Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcap17%vjen nje moment dhe.... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcap29%vjen nje moment dhe.... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcap31%vjen nje moment dhe.... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcap23%vjen nje moment dhe.... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
hot_spicy
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
Darkangel
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
angel boy
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
Child In Time
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
Blue Paradise
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
rapper_girl
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
Mars
vjen nje moment dhe.... I_vote_lcapvjen nje moment dhe.... I_voting_barvjen nje moment dhe.... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 vjen nje moment dhe....

Shko poshtė 
+19
H_boy354
Smack-u El
Dhuri
Nightmare
Big_Boss
anisa
fefe_
Child Of Darkness
0014 Sex De Fer
Soldier Of Fortune
don corleone
Lacuna_Coil
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
Casino Royale
odise
*...BE YOURSELF...*
hot_spicy
23 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 4:07 pm

....gjithcka rregullohet cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorvjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 4:09 pm

...Lulja vyshk !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 4:23 pm

...petalet bien dhe ne pranvere cel lule e re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:22 pm

edhe ndihesh e lodhur shume fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:36 pm

............te flihet gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale

Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:37 pm

kur e bukura behet realitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:41 pm

vjen nji moment dhe duhet me msu.. Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale

Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:43 pm

vjen nje moment qe shperblehesh per cfar ke ber
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:45 pm

Casino Royale shkruajti:
vjen nje moment qe shperblehesh per cfar ke ber

jo gjithmon vjen ky momenti

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale

Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:47 pm

mase per mua po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:48 pm

mbahet qefi

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale

Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:49 pm

Wink

vjen nje moment qe duhet e besh dicka qe se ke deshir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:50 pm

vjen nji moment kur do te shprehesh por s`mundesh

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale

Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:51 pm

vjen nje moment qe pelqen dike po se si te duket tja thuash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:53 pm

sa keq Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale

Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:54 pm

hahahahhaha por kur i thua si i behet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:55 pm

provohet iher pastaj e shef vet ca ndodh Razz
come on sjam fallxhore Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Casino Royale

Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:57 pm

tvjen nje mp pa e marr vesh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 5:59 pm

....hyn prape ne forum se ske ca ben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 9:51 pm

.....te del gjumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 9:53 pm

jeta merr nje drejtim krejt te pamenduar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 6:34 pm

...vjen orari per te dal xhiro :duartrokitje: Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 10:06 pm

vjen nje moment dhe t merziten tgjitha ca ke adhuruar me par

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vjen nje moment dhe.... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 10:09 pm

vjen nji moment dhe smbetet me asgje ku tkesh besim heh

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 10:29 pm

....ai moment kalon perseri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
vjen nje moment dhe.... Empty
MesazhTitulli: Re: vjen nje moment dhe....   vjen nje moment dhe.... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vjen nje moment dhe....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: