sa per kte problem , un e kam zgjidh , i jap lek shoqes se banges dhe me blen ajo lol

esht shum me e thell se cmund ta imagjinosh ti fefe Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.   mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: