Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcap17%cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcap29%cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcap31%cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcap23%cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
Darkangel
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
angel boy
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
Child In Time
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
Mars
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_lcapcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_voting_barcfare keni shkruar ne bangen tuaj? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare keni shkruar ne bangen tuaj?

Shko poshtė 
+38
PiG-Pog-U
LaLuC-I
maria gracia
Slash
ToNI NbD
Venus
kitty
bituku85
AURORA BOREALIS
Rej
elbasanlli-puro
hot_spicy
toni'world
dead angel
vdekja_eshte_mundesia
the doctor 2000
Lacuna_Coil
Endi
RocK StaR
total overdose1
roxy
angel_wolf
DURRSAKU
Child In Time
RioT
Child Of Darkness
angel boy
Soldier Of Fortune
aurel_m131
metallica_death
ani
Mars
fefe_
play_boy
rapper_girl
Darkangel
odise
don corleone
42 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:21 pm

une kam shkruar :nuk jeni te mirpritur nese nuk keni shpirt adoleshent :D


Edituar pėr herė tė fundit nga don corleone nė Fri Oct 17, 2008 6:23 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:23 pm

s kam shkrujt asgje
vec ka vizatu nje zemer te madhe dhe nje emer ...... mrena saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:23 pm

kur kaa qene banga ime une nuk kisha shkruar asgje vetem kam piktuaruar.

1-emrin tim tribal
2-nje panter qe do e bej tattoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:23 pm

sa e do forumin ky
kisha ba nji vizatim gja ne bangen e vjeter po ime ndrova benge edhe nuk kam shkrujt asnjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:39 pm

ii sa teme e bukur :D:D:D:D:D:D
un kam shkruar te gjithe nick-et e anetareve qe kam perzemer :D:D
asgje tjeter
kurse vjet shkruaja tek banga G-unit, Eminem e ca te tjere se si mbaj mend mir madje jo vetem ne bange por edhe ne duar Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:40 pm

kam shkrujt play_boy adoleshentet kam shkrujt gjith emrat e te dashurave qe kam pas hihihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:41 pm

metallica me te madhe
pastaj skid row me te madhe anash
1 paket marlboro
lart fare: and justice fuck all

dhe ca gjera te tjera te vogla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:42 pm

Kete vit e kam bangen te paster fare,duket akull e re!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 6:43 pm

fefe_ shkruajti:
metallica me te madhe
pastaj skid row me te madhe anash
1 paket marlboro
lart fare: and justice fuck all

dhe ca gjera te tjera te vogla

kurse kte ikonen qe kam ven qe ne drek e kam shkrujt ne vit te 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 7:02 pm

kam shkrujt edhe ca gjona te tjera po nuk i trregoj se ka goca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 7:07 pm

i love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 7:31 pm

rren ani hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:18 pm

pseudonimin tim dhe shume grupe muzikor rock/metal/death
kam bo edhe 666 gjona te djallit etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 3:48 pm

kam be shkronjen A me tribal anash
13
pkl
666 + ylli me 6 cepa
kam be dy sy dhe posht ka shkrujt:shihe boten me syt e tu
edhe ca gjera te tjera qe sm kujtohen tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:28 pm

kete vit jam ne nje bange te re dhe kam bere deri tani vetem logon time dhe nje te shkruar nightwish, ndersa kjo ktu poshte eshte banga qe kam patur vitin e shkuar.

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Photo-10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:30 pm

Edhe ca rreshta nga whatching over me aty po ne nje version si ndryshe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:31 pm

Te banga jote apo te banga ime, se ato te banga ime jane rreshta ndryshe nga iced earth po jo nga watching over me, por nga melncholy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:34 pm

U po,keto i ngatarroj perhere une se kur i kendoj gjysmen e tekstit e kendoj te melancholy pastaj i fus refrenin e watching over me,me eshte fikksu keq fare e kshu e bej perhere!E tani duke e kendu me vete pasi lexova ato rreshtat e bera gabim prape,njs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 4:25 pm

ngela duke i renduar me laps nja 100 here emravet e anetareve te forumit qe kam perzemer se fshihen dhe un i shkruaj prap, i love u all :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 4:26 pm

rapper_girl shkruajti:
ngela duke i renduar me laps nja 100 here emravet e anetareve te forumit qe kam perzemer se fshihen dhe un i shkruaj prap, i love u all :D

po emri im eshte ne liste moj Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 4:27 pm

besoj se 1 nder te paret ne rradhe jam edhe une apo jo?:|P puuuc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 4:29 pm

angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
ngela duke i renduar me laps nja 100 here emravet e anetareve te forumit qe kam perzemer se fshihen dhe un i shkruaj prap, i love u all :D

po emri im eshte ne liste moj Razz Razz

No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 4:31 pm

rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
ngela duke i renduar me laps nja 100 here emravet e anetareve te forumit qe kam perzemer se fshihen dhe un i shkruaj prap, i love u all :D

po emri im eshte ne liste moj Razz Razz

No No


Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 4:32 pm

i pari eshte shefi :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 4:33 pm

edhe te dytet jane moderatoret eeee?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare keni shkruar ne bangen tuaj?   cfare keni shkruar ne bangen tuaj? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare keni shkruar ne bangen tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?
» cfare do te benit nqs prindrit tuaj do te divorcoheshin??
» sa here keni gabuar ne jeten tuaj?
» Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale :: Shkolla-
Kėrce tek: