Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcap17%Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcap29%Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcap31%Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcap23%Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
hot_spicy
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
Darkangel
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
angel boy
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
Child In Time
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
rapper_girl
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
Mars
Hapa dollapa - Faqe 25 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 25 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 25 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Hapa dollapa

Shko poshtė 
+24
odise
play_boy
aurel_m131
Tarjaholic
smart devil
spartaku
free spirit
almir_metallica_4ever
SupergirL
Stone_Angel
MaRgOt
angel boy
LiKe A sTaR
Blue Paradise
Endi
fefe_
RioT
rapper_girl
Darkangel
Child In Time
Lacuna_Coil
Mars
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutoriMesazh
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 1:38 pm

u rrofsh akullore po me hahet tani,le dhe une nje tj per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:16 pm

e marr me gjith kenaqsidhe le nji liber te dante aligerit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:55 pm

marr librin e dante aligerit dhe lej nje 100 mileksh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 9:44 pm

..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 9:46 pm

mar 100 lekshin e play_boy dhe lej nji red bull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 9:54 pm

e marr me gjith qef redbullin dhe lej nje tl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 10:04 pm

e mar tl
lej nje kukull Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 10:08 pm

mar kukullen dhe lej nje biciklet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 1:59 am

marr bickleten dhe le nje motorr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 2:08 am

ueeeeeeeeeee rrofsh, marr motorrin dhe sle asigje se me dhimbsen tgjitha Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 2:12 am

iiiiiiiiiii po mu miiiiii Sad hihhihihihihi
un marr kte asgje dhe le nje nje kulet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune


Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 8:56 am

hmmmmsi ka mundesi qe me vine mua pikerisht ato gjerat qe dua
po e marr kuleten vetem po qe e mbushur me leke ne te kundert ia le atij qe do vi mbrapa meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 1:31 pm

e marr un dhe le nje nr eagle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 7:58 pm

marr nr engel
edhe lej nje qese bari (ashashi)hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 8:02 pm

MARR QESEN E BARIT DHE LEJ NJE MILKAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 8:03 pm

ai milka po sa e mire qe eshte
ej po ke milke S.A.M (milken)apo cekollaten e ?????????? scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 8:09 pm

MILKEN COKOLLATEN MOJJJ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 8:10 pm

mir me lale e pranojme ca do ti nga une tani hape goje fol hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 8:12 pm

UN DUA CELULAR TE RI... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 8:14 pm

une kam ngel per vete me tel vk se ma vollen ate te mirn hahaha kjo dashka tel te mir hajd se po ta jap nje tel vl hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Hapa dollapa - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 25 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hapa dollapa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 25 e 25Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: