Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcap17%sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcap29%sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcap31%sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcap23%sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa manjake jeni per gjerat tuaja?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

sa manjake jeni per gjerat tuaja?
aspak
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcap19%sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap
 19% [ 5 ]
shume
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcap50%sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap
 50% [ 13 ]
aq sa me lejohet
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcap15%sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
pak
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_lcap15%sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
Totali i votave : 26
 

AutoriMesazh
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:35 pm

me teper se manjak.. ne shpi sguxon njeri as te rrugulloje dhomen time pa me pyetur mua..me pare ska qen kshu ne fakt po fatmiresisht gjerat kane ndryshuar...me pare kontrollonin xhepat mcftas dhe gjenin nga 2 paketa..
1her me kan gjet mall po e rrugullova ne moment mhb mgjths nuk besoj ta ken hang ate rreng.
gjths tani nuk guxon njeri as te me preki as celularin....(gje e mire kjo)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:43 pm

jam shum manjak 1te gjeli i flokve 2te telefoni dhe 3trre kur me prekin celcat e netit booo sa inat i kam kur mi prekin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:47 pm

jam pak. nuk dua qe te mi kapin gjerat e mia.
psh celin, msn, forumin i kam me kod dhe nuk mi kontrollojne dot.
por gjerat e tjera me rendesi per mua i fsheh mire dhe nuk i gjejne dot keta te shpise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa manjake jeni per gjerat tuaja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: