Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcap17%VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcap29%VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcap31%VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcap23%VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_lcapVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_voting_barVIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 VIDEOKLIPI I PREFERUAR

Shko poshtė 
+21
alex_anto
Nightmare
sOnatica
Blue Paradise
Lacuna_Coil
Burzgoroth
Mars
SupergirL
odise
terenc
Slash
Child In Time
Darkangel
total overdose1
toni'world
Rej
bituku85
don corleone
rapper_girl
hot_spicy
AURORA BOREALIS
25 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 8:16 pm

novembre rain - guns n roses
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 8:52 pm

ka ca,sbej dot dallim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 6:32 pm

at the gates-blinded by fears
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 6:59 pm

ka shum ne fakt po ma shum me pelqen-who knew-pink dheeeeeee
.......................... Rolling Eyes join me-him
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 4:18 pm

Child In Time shkruajti:
ku ka si ky videoklip me lla

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 6:34 pm

nje nga vidioklipet qe mpelqen shuum esht ky Smile . esht shuum domethenes...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 6:46 pm

girlfriend -avril lavigne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 10:54 am

total overdose1 shkruajti:Mother north - how can they sleep while their beds are burning ?
Mother north - your fields are bleeding... :D :D :D

maroj per kte kengen edhe per kte videoclipin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 12:22 am

ju lutem ju lutem shifeni kete zemren e vogel un e adhuroj zerin e saj shumeeeeeeeeeeeeeee
https://www.youtube.com/watch?v=uv5_PnASurg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 12:28 am

ueeeeeeee per zotin cfar zeriii,ma hoqi trurin :duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica


Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 33
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:53 pm

Evergrey-"A Touch of Blessing"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VIDEOKLIPI I PREFERUAR   VIDEOKLIPI I PREFERUAR - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 12:49 am