Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcap17%me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcap29%me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcap31%me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcap23%me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
me vjen keq... - Faqe 5 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 5 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 me vjen keq...

Shko poshtė 
+24
bituku85
angel boy
Rej
3bla
*...BE YOURSELF...*
Slash
Child In Time
hot_spicy
AURORA BOREALIS
dead angel
Darkangel
Child Of Darkness
Mars
play_boy
saturno
odise
Endi
angel_wolf
erind
Blue Paradise
Lacuna_Coil
rapper_girl
fefe_
don corleone
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:36 pm

me vjen keq per melun Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:43 pm

ME VJEN KEQ QE SJAM PAK ME E MADHE SEPSE SDO ISHA TE SHPIA IME TASHI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:45 pm

me vjen keq qe skam patent Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:56 pm

me vjen keq qe te tjeret skane me besim tek une
me vjen shume shume keq Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:57 pm

me vjen keq por duhet te dal nga ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 2:40 pm

ME VJEN KEQ QE KY FORUM DO MBYLLET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 2:43 pm

me vjen shum keq per veten time qe msova aq shum per gjera koti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 2:55 pm

Nightmare shkruajti:
me vjen shum keq per veten time qe msova aq shum per gjera koti.

haha kshu thoja dhe un pasi mbarova maturen

me vjen keq qe jam me sezon pale

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 2:56 pm

me vjen keq per veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:01 pm

me vjen keq qe arli esht me sezon, me vjen keq dhe per motren time se dhe ajo me sezon eshte Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:02 pm

Nightmare shkruajti:
me vjen keq qe arli esht me sezon, me vjen keq dhe per motren time se dhe ajo me sezon eshte Sad

edhe mu mvje keq per tgjith ata qe jan me sezon, esht periudha me idiote qe mund tkaloj 1 rob.. thnx ylli te puth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY

Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:10 pm

mvjen keq qe jam me sezon Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:11 pm

me vjen keq qe sika dot te kryqi kur, do kisha mar 10 mij lek Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:12 pm

mvjen keq per veten qe smund te shijoj pushimet e mia sic duhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 1:58 pm

me vjen keq qe ndodh gjthm e njejta gje
me vjen keq qe jemi gjthm kshu pesimiste
me vjen keq qe duhet te mbaj fjalen ksaj here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
me vjen keq... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me vjen keq...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: