Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcap17%me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcap29%me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcap31%me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcap23%me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
me vjen keq... - Faqe 2 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 2 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 me vjen keq...

Shko poshtė 
+24
bituku85
angel boy
Rej
3bla
*...BE YOURSELF...*
Slash
Child In Time
hot_spicy
AURORA BOREALIS
dead angel
Darkangel
Child Of Darkness
Mars
play_boy
saturno
odise
Endi
angel_wolf
erind
Blue Paradise
Lacuna_Coil
rapper_girl
fefe_
don corleone
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 9:36 pm

mvjen keq qe sika dje atje ku doja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 10:00 pm

me vjen keq qe skam mundsi te shkoj ne el SadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 10:14 pm

me vjen keq per rapperin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 11:29 pm

me vjen keq per antaret angel wolf dhe darkangel LaughingLaughing
hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitorme vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 11:32 pm

me vjen keq qe nji cun ke klasa ime perfundoi ne drejtori kot i shkreti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:12 pm

me vjen keq qe jam smur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 11:26 pm

me vjen keq qe kam njerez ne shpi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 11:29 am

me vjen keq qe kam shum pa folur me 1 shoqe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:53 pm

me vjen keq qe i kane marr celin the doctor 2000 No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 28
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:57 pm

ME VJEN KEQ QE ESHTE E DIELE DHE JAM NGRITUR NE OREN 7 EHEHE SA KEQ ME VJEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorme vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:58 pm

me vjen keq qe nuk kam lek ne cel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:09 pm

there with out me shkruajti:
me vjen keq qe nuk kam lek ne cel
edhe mua me vjen keq qe skam lek ne cel Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:33 pm

as un nuk akm cel fare dhe as lek ne cel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:53 pm

me vjen keq qe se kam ne klase kte lart Sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me vjen keq... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 2:04 pm

me vjen keq qe e takoj vetem ne pushim lacunen time.... Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 2:05 pm

ke koh qe je lidh me xhenin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 2:20 pm

kemi ca qe ne vit te par apo dyt.
lidhja funksjonon por si gjith ciftet kemi probl. tona.shyqyr sna e kan marr vesh ato te shpis.vetem kam frike do u bie si bomb kur ta propozoj hotin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me vjen keq... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 2:21 pm

thuaja me takt ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 8:43 pm

me vjen keq qe jam e lodhur No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:21 am

me vjen keq qe interi doli 6 pik para
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorme vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:27 am

me vjen keq qe fefes i vika keq ,po mu me behet qefi per interin se jam me interin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:27 am

fefe_ shkruajti:
me vjen keq qe interi doli 6 pik para

ua mu po mvika mir :D

mvjen keq qe sot kam msu shum pak Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:29 am

me vjen keq qe kto te dyja jan me interin dhe se kan kuptu se ca skuadre eshte me verte interi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorme vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:34 am

me vika keq qe fefe e vriska shum trunin per pun skuadrash, apo ven lloto ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:40 am

per lloto u dogja qe ne drek un
por tani me vjen inat per milanin , qe doli interi i 1 !
eshte pun tifo , jo llotosh ne kte rast !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
me vjen keq... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me vjen keq...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: