Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcap17%VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcap29%VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcap31%VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcap23%VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 VIDEOKLIPI I PREFERUAR

Shko poshtė 
+21
alex_anto
Nightmare
sOnatica
Blue Paradise
Lacuna_Coil
Burzgoroth
Mars
SupergirL
odise
terenc
Slash
Child In Time
Darkangel
total overdose1
toni'world
Rej
bituku85
don corleone
rapper_girl
hot_spicy
AURORA BOREALIS
25 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:44 am

eh edhe un, e kam degjuar dhe pare me dhjetera here sot
sa mizore esht jeta..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:46 am

shum,por ama e ke degjuar ca thot ne fund ajo?
esht shuumm kuptimplot,megjithse s ekupton njeri Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:47 am

if i could start my life all over again i would made exact the same choises as i made

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?


Edituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Tue Mar 17, 2009 12:49 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:48 am

Child In Time shkruajti:
if i could start my life all over again i would made excast the same choises as i made

yyessssss,une vdes per kte fraz,........dhe sipas kokes time i kam dhen nje shpjegim Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 12:49 am

hah t`kuptoj Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 7:52 pm

When you're gone - avril lavigne me ka ngel fiksim qe heren e pare qe e kam pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 4:09 pm

nje nga videoklipet me tbukur ever...m`pelqen shum ajo pjesa kur ben dashuri me veten..dhe pjesa e pyllit

Pink -Sober_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 1:55 pm

dhe ky tjetri...(jan amatoreskpor qe po punoj per te nxjerr nja 2-3 te tjere)


_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 14, 2011 1:13 pm

M'pelqe shum video e kenges Stan qe e kendon Eminem dhe Dido
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VIDEOKLIPI I PREFERUAR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: