Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcap17%Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcap29%Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcap31%Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcap23%Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
hot_spicy
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
Darkangel
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
angel boy
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
Child In Time
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
rapper_girl
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
Mars
Hapa dollapa - Faqe 24 I_vote_lcapHapa dollapa - Faqe 24 I_voting_barHapa dollapa - Faqe 24 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Hapa dollapa

Shko poshtė 
+24
odise
play_boy
aurel_m131
Tarjaholic
smart devil
spartaku
free spirit
almir_metallica_4ever
SupergirL
Stone_Angel
MaRgOt
angel boy
LiKe A sTaR
Blue Paradise
Endi
fefe_
RioT
rapper_girl
Darkangel
Child In Time
Lacuna_Coil
Mars
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 9:01 pm

lej nje pjate mar nje got uje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 12:33 am

le nje cel nokia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:46 pm

marr nokian dhe le nje laps sysh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:47 pm

marr nje laps sysh per motrren dhe lej nje paket cigare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:49 pm

e marr paketen edhe ia le atij mrapa se e kam lan duhanin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:51 pm

ja marr paketen atij qe ka len duhanin dhe i jap nje cekollat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:54 pm

kte po
e marr cashkollaten edhe le nji kaffe te shkurter pa sheqer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 8:00 pm

mar nje kafe te shkurter pa sheqer per shokun tim dhe per vete mar nje redbull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 8:02 pm

po neve sna le gja e???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 8:05 pm

ja po te jap nje kafe apo don me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 8:18 pm

ti edhe per kafen rrofsh
nji caj te nxehte fare per ate mas meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 8:33 pm

cajn jo shum te nzet re so do na perveloj hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 12:33 am

mar nje kafe nga play boy dhe i jap nje suko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 1:03 pm

marr sukon dhe le nje kapse flokesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 1:06 pm

e marr kapsen e flokeve edhe ja jap komshies
le komshien hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 1:11 pm

nuk e du komshien,le nje pal conversa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 1:16 pm

conversat ik edhe bliji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 1:20 pm

mos do shkosh ti me i ble?? Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 4:35 pm

mar nje korona e lej nje birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 4:43 pm

marr nje birre dhe lej 2milek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:56 am

e marr 2 milekshin dhe le nje faxolet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 1:32 pm

se marr se e kam alergji e le per kete poshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 1:33 pm

e marr ate qe le marsi edhe le nji disk te metallicave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 1:36 pm

e marr diskun e le nje tj te iron maiden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 1:38 pm

e marr edhe le nji akullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Hapa dollapa - Faqe 24 Empty
MesazhTitulli: Re: Hapa dollapa   Hapa dollapa - Faqe 24 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hapa dollapa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 24 e 25Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: