Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Hapa dollapa Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Hapa dollapa Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Hapa dollapa Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Hapa dollapa Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Hapa dollapa Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Hapa dollapa Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Hapa dollapa Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Hapa dollapa I_vote_lcap17%Hapa dollapa I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Hapa dollapa I_vote_lcap29%Hapa dollapa I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Hapa dollapa I_vote_lcap31%Hapa dollapa I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Hapa dollapa I_vote_lcap23%Hapa dollapa I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
hot_spicy
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
Darkangel
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
angel boy
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
Child In Time
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
Blue Paradise
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
rapper_girl
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
Mars
Hapa dollapa I_vote_lcapHapa dollapa I_voting_barHapa dollapa I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Hapa dollapa

Shko poshtė 
+24
odise
play_boy
aurel_m131
Tarjaholic
smart devil
spartaku
free spirit
almir_metallica_4ever
SupergirL
Stone_Angel
MaRgOt
angel boy
LiKe A sTaR
Blue Paradise
Endi
fefe_
RioT
rapper_girl
Darkangel
Child In Time
Lacuna_Coil
Mars
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:48 pm

dmth lini 1 gje per ate mbrapa
dhe merrni ate qe ju ka lene ai para


dmth
per ate mbrapa 1 kanace coca cola

_________________
Hapa dollapa Img1


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Tue Jul 22, 2008 3:06 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 1:17 pm

po e marr vete kancen e koles dhe po ju le nje stilolaps

Vazhdojeni pak edhe kete loje tani.

_________________
Hapa dollapa Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 8:13 pm

marr stilolapsin dhe le nje laps!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 8:29 pm

Marr lapsin se e dua te plotesoj nje fjalekryq e le nje pice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:07 pm

mmmm marr picen dhe le nje cd bosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:08 pm

e marr e mbush me kenge dhe le per kete poshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:09 pm

iii flm. e marr dhe jap nje flash me lojra (se vet nuk i luaj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:11 pm

As une po gjithsesi spo ta kthej doren Razz
Per ty dhurate nje liber qe duhet ta lex per vitin tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:18 pm

moos liber qe duhet lexuar per vitin tjetr. nejse shuum rrofsh se nuk i kam gjetur te gjith librat. Smile

per ty nje kenge pershendetse te The doors-people are strange (e kendova sooot Razz )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:20 pm

sh flm e marr kete kengen me ane te vesheve dmth Razz e per ty nje gote birre se vdes ti per ate :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:32 pm

ahhhh birraaaa. i piva ca sot, nje te lokali por nuk donin te ma jepnin Evil or Very Mad

per ty nje suko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:34 pm

Rrofsh mi,une aq dua se birrat ma shpifin
Mmm po te le nje pako kubeti tani qe te shoqerosh birren Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:40 pm

kubetit po i mar vet se kam koh pa ngren

po ju le nji cigare

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:41 pm

oo si shkojne ato. Razz

per kte posht nje fund te zi te bukur fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:42 pm

haha kam mi po ska gje po e marr

per ty nji bluze me system of a down

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:43 pm

iii rrofsh.

per ty nje me metallica megjithse e ke nje.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:49 pm

me metallicat skam kshuqe po e marr :D

te le nji cd me koncert live te iced earth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 9:50 pm

ueee shuuum thnx cheers (cfare gzimi une, sikur po e marr me verte Razz )


ty te ofro9j ca te duash ti per momentin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 10:22 pm

nje puthje

le nje trendafil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 10:23 pm

E marr une trendafilin
E le nje falenderim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 10:26 pm

po e marr ne meqe kam rradhen dhe po le nje cd bosh

_________________
Hapa dollapa Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 10:28 pm

E mora njehere nje cd bosh po po e marr prape,prape do i fus ca kenge e do e le per pasardhesin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 10:30 pm

ca kengesh i ke fut

une le nje printer

_________________
Hapa dollapa Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 10:33 pm

E marr une se skam
Per tj te marre ca te doje,qeras une tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 10:21 am

PO MARR PRA 1 COLA
JU LE NJE BIRRE Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Hapa dollapa Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hapa dollapa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 25Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: