Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcap17%sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcap29%sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcap31%sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcap23%sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
hot_spicy
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Darkangel
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
angel boy
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Child In Time
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
rapper_girl
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Mars
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_lcapsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_voting_barsa here keni gabuar ne jeten tuaj? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa here keni gabuar ne jeten tuaj?

Shko poshtė 
+39
Glamours' Master
Nightmare
LaLuC-I
123bla returns
angel boy
terenc
savior
RioT
maria gracia
bituku85
Rej
elbasanlli-puro
hot_spicy
the doctor 2000
Blue Paradise
AURORA BOREALIS
3bla
Shpirti-pist
death & black
dj jero
barbi brune
total overdose1
rapper_girl
angel_wolf
Realkatil
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
Endi
Mars
ceku
aurel_m131
metallica_death
fefe_
play_boy
odise
ani
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
don corleone
43 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 8:43 pm

une jo shume po nuk jam perfekt se ska njeri pa gabime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 10:12 am

djera bera nje gabim te pafalshem. Prisha dosjen me kengen e scorpions nga kompjuteri. E bera padashje se do prishja nje dosje tjeter, por pastaj vajta dhe pastrova edhe koshin ne pc, dmth nuk i riktheja dot prap. Ku ka gabim me te madh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 10:14 am

shum her por te pakten nuk i kam ber me qellim. jam munduar te jem korrekte por ndonjeher me duhet te dal jasht vetes.
I'm sorry mom. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:23 pm

asnje her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:26 pm

sa her me saktesi nuk i dihet porrrr............genjej po te them pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:28 pm

se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:12 pm

gjith ato here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:31 pm

SKA ORE E MINUT QE NUK GABOJ UNE
SI PSH QE U DASHUROVA ME PERSONIN E GABUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 7:22 pm

shum her...vetem disa kan qen shum gabime te medhaaja ndersa te tjerat sa per te prish syrin e keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 7:38 pm

un per vete gaboj me shumice por gabite i bej pa dashje ose i bej per inat te ndonjerit apo ndonjeres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 31
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 7:41 pm

nuk e di me saktesi po shume here kam gabuar dhe jam penduar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 7:53 pm

NORMAL QE TE GJITHE GABOJME!E RENDESISHME ESHTE TE MESOSH PREJ TYRE!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 8:37 pm

kam gabuar se NUK JAM PERFEKTE, dhe nuk dua te me gjykoj njeri sepse nga gabimet qe kam bere,pasojat po une i kam vuajtur.......... Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 11:54 pm

po nuk gabove nuk meson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 11:54 am

Mars shkruajti:
NORMAL QE TE GJITHE GABOJME!E RENDESISHME ESHTE TE MESOSH PREJ TYRE!

mars e ke then mire fare!!me mir do prisheshe!!hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:38 pm

anje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:47 pm

asnje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:51 pm

shuuuuum her kur kam qen i vogel,tani akoma me shum sepse nje gabim ne kte moshe vlesh me shum se 100 gabime ne femijeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:35 am

shum here, megjithate e rendsishme esht te mesosh nga gabimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 6:58 pm

......... kur te iki tek Luchiferi atehere do e pys... nqs ai tipi me jep leje me ardh prap ktu.... do kthehem edhe do ju kthej pergjigje... LoL .... un skam me vdek nai here... jam perendi cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Vizitor
Vizitor
sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:54 pm

shum her -nej her me dashje nej her me dashje.po kam gabu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:26 pm

1 here dhe desh me kushoj me jeten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:30 pm

eh kam gabuar sh here, uff ckam heq nga kto gabime njss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 12:07 am

uhuuuuuuuuuu!!!! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 1:23 am

Realkatil shkruajti:
......... kur te iki tek Luchiferi atehere do e pys... nqs ai tipi me jep leje me ardh prap ktu.... do kthehem edhe do ju kthej pergjigje... LoL .... un skam me vdek nai here... jam perendi cheers

sa shume te genjen mendja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Empty
MesazhTitulli: Re: sa here keni gabuar ne jeten tuaj?   sa here keni gabuar ne jeten tuaj? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa here keni gabuar ne jeten tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» sa ndikon interneti ne jeten tuaj?
» Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi
» a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: