Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcap17%sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcap29%sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcap31%sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcap23%sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
hot_spicy
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
Darkangel
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
angel boy
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
Child In Time
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
rapper_girl
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
Mars
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcapsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_voting_barsa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa manjake jeni per gjerat tuaja?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

sa manjake jeni per gjerat tuaja?
aspak
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcap19%sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap
 19% [ 5 ]
shume
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcap50%sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap
 50% [ 13 ]
aq sa me lejohet
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcap15%sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
pak
sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_lcap15%sa manjake jeni per gjerat tuaja? I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
Totali i votave : 26
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 9:28 pm

Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorsa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 9:31 pm

Se kuptoj ket temen scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorsa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 10:04 pm

nuk me pelqen te mi marrin gjerat pa leje dhe sidomos celin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorsa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 10:09 pm

kam bezdi kur mi marin gjerat pa me then,po jo se e bej te madhe punen.nuk jam shum e fiksume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 10:14 pm

edhe une shuum bezdi e kam,me mir dhuroj vete me gjith zemer dicka timen se sa tmi prekin pa dijenin time.
megjithate sjam shum manjake,ose me mire jam aq sa me lejohet,se po te bertas e gerthas,kot e kam vetes i bej dem.........

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 2:35 am

shuuuuuuuuum, megjithse egoiste do ishte fjala me e sakt per mu

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 2:54 am

cel kam vdekje kur ma marrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 29
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 8:17 am

aspak..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
--( sea angel )--
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
--( sea angel )--

Male
Numri i postimeve : 8
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti dhe cdo gje qe ka lidhje me ujin
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 10/11/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 7:17 pm

une jam shume manjak kur me merr dikush dicka qe e do per luks apo per qejf por ja bej hallall atij qe ka nevoje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DARK LOVE
Adoleshent
Adoleshent
DARK LOVE

Male
Numri i postimeve : 16
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/11/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 2:16 am

aq sa me lejohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 4:58 pm

pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flori
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 4
Vendndodhja : Liverpool
Hobi : kitare
Koha e lire : gjueti :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 2:14 pm

shuuuuuuuuuuum.megjithse do e quja posesiv madje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 7:52 pm

aspak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 7:55 pm

pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 28
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 11:58 pm

Nuk jam ndonje tip qe i lcoj shume gjerat e mija po jo se jam i fiksuar...[u][b][quote]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorsa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 12:16 am

nuk dua qe te mi prekin gjerat pa leje,po as maniak nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 3:21 pm

VarET per CA gjeJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 6:03 pm

jam cik jam
e kam vdekje kur me merr celin motra vogel per te luajtur Mad apo kur me hapin dollapin ku kam rrobat dhe syrtarin ku mbaj gjerat e mia, e kam vdekje kur ma hapin pa leje Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 6:05 pm

e dashura , gjeja ime quhet apo jo ?
haha
ateher shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 6:08 pm

sduroj dot kur me ka[pin gjanat e mia.....sidomos kur me kerkojn cel...baaaaah e kam vdekje.....po qe per xheloze pastaj hmmmmmm jam shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 27
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 7:00 pm

vetem per gjerat ma te rendesishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enio
Adoleshent
Adoleshent
enio

Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 27
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 7:05 pm

ne disa gjera ose ne ato me te rendesishmet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 12:44 pm

VARET SE PER CA GJERASH.NE PERGJITHSI SDUROJ DOT KUR MI MARRIN TE TJERET..... Mad Mad DHE I DU GJTHM TE JEN NE RREGUUUUUUULL Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 2:45 am

hmm okej varet ca gjeje esht dhe varet kush e kerkon (ditarin prsh sja le asnjerit per asnje arsye ne bot),
e kan bezdi kur me kontrollojn dollapet, sirtaret, cantat, celin, edhe pse skam gje per te fshehur

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:31 pm

varet per cfare gjerash behet fjale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
sa manjake jeni per gjerat tuaja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa manjake jeni per gjerat tuaja?   sa manjake jeni per gjerat tuaja? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa manjake jeni per gjerat tuaja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: