Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcap17%me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcap29%me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcap31%me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcap23%me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
me vjen keq... - Faqe 3 I_vote_lcapme vjen keq... - Faqe 3 I_voting_barme vjen keq... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 me vjen keq...

Shko poshtė 
+24
bituku85
angel boy
Rej
3bla
*...BE YOURSELF...*
Slash
Child In Time
hot_spicy
AURORA BOREALIS
dead angel
Darkangel
Child Of Darkness
Mars
play_boy
saturno
odise
Endi
angel_wolf
erind
Blue Paradise
Lacuna_Coil
rapper_girl
fefe_
don corleone
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitorme vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:42 am

me vjen keq per fefe qe i qenka djeg llotoja.
fat heres tjerer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:58 am

mvjen keq qe milani humbi!!mvjen keq mvjen shuuuuum keq! Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 1:39 am

qe skam 1 shoqe online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 10:35 pm

me vjen keq per fefen qe i paskan humb ca lek :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 11:38 pm

hmm...me vjen vertet shum keq... Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 12:56 am

qe kam rene nga mesimet Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 1:25 am

qe sjam aty ku do doja tisha...me motlen time Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorme vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 1:41 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
qe sjam aty ku do doja tisha...me motlen time Sad
cke ti
je me lalin tat te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 1:00 pm

qe kam kohe qe nuk takoj nje person!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 2:49 pm

me vjen keq per presorin e letersise
gjithashtu me vjen keq per ate qe tha be yourself Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me vjen keq... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 28
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 3:39 pm

Per fjalet qe s'ti thash dhe puthjen qe s'ta dhash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 9:56 pm

me vjen keq per ca gjana qe bana sot edhe qe me kushtuan shum shtrenjt Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 10:01 pm

me vjen keq per 1 prb qe shqetson yllin tim qe ndodhet siper Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 10:04 pm

mvjen keq qe jam kaq idiote dhe qe tgjitha i baj gabim
mvjen keq qe sdi tmaj 1 shok se gjithmon do baj gabime edhe do e humbas
mvjen keq qe egzistoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 10:24 pm

me vjen keq qe kjo siper po flet kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 10:30 pm

...qe sjan gjerat si me pare me disa persona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 10:34 pm

qe ishte kaq e keqe dita e sotme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 10:39 pm

Endi shkruajti:
mvjen keq qe jam kaq idiote dhe qe tgjitha i baj gabim
mvjen keq qe sdi tmaj 1 shok se gjithmon do baj gabime edhe do e humbas
mvjen keq qe egzistoj

moj ti cjane kto fjale moj Mad:x
je nje nder njerezit me te mir ne bote dhe e meriton te jesh
mos te shoh te shkruash me kshu budallalliqesh
uroj te rregullohet ajo pune
tdshshshsh te puth
mos mu mrz me, do vi te te rrah po te pash me kshu fjalesh Wink
te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 16, 2008 11:00 pm

Endi shkruajti:
mvjen keq qe jam kaq idiote dhe qe tgjitha i baj gabim
mvjen keq qe sdi tmaj 1 shok se gjithmon do baj gabime edhe do e humbas
mvjen keq qe egzistoj


Shocked Shocked Shocked Shocked ca thu kshu mi endii..ncncncnc'
ti je e govel akoma...do vije koha qe do kuptosh vertet se cfare eshte e mire dhe se cfare eshte e keqe...keshtu qe mos u merzit...se jeta vazhdon..te gjithe bejme gabime Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 12:17 am

Endi shkruajti:
mvjen keq qe jam kaq idiote dhe qe tgjitha i baj gabim
mvjen keq qe sdi tmaj 1 shok se gjithmon do baj gabime edhe do e humbas
mvjen keq qe egzistoj

ej mos me shkruj mo kshu komentesh m la...ca jan kto gjona qe shkru ti..a ka goc flori je ti kot ste kam si moter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 1:01 am

ME VJEN KEQ QE NUK PATA KOH PER TE IK TE RROKU SOTTT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:03 pm

me vjen keq qe shkuan punet deri ktu No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:26 pm

mvjen keq per kalamanin e adit :D se bej shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:27 pm

me vjen keq qe saturno do e pranonte kalamanin e vet homoseksual
mgjth deri sa te jet be me kalama do ket ndryshu mendim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:31 pm

e po me duket se un su pergjigja ashtu thashe sdua ta mendoj se ca do beja lexoje mire........ edhe pastaj mos ji kaq paragjykues.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
me vjen keq... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: me vjen keq...   me vjen keq... - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me vjen keq...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: