Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcap17%me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcap29%me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcap31%me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcap23%me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
me vjen keq... - Faqe 4 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 4 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 me vjen keq...

Shko poshtė 
+24
bituku85
angel boy
Rej
3bla
*...BE YOURSELF...*
Slash
Child In Time
hot_spicy
AURORA BOREALIS
dead angel
Darkangel
Child Of Darkness
Mars
play_boy
saturno
odise
Endi
angel_wolf
erind
Blue Paradise
Lacuna_Coil
rapper_girl
fefe_
don corleone
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:33 pm

sa seriozisht e more ti
un ja futa kot , mendimi par qe me erdhi
ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 30
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:34 pm

kush tha qe e moraq seriozisht dhe ti nejse ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:35 pm

nga pergjigja qe me dhe atje
njs line kte mhb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 30
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:37 pm

e lash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:38 pm

me vjen keq qe kjo me paska marr inat (me duket lol)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 30
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:39 pm

mvjen shume shume keq qe ky robi lart po keqkuptohet(kush te ka mare inat ty re cun)??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 10:34 pm

me vjen keq qe sdo rri ne net me sh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 10:39 pm

me vjen keq kur kujtoj 1 gje qe me than para 30 min
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 10:41 pm

mvjen keq qe tani me duhet te iki ne shpi,vtm 1 kat me lart Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 4:11 am

mvjen keq qe po ngel

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 2:25 pm

Child In Time shkruajti:
mvjen keq qe po ngel
edhe mua Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 6:29 pm

me vjen keq se kam krijuar ca situata koti ne jeten time...por nuk doja

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me vjen keq... - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 6:54 pm

ME VJEN KEQ
QE ZYSHES SE GJOGRAFISE JA DH***** SOT KUR THA DO TVE MUNGESE SE I THASH MORA LEJE TE NENDREJTORESHA tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:48 pm

me vjen keq qe nuk isha me hotin shpar Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:50 pm

me vjen keq qe kjo detyra e informtikes po me del kot fare...me acaroi...o xhen e ke ber mi????? Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:51 pm

une heq dor nga informatika se ma nxiu.....ti rri se je rehat Mad

megjithte e kam ba icik

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me vjen keq... - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:55 pm

Me vjen keq qe u ndava dhe erdha ktu Evil or Very Mad Du ti jem sa me afer mgjth se du Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 1:00 pm

S.A.M shkruajti:
Me vjen keq qe u ndava dhe erdha ktu Evil or Very Mad Du ti jem sa me afer mgjth se du Evil or Very Mad
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 7:38 pm

me vjen keq qe nuk jam me dike ne kto momente Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 7:43 pm

me vjen keq kam nje linje cope cope
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 7:44 pm

me vjen keq qe nuk mund ta knaq kte siper cdo sek Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 7:51 pm

me vjen qe smunda te dal shpar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:13 pm

me vjen keq qe u zuna me 1 se me prishi pun robsoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:19 pm

me vjen keq qe se takova dot fefen Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:36 pm

ME VJEN KEQ QE TE MARTEN KAM DY PROVIME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

me vjen keq... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me vjen keq...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» vjen nje moment dhe....
» uroni per gjera te tjera,,per festa ose gje tjeter
» mister x vjen ketu per ju
» cfare pretendoni nga viti qe vjen?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: